Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rofl kdyby to jenom hodnotily ale oni místeno recenzí rovnou kecaj jak každéj komu se Ten wolf nelíbí je nacista a podobné pitloviny. Ty jejich recenze bych pálil
  • na druhou stranu, většina PC hráčů nepotřebuje prodávat hry, aby měli na chleba, já třeba v životě neprodal jedinou hru, zbytečná práce a čàstka co dostanu zpět mě nevytrhne, takže je to spíš stejně mířené na typické sociálně slabší hráče na konzolích
  • Robotama asi těžko, leda že by měli všichni ti roboti učet na steamu. To tvrzení o hráčích co odfakfkujou 10 tisíc recenzí je jen pohádka o tom, jak to obhájit.
  • exmaxx
    Co to bylo za hru?
  • Přesně tak. Sdělí SVŮJ názor. V tom případě správně, ne? Nebo se asi jen nechytám.
    Každopádně s tebou z části souhlasím. Ber to ale z té druhé strany. Určitou korektnost a "připosranost" člověk musí dodržovat. Pořád hodnotíš (já vím, kriticky) práci někoho jiného. Pořád má profi recenzent hry rád, takže jim nemůže napařit kupříkladu 0% s tím, že je to odpad. Tím chci říct, že aby si profi recenzent udržel jakousi reputaci, tak musí být slušný.
    Ale máš pravdu. U filmů to je fakt příšerný. Jedná se však o subjektivní názor recenzenta. Proto je nejlepší si vyhlédnout nějakého pisatele a zjistit, jestli máš s nim stejný názor nebo ne. Před čtením recenze je tedy docela fajn se zeptat sám sebe "zajímá mě názor toho člověka?".
    Taky mám rád CoD a prodeje mluví za své, že nejsem sám. Vždy se ale najdou "plebové", kterým bude něco vadit (sorry jako).
  • Co ctu komentare, tak nechapu nektery pisalky. Je to hodnoceni a to je jako umeni/design, proste subjektivni vec, to nevymyslis lip.

    Steam dela logickou vec a pro uzivatele to je jen prinos. Clovek asi nechce cist robotama vyhnany hodnoceni at uz nahoru nebo dolu.

    Ne ze bych tu cetl casto recenze, ale uplne bych tu zrusil zaver a ciselne hodnoceni. Na to bych prave pouzil komentare a nebo uzivatelovu fantazi... 42
  • "bidna inteligence" rika nekdo kdo je ovci a zobe marketingu z ruky *3*
  • TheGGG
    omg gramatika, to je to hlavní... to je tak jediná věc, co těm takzvaným profesionálním pisálkům jde...
  • TheGGG
    yeah takové "profesionální" recenze na nového wolfensteina jsou naprostou ukázakou "schopností" "profesionálních" "recenzentů", problémy ignorují a kdo ví z jakých důvodů tu hru vychvalují do nebes (asi všichni víme proč), za to steam a metacritic uživatelské recenze jsou mnohem blíž pravdě... nemluvě o tom, že je toto skvělá páka na lenochy a vyžírky tvůrce, aby hejbnuli kostrou a něco změnili, upravili, nebo vrátili do stavu v jakém to hráči chtějí
  • maňíry?
  • TheGGG
    špatně, běžný člověk je často při zemi a svůj názor zdělí bez nějaké korektnosti a přip*s*anosti. Ano, určité procento haterů a trollů tam je, ale občas mám u takzvaných "profíků" pocit, že jsou to jen placení trollové co mají radost, že mohou provokovat a ještě za to dostanou peníze. Jak říkám, hlavní problém je u filmů a seriálů, kde takzvaný profík už samotnou kvalitu vůbec neřeší, ale u her to lze pomalu vidět taky. Proto se mi ty cenzorské maníry co steam zavádí vůbec nelíbí... a to říkám jako člověk co má rád CoD a vím jak ho 90 % hráčů hatuje...
  • Co musi pochopit cvicena opice? Ze jsi fanboy steamu a ze ve vysledku platis vic, nez kdyby se hry kupovaly v normalni konkurenci nezavislych shopu? A jeste si nalhavas nejaky falesny pocit, ze jsi usetril? Jak rikam, trololol. Koupil jsem si iphone za 30 tisic a usetril jsem, protoze tam psali ze je slevneny z 50ti. *15*
  • V tvojem svete Valve rozdava penize?
  • TheGGG
    pokud máš problémy se čtením doporučuji návštěvu ZŠ... ale pro vysvětlení... nový wolf je napůl fail vyzdvyhovaný do nebes profesionálními recenzenty, zatímco hodnocení uživatelů na steamu je mnohem střízlivější a bližší pravdě
  • Tvuj svet je asi dost jednoduchej
  • To snad neni pravda tenhle "clovek?"
  • Jako ze diky steamu si tu hru muzes koupit mene predrazenou nez uplne predrazenou? Trololol. Taky dekuju kdyz muzu nekomu zaplatit prachy a on se tvari ze mi dava hroznou slevu. *15*
  • tuhle

    "A víš, že na Steamu si můžeš propojit až 5 účtů ? Běžně to děláme tak, že se nás domluví víc lidí, každý dá pár stovek a koupíme novinku.

    Jaká je to pohoda, třeba když teď vyšel Evil Within 2, dáš 180kč a hraješ Díky Steamu tě hry stojí "pár korun", takže než něco plácneš, přemýšlej."


    ach ty dnešní děcka, dělá jim problém číst víc než 1 post dozadu *7*
  • Jediná výhoda, kterou má PS4 hra je taková, že po dohrání ji můžeš prodat... To na Steamu neuděláš
  • Ale no jo, také už jsem se na STEAMU recenzí napálil. Vyšlo to jako ačková hra a všichni recenzenti se mohli přetrhnout na kladných palcích, tak jsem se nechal zlákat a koupil největší blbost ve svém životě. Hra byla vlastně jen omezené DLCčko co upravovalo pár detailů, ale za plnou cenovou palbu. Tak jsem napsal opačnou recenzi a ani si nepřejte vědět, co jsem se všechno dočetl, napálených bylo více a hra zklamala moře hráčů....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit