Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Ok to beru, chce si to vybírat samozřejmě i mezi profesionálními recenzemi, co se týče technického stavu, na to je lepší nějaké forum, kde se rozebírají konkrétní problémy, nebo třeba digital foundry
  • Když se zajímám o nějakou hru, tak si rozkliknu recenze a hledám ty delší olajkované, ať pozitivní či negativní. Kde si autor dá záležet a pěkně popíše hru, plusy, mínusy, atd.
    A review bombing mě netrápí, naopak to dá pěkně autorům vědět, že dělají něco velmi špatně.
  • Vakek
    Ty už to nehul :-D
  • na to abys odfajvkoval 10 000 recenzí ti stačí obravdu ale opravdu jen jeden účet na steamu a k němu bot
  • v prvom rade je škoda, že steam vôbec musí také niečo riešiť. chápem, vždy sa nájde parta blbcov, ktorá dokáže ničiť dobrú vec väčšine a nič s tým nenarobíš, ale je to proste smutné.
    k samotnému kroku steamu - držím palce, nech sa im to podarí odladiť. kto nič nerobí nič nepokazí, ale podľa popisu sa mi to zdá celkom zložité riešenie, tak uvidíme, uvidíme.
  • eStar
    Samozřejmě vždycky se muže stát že část recenzí jsou trollové nebo boti, ale dle mých zkušeností pokud dojde k "review bombingu" tak je to z nějakého velmi dobrého důvodu. Tím že se tohle pokusí Steam maskovat, tím mi jako nakupujícímu vůbec nepomáhají.
  • a prečo predať hru po dohraní? ja ju práve chcem mať v knižnici a kedykoľvek sa k nej vrátiť. ak chcem hru ako jednorázovú jednohubku, tak to riešim ako písal LV vyššie - dohoda partie ľudí, cena sa rozdelí, ja si hru zahrám za pár šupov a finito. ale to som v živote urobil asi 1-2x. kupujem hry, ktoré chcem a o ktoré mám záujem. a keď odohrám 25+ hodín v hre, tak je to vynikajúca investícia do relaxu a zábavy, ktorú si rád doprajem.
  • ehm... ako teraz chytím strašný hate, ale vďaka za ten typ s odpojením internetu. ako nikdy som to neriešil, nebolo to nejak potrebné. ale je dobré vedieť v budúcnosti (môj steam má nazdieľaný celá rodina, tak jeden nikdy nevie :) )
  • Jasne, cokoliv si muzu koupit s kymkoliv napul. Bramboru, auto, telefon, knizku, byt. A je normalni neco co koupim prodat dal. Ale u elektronicke distribuce to proste nejde. Takze nejdriv zakazu neco co je uplne normalni a pak budu rikat, ze "diky steamu" to najednou zase jde.
    Tak ja spolu s tebou dekuju steamu, ze jde neco nekomu pujcit. To nikoho pred steamem fakt nenapadlo. *15*
  • Jestli se nepletu v názvu, tak to byl Transport Fever, nebo tak nějak, mrknu se na to. Mám totiž předchůdce téhle hry Train Fever a TF byly jen kosmetické úpravy a úpravy chyb v původní hře. Vlastně takové DLC co je nabízeno za plnou palbu s rádoby áčkovým hodnocením. Všichni na STEAMu dávali palce až to nestíhali a i "odborný" recenze byly jen a jen kladné, tak jsem do toho šel. No a zakoupil opravdu Train Fever po úpravě. Když jsem napsal negativní recenz hráči začali přikyvovat, takže u kladných recenzí už jen vždy ve střehu a negativních až jak se to bude hrát mně.. ....
  • Okay, zkusím to ještě já, PS4 owner - kluci se ti tu snažili říct, že na Steamu lze s kámoši dohodnout společný nákup nějaký hry - prostě propojí účty mezi sebou, a jeden ode všech vybere prachy, a to tak že vezmou hru za 1000 kč třeba, a ten člověk co prachy vybírá, tak vybere od svých kamarádů za každého 250 kč, a přiloží vlastních 250 ze steam peněženky nebo někde, to mu dá dohromady těch 1000 kč, zaplatí hru a protože je propojen s těmi ostatními, tak si ji můžou navzájem půjčovat a každý ji hrát z jeho účtu aniž by každý z nich za ní dal 1000. Prostě rozdělili si částku mezi sebe, každej dal kus aby potom jeden z nich tu hru celou zaplatil a hostoval a všichni ušetřili, protože platili jen čtvrtinu z celé částky a zahrajou si.

    TEĎ UŽ TI TO JE JASNÉ?? To je to co myslel tím "ušetřením" - s kamarády každý zaplatíte čtvrtinu hry a pak si ji navzájem půjčujete na steamu, to je ta pointa.
  • Zase máš 2h na vrácení, takže když během té chvíle zjistíš, že jsi koupil něco co ti neběží, tak jak má nebo je to s**t, tak to jde bez problémů vrátit.
  • TheGGG
    však jsem to tu už psal, čtenářské recenze mám radši a věřím jim více a to i přes občasné rozdíly jako v případě CoD... alespoň lidi dokáží poukázet na politicky korektní cancer co se cpe do všeho a nad čím "profíkové" chrochtají blahem... když hatuje nebo přechvaluje běžný gamer, je mě to jedno, ale když to dělá profík, co za ty bl*tky dostává prachy, tak mě to se*e...
  • 0011
    A co teprve uživatelské recenze na tvého "miláčka" CoD, třeba ten poslední dostal na MC (pc verze) - 3,1, taky je to blíž pravdě než průměr z profesionálních recenzí 7,6 nebo v tomhle případě platí dvojí metr? *7* ty kydy co tam jsou se ani nedají nazvat názor natož recenze. Stejně i když je hra kvalitně udělaná tak nemusí sednout každému, pro mě je odpad už první wolf, proto jsem si nekoupil datadisk a neplánuju koupit ani simulátor vozíčkáře, pardon dvojku, ale aspoň nemám potřebu napsat o tom "objektivní" uživatelskou recenzi na metacritic...
  • Jako ze z tvrzeni ze "jak chces" si hrat nemuzes, protoze musis mit steam jsi vyvodil ze to neumim ovladat? Mas doma akvarko?
  • Souhlas. Dnešní recenze jsou úplně o h.. Zde kvalita padla také dolů. Ale je vidět za co jsou redaktoři připlácení. Nikdo už tvrdou recenzi nenapíše, jinak by dostal vyhazov a redakce by nedostala onen "příplatek" za napsaní kladné recenze i když je hra totální propadák.
  • Hraješ no... to že neumíš ovládat PC a Steam neznamená, že je nahovno ;)
  • A ps4 drm a fízl klient bez kterého nemůžeš vůbec nic ti nevadí? *1*
  • TheGGG
    to je další věc, pravda zatím hlavně u filmů a seriálů, ale bohužel řada profíků jsou kavárenští usrkávači čaje, co produkt hodnotí podle toho, jak jde dohromady s jejich politickým přesvědčením... viz vychvalování nového otřesného seriálu star trek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit