Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Can I use it to build a robot?
    Sure. *1*
  • BookerDeWitt
    Příjde mi, jako by šel Steam, v určitém nadhledu, po vzoru Microsoftu napočátku s Xbox One...
    • dafuq? *6*
      • BookerDeWitt
        Nemám na mysli koncept, ale takovej ten "halo efekt", kde se Valve snaží vnutit veřejnosti něco, co prostě odmítá nebo zkrátka ju to nějak nevzrušuje. Jsem ohledně tohodle velice skeptický.
        • prudislav
          přečet sis vůbec ty body jak u SteamOS tak Steam Machines???
          Valve jde přesně opačnym směrem než MS - MS šlo cestou maximální uzavřenosti platformy , Valve jde cestou otevřenosti , kde i zveřejn zdrojáky SteamOS a Steamboxy půjdou beztrestně hackovat či není problém přeinstalovat je na Wokna
        • No Steam jako takový byl jen pro aktivaci HL2, postupně přešli na digital distro svých her, pak i 3rd party a pokud je mi známo taktéž to v té době nikdo nechtěl a lidi na to neustále nadávali a kde je ten koncept teď ? Pravda je že někdo musí udělat ten první radikální krok.

          Ale k samotným SteamMachines: to sou prostě hotové Sestavy PC s Linux systémem zformovaným do Media Center. Jaký smysl to má? proč vůbec chtít hotové PC sestavy s linuxem a obdobou Media Center ? Kolik her bude při Launchi ?

          Jediná věc mě napadá: rozšíření linuxu mezi hráče, jinak v tom zatím smysl nevidím, to ukáže až čas přesně jako u samotného Steamu.
          • BookerDeWitt
            Nechci ti kazit iluzi, ale přiznejme si to na rovinu. Steam má takový úspěch díky svým slevám, kdy třeba i už po 3 dnech nová hra stojí polovinu toho co v den vydání. Ta šťáva okolo jsou prostě jen dodatky, kterým se hráči chtě nechtě, museli přizpůsobit. Tohle je o něčem jiném. Mě to neoslovilo, ale samozřejmě já nejsem většinový názor, tak uvidíme.
            • No spis nez diky slevam je to diky tomu, ze ho vsem nacpali at ho chteli nebo ne. Ches hrat nasi hru? Musis mit Steam. A nazdar.
              Slevy jsou sice fajn, ale nejsou celorocni. A kdyz akce skonci, bum, hra opet na Steamu stoji mnohem vic nez jinde.
            • Veď počkaj, marketingové oddelenie zamaká, vyčlenia zdroje na reklamu a hneď po tom všetci budú túžiť ako po svätom gráli.
            • zatim mi taky steambox zapada do kategorie, nikdo to nechce, neni to hotovy, tak k cemu to proboha je? *6*
        • Majú kopu fanboyov, tak to chcú využiť a trošku ich podojiť. A oni im za pc s nálepkou steam radi zaplatia. *15*
          • klidně si ten SteamOS můžou dát zadara na desktop, nebo HTC.. nic tě nenutí kupovat si HW od steamu
            • GlaDOS
              esc: Pokud chceš hrát hry na Xbox, tak pak nejspíš ano.
            • A teba niekto nútil kupovať hw od microsoftu? *15*
            • *můžeš
  • Jack1947
    Presne to je zbytecne , mam konzoly k cemu dalsi?
  • Veskoslav
    Takže defacto obyčejné pc s různou konfigurací.....No já jsem prostě prozatím silně zklamaný. SteamOS jde mimo mě a Steam Machines taktéž. Uvítal bych prostě představení Sourse Engine 2. generace, HL3 a L4D. Kdyby místo s prominutím blbostí raději udělali pokračování těchto her, tak to ocení mnohem více lidí. Já nevím, ale už konzoli mám pod televizí. Pakliže mě Valve chce donutit přesedlat od stolu ke gauči a hrát tam, tak se přesune asi do sekce neoblíbení....Celý žhavý budu hrát své RTS, FPS na gamepadu. Na to si nemusím kupovat nový SM. S tímhle prostě Valve šláplo zcela vedle. Jo takový systém do mobilního telefonu, který by byl na hry, to by bylo zcela něco jiného. Ale takto mi to přijde jako jeden hodně špatný vtip.
    • Už od začátku bylo jasně dáno, že tyto oznámení se budou týkat rozšíření v rámci obýváku, nevím, proč furt všichni čekají Source 2 a oznámení her. *7*
      • Source 2 a hra na nej postavená kľudne môžu dobre poslúžiť pri uvedení predchádzajúcich dvoch noviniek na trh *3*
        • Pravda, može. Ale ta pravděpodobnost je tu podle mě velice malá.
      • Veskoslav
        Protože Ježíšek chodí každý rok i když jsme zlobili:)
        • Jo no, to je fakt. *15*
    • A co si asi myslíš, že bude 3. překvapení? Samozřejmě, že je to Source 2 + plus nějaká hra, jaká to už se zatím neví, ale je jasné, že to bude nejspíše HL3 a nebo L4D3
    • Tvůj názor tady je irelevantní....
    • terz
      Valve expanduje a chce si odkousnout z konzolového dortu svou vlastní konzolí, která je vlastně PCčkem. Má něco pro každého, "casual" (nesnáším to slovo ale nejlépe vyjadřuje kontext) si prostě koupí krabičku, která se mu bude líbit v obchodě a zároveň s tím si fanoušci a hračičkové můžou postavit HW vlastní atd. Přijde mi to fajn. :-)
      • Veskoslav
        Takže konzole s parametry pc, které si budu moci upravit dle svého? Stále mi uniká smysl:) Prostě pořád to bude dražší než si to postavit sám. Chápu, že to není směrováno mým směrem, ale přijde mi, že tohle je prostě šlápnutí vedle.
        • prudislav
          šplápnutí vedle určitě ne , spíš šlápnutí do emerickýho trhu
        • terz
          Rozumím ti (zale jde přesně o to co říkáš, konzole s výkonem PCčka. Někomu nevyhovující pro někoho skvělý nápad. Dle mého by Valve nikdy nedělali nic bez důvodu, věřím že to bude ještě zajímavé.
  • Ať si to strčí do análu. Mám PC, víc nepotřebuju.
    • teplej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit