Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    problém není v Greenlightu, ale u Valve. stačí si poslechnout předminulej podcast
  • ucho
    nepochopil jsem z článku spojitost mezi WarZ a Greenlightem.
    • GlaDOS
      WarZ vyvolalo diskuzi, které se chytnul vývojář a zaměřil se na Greenlight. Souvislosti jsou v tom otevřeném dopisu (místo dávání mi mínusek si radši přečtěte ten dopis).
  • "Valve má adaptabilitu dronte mauricijského"? a která z jiných tak obrovských digitálních distribucí nabízí něco podobného jako Greenlight? Tím Greenlight nechci nijak hodnotit, jen si myslím, že je citovaný výrok dost přehnaný.
  • Njn. Tak to dopadá, když si někdo o hře nesežene pořádný informace, než si ju koupí. Pak si stěžujou, že si koupili totální blbost.
    • Ale trošku nechápu jak si to mohly splýst :D když na to klikly tak tam na ně musely vyskočit obrázky z WarZ a když to obeplulo svět potakovím fail bombou :D tak z toho měly vidět i obrázky.
      • ucho
        problém je, že screeny vyloženě špatně nevypadají :)
        • Já spíš myslel to že ty screeny dříve viděli u warZ a teĎ u tohohle :) ,ale jak psal víše veskoslav, je možný že na to zapoměly.
      • Veskoslav
        No ja nevim, ale treba ja kdybych nevedel, ze se hra prejmenovala, tak bych moc nespolehal na to, ze si nekde vsimne screenu, prece jenom je to uz nejaky ten patek, co vyslo WarZ (za pripadne chyby se omlouvam, pisu na tabletu v tramvajo)
        • To asi jo
  • Podle mě jsou lidi z WarZ sprostí zloději, kam se na ně hrabe gearbox s alienem, změna jména se jim akorát hodila pro další okrádání
    • Podíl na tom má i Valve takové megalejno nemaji vůbec co dávat na Steam. Ale ne peníze jsou peníze. Valvíci jsou podle všech jen ti chudáci co si museji vyžírat špínu za blbost jako WarZ. Ve kutečnosti jsou to jen dobře zamaskovaní zlodějíčci. Snad to lidi taky jednou poznají.
    • Asi tak nějak, sice jsem si Warz koupil před cca 2 měsíci za asi 2 eura, ale za tak nízkou cenu je to špatná hra. Ještě pořád nevyšla další mapa ( ale tvurci si zní vesele dělají screeny).
      Ten survival tam fakt není ( docela dost serverů se tam zaměřuje na CoD style s tím že tam snad ani nejsou zombie ( ano, viděl jsem na streamu jednoho týpka hrát na serveru bez zombií a jen se hráči zabijeli)).
      Zombie jsou fakt tupý, když si zjistíte vzdálenost na kterou vás vidí a slyší tak můžete v pohodě pomlátit skupinku 20 zombie po jednom v pohodě. :(
      Snad jediná věc co se mi tam líbila bylo některé jídlo, např když jsi snědl solený chipsy tak se sice snížil hlad, ale zase zvedla žízeň.
      Nakonce to neni ani chyba hry, ale přístup tvůrců: Místo aby fůrt kecaly o tom jak je to dobrý nebo jak to spravují, tak by to měli fakt spravovat, když vycházely opravný patche tak nebyl ve funčnosti skoro žádný rozdíl. A pak ještě jejich přístup k naštvaným zákazníkům je taky speciální :D ( Tohle by si snad ani EA nedovolila :D)
      • Black_Hand
        a nezapomen na "spokojeny" zakazniky, kterym sebrali to co si zaplatili, aniz by spachali neco spatnyho a odmitali se s nima bavit. takovi c****i si zaslazouzi kazdy gram hnoje co na ne prileti.

        libi se mi jak se casto hazi zlodejema na regulerni vyvojare, kterym treba trva vyvoj o trochu dele, stejne jako drtive vetsine ostatnich vyvojaru o kterych se nemluvi tak spatne, a pritom war z ukazuje to, jak zlodeji vypadaji dohromady.
        • Na to jsem zapoměl :D
          S těma zlodějema jsi mi připoměl povyk některých lidí tady na DLC k Walking Dead, kde psali že je zlodějna jen chtít za to peníze :D
    • Souhlas, s kamarady sme to hrali celkem dost az do doby kdy jednomu vykradi kompetne ucet a nejhorsi na tom je ze nepomaha ani zmena hesla atd.. Pravidelne mu stim nekdo hraje a ma dokonce ban na ruzne severy. A neverili by ste tomu, ale podpora to vubec neresi!
      • Já tomu v pohodě věřim, naštěstí už to nehraju a těch par korun co jsem za to dal ( asi 2 eura)
        sice trošku lituju, ale né zas tolik jak kdybych to koupil za cca 15 eur :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit