Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdi se léčit
  • ach jo, co ty si za idi*ta. *1*
  • .NET M$ uz davno odepsal (nehlede na to, ze tu je momo) a Dx jsou jaksi zcela zbytecny ... navci i dmnt jako ty by moh vedet, ze dx na tuxovi ve wine vpohode funguji, a dokonce to dava vic FPS, nez ve widlich.
  • Thorar
    me: prostě jsou lidé co televizi a pc/notebook nepropojí, smiř se s tím.
  • smejki
    Tak u Paradoxu to velký překvapení neni. Jejich hry jsou na Linuxu už teď.
  • tak nejak o tom snim(e), ale teprve cas ukaze kdo a jak moc *5*
  • http://www.pcgamer.com/2013/09/26/paradox-steamos-is-a-great-thing-for-pc-gaming-confirms-ck2-and-eu4-will-run-natively/

    K tomu se přidal i Ken Levine, ten sice nedělá nic pro Steam OS, ale je z toho nadšenej a asi se dá předpokládat, že do toho taky půjdou. Vypadá to, že tomu věří i ostatní vývojářská studia, což by mohlo znamenat, že se to nakonec opravdu uchytí.
  • cela exkluzivita hier na SOS je blabol jak mraky, jak tu niekto spomenul ine je nainstalovat sw na WIN a cez neho hrat hry a ine je kupit hw so SOS alebo vimenit WIN na PC za SOS.

    ...videl som neodbornika instalovat linux a zmazal si vsetky data...

    proste steam box ako taky je nato aby sa daval do obyvacky. su ludia ktory radi hraju na PC, tak nebudu hrat HL3 (ak vyjde) na telke ... ked budu chciet hrat na telke tak si kupia HL3 pre XBOX alebo PS. vyhoda steamu je, ze to kupis raz, a mozes to hrat kde sa ti zapaci, nikomu nezakazuju hrat na PC alebo na telke alebo na tablete (streamovane z pc)

    steam OS rozsiri posobenie steamu aj na telku, tym ze to bude otvorene mozes casti steamu OS pouzit na akukolvek distribuciu linuxu, tym padom na akykolvek hardware, so streamovanim je skalovatelnost od raspberry pi az po mashiny zvladajuce 4k. zalezi od uzivatela co chce a ako bude sikovny. steam OS zaklad pre steam na linuxe. steam klient ako taky bude pre windows mac aj linux existovat stale.

    podla mna to pojde ako android, na zaciatku strasne, nic na tom neslo, nikto to nechcel a za 5 rokov 75% podiel na trhu
  • tak to pak sorry, netusil jsem ze používáš ještě grafickou kartu s3 trio:)

    PS: uz ten tvůj obrazek mi mohl napovědět ze te nemam nijak komentovat :)
  • Thorar
    Opet: k cemu mi je redukce z dvi na hdmi kdyz nemam dvi vystup?
  • a taky chodis sr.t do lednice? mozna je to taky fajn *7*
  • jasne minusy, a kdyz napisu, ze origin je zlo uz je to v poradku...fakt debilni opice nic jinyho
  • Tommy.35
    Třetí oznámení bude rozhodně Steamovskej gamepad, t ose vsadim ;)
  • ucho
    já si někdy na gauči v obyváku velmi rád zahraju. je to fajn :)
  • steam je ciste zlo, ale to hlupakovi nevysvetlis...jeste bude libat ruce, ktere ho skrti
  • presne tak, hrani v obyvaku na gauci je pro hlupaky, knedliky nasakly pivem...
  • Pokud vim tak valve sleduje kde co, nedavno jsme třeba na steamu nasel co mam naistalovány v pocitaci, steam vi co jsme kdy presne hral, v kolik hodin jsme to hral, s kym jsem to hral, co mam v pocitaci za komponenty a asi dalších milion věci sleduje a zaznamenava. Pritom je to uplne zbytecnej program kterej bezi nekde na pozadi když hraju hru a jen smiruje i přes to ze v nastaveni mam zakazene vse co jde, stejne někdo když chce tak si klidne dohleda co jsem třeba kupoval za hru. Jeden muj znamej nemá vůbec na steamu aktivovanej profil a presto když si dam deatily nejaky hry, napise mi to nekde ze ji vlastní, sakra..co je komu po tom ze jsme si koupil hru, proc to steam roztrubuje do všech koutu ty jeho podelany site? A takhle by se dalo pokracovat..

    redukce DVI na HDMI stoji asi 100 korun..
  • Thorar
    K čemu mi je hdmi kabel, když v pc nemám hdmi výstup?
  • LTM3
    Ano stačí HDMI kabel, někdo má ale jenom stolní počítač a nemá ani obývák blízko místnosti s PC (40 metrovej kabel tě vyjde na 3 litry). Samozřejmě že Rome 2 nikdo hrát na gamepadu nebude, to dá rozum. Tam jde hlavně o to, že ta krabice dokáže streamovat hry kam chceš tj. pokud nemáš dost výkonej PC tak ti to poběží na SteamBoxu v obyváku, ale zobrazovat se ti to bude na PC. Skutečněj úmysl bude jinde? *1* Jo Valve tě chce po vzoru Microsoftu sledovat v obýváku a úzce spolupracovat s NSA.
  • Staci HDMI kabel..k cemu kupovat konzoli..ten kabel stoji asi 500 korun...navíc kolik PC hracu chce hrat něco v obyvaku u televize, bude tam hrat ROME 2 nebo co? A tahat tam sebou mys a klavesnici? Je to cely kravina, a skutecnej umysl bude nekde uplne jinde
    SOS je zbytecnost..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit