Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iba tolko, nic to neznamena, len dalsi spekulacie :) milujem HL , ale zase len dalsi zmienka o 3ke atd. ja si radsej pockam na oficialne potvrdeni od valve (co moze byt za x mesiacov, rokov)
  • HL3 příjde s něčím nový hratelnost bude delší než 10hodin :)
    • Původně jsem si myslel, že Valve chce natočit film, kde by bylo shrnut příběh jedničky, dvojky, epky jedna, epky dvě a plus epky tři, která byla sice slíbena, ale nevydána. No a na to by se navázalo s HL3.
      Oznámení ve formě filmu by nemuselo být tak na škodu, ale to je zas jen hypotetická situace a krom toho by to nemuselo vyjít.
      Lepší by bylo, kdyby jednoho dne STEAM zčernal, spustilo se video, třicet sekund tma..a pak už nám známý hlas G mana... Tohle oznámení by Valve nestálo ani dolar a přitom by bylo velmi efektivní...
      • film na motivy half life uz byl natocen:)
        http://www.youtube.com/watch?v=Zcdd5wUwubE
        celkem slusna práce..
        • jojo viděl jsem... fanfilmů je dost jako třeba Beyond Black Mesa...
          Je ale zajímavý, že nikdy nebyl napsán psychologickej rozbor Gabea... Jestli byl v dětství šikanován, proč, jak... A jestli teď cítí nějakou hrdost, jestli je hrdý sám na sebe. No já nebudu dávat náměty na články...:D
  • První HL se mi celkem libil, ovšem o dvojce uz tohle rict nemuzu, bavila me asi tak dve hodiny. A když občas smejdim po ruznych uživatelích steamu, tak celkem s podivem zjišťuju ze plno lidi co tuhle hru ma ve svém seznamu je na tom podobne. Navíc se nejsem tak uplne jistej co by v dnesni konkurenci fps stříleček mohl HL3 nabidnout zajímavého.
    • Já s tebou sice nesouhlasím, ale dovedu si představit, proč to tak vidíš. Mě osobně druhej díl bavil moc. Ten svět, způsob vyprávění příběhu, i samotnej gameplay mě chytly a nepustily. To můžu říct od samotné dvojce. Epizody už si bohužel ani nepamatuju. Já bych to viděl tak, že s trojkou čekají až na vydání jejich ovladače, aby měli pořádnej showcase pro jeho využití v FPS hrách. Zároveň asi budou chtít nějakou silnou launchovou vlajkovou loď pro jejich Steam Machine a s ním spojený SteamOS.
  • Robotron3
    Tak snad už lidi konečně pochopí, že Steam Box, Steam OS asi neni uplně náhoda, že by ten systém chtěli podpořit nějakou extra bombou, aby lidi na to nalákali. #HL3
    • prapodivné...lidi co zájem o SteamOS mají, ho vyzkouší a žádný HL3 k tomu nepotřebují a ti co ho nemají...tak ty to akorát nasere...
      V dnešní době, kdy neni problém mít dvě grafiky, 3d monitor a podobný blbosti neni ani problém mít vícerodisků...a při nutnosti SteamOS pro HL3 si hoi na jeden ten disk nahrát, zahrát, dohrát a smazat...s tim, že takovýhle vnucování dotyčnýho akorát naštve
      • Robotron3
        Stejně jako naštval strašně moc lidí Steam na začátku.
        • Operační systém bych nesrovnával s distribučním a herním kanálem...
          Navíc idea obojí je dost jiná, zatimco steam byl v době kdy vznikal prostě jen distribuční a herní síť (a tydle "subjekty" musejí prorážet), tak SteamOS vzniká jako volnej OS a s volností výběru, takže by exkluzivita byla vlastně přímo v rozporu
          • Robotron3
            Ale to si každý hned myslí, že by hra nevyšla nikde jinde, ani na Steamu pro PC, to je samozřejmě nesmysl. Ale pokud HL3 vyjde, tak ho určitě nejak exkluzivně aspoň ze začátku pro Steam OS zvýhodní. Už si na tomhle jednou udělali kariéru, tak fakt nevidim důvod, proč by to neudělali znovu.
            • To máš zřejmě pravdu, chyba ve mě...si exkluzivitu asociuji s vydáním pouze pro danou "věc"
            • Robotron3
              Podle mě je exkluzivita to samý co zvýhodnění (jen jsem použil víc českej výraz) a je mnoho typů exkluzivit, nemusí to být jen, že je jen na jediné platformě. Taky máš exkluzivní obsah a tak třeba.
            • Samozřejmě, taky jsem nikde neřekl, že to nikdy nevyjde mimo SteamOS...ale bavili jsme se o exkluzivitě, ne "zvýhodnění"...todle jedno slovo je docela rozdíl kterej změní vyznění vět )
  • xnire
    Já po Half Life 3 chci aby to byla "inteligentní" a zábavná střílečka jako 2 a hlavně aby uzavřeli ten příběh!
    • Keyz
      Problém může být tlak fanoušků a to, že mají velkou zásobu peněz. Někde méně je více.
      To se pak ukáže jak funguje ten jejich dost volný systém vedení ve firmě.

      Snad to udělají dobře.
    • Dneska reaguju jak mourovatej.
      Jde právě o to, aby HL3 přišel s něčím novým, neokoukaným, hratelným, zábavným... Když to bude kopie HL 2 v novým kabátě, tak to lidi na..naštve. Proto jsem psal, že to maj rok co rok těžší...
      • Robotron3
        Proč nutně novým? Hlavně ať je to zase výborna hra *3*
        • Na jednu stranu máš pravdu na druhou zase bych byl rád kdyby HL3 s něčím novým přišel jako první dva díly ;)
          • Robotron3
            Však já nejsem proti novinkám. Vůbec ne. Jen hlavně ať je to dobrá hra tak nebo tak *3*
        • Podle mě je hra, označovaná za výbornou, právě hra, která přijde s něčím novým. V případě pokračování série bych za inovativní prvky pokládal za nutnost a samozřejmost. Já si moc dobře vzpomínám, jak episoda jedna byla pod palbou kritiky, že je to nastavená původní Half Life 2...
          • Robotron3
            Hra která se dobře hraje a i se zapíše do herních dějin vůbec nemusí přinést nic nového. Tohle známe už z historie. Kupříkladu Warcraft 1 Blizzard okopíroval z Duny 2, tak jak je, a přelil to do fantasy prostředí. A komu to (kromě mě) vadilo :)
            • Jasně, ale já se bavím o "výborné hře" což nemusí korespondovat se zápisem do herních dějin, viz třeba "nejhorší hry všech dob"
              Tady jde spíš o očekávání...
  • temné proroctví říká, že HL3 vyjde až Gaben zhubne *1*
    • alebo až dosiahne 333 kg
    • Ne, to proroctví právěže tvrdí, že s každou narážkou na jeho váhu se HL3 odloží o rok. Takže díky chlapi, už to oznámili, ale díky vám pujdou zas na 3 roky hrát dotu a dělat čepice do TF2 *16*
    • Keyz
      Co je více pravděpodobné?
      Zhubne anebo bude HL3 *4*
    • Třeba bude sběratelská edice Half Life 3 obsahovat 1 kg kožního tuku Gabea. *1*
      A proč ne. Byla by to limitovaná edice jako u Saints Row 4, kde Super sběratelská edice stojí 20 mega a ještě si ji nikdo nekoupil.
  • Nechapu ton novinky, ktera dela, jakodkyby se na Half-Life 3 nepracovalo od konce praci na 2. dilu...
    • Ale tak jasně, že se pracuje. Byla by blbost nevyvíjet hru, která je vlajkovou lodí Valve.
      Spíš jsou ty články účelové, že to tak vypadá. A já si toho všiml taky.
      Nicméně provokovat se musí...

      Nedávno přeci nějakej herec z HL2 EP2 poskytl rozhovor, kde jasně řekl, že slyšel, že se na třetím díle (HL nikoliv epizody) nepracuje...
  • Jak říkám, hype Half Life 3 je dost našponovanej a každým rokem to Valve má těžší a těžší - nároky na HL3 se zvětšují ze strany fanoušků a už předpokládám i tak trochu trapas. Fanouškům začne být jedno, kdy to vyjde, recenzenti pak budou ve svých recenzích klást důraz na STRAŠNOU délku doby vydání hry. Začne se hledat sebemenší chybička. Source 2 už může být příští rok zastaralý a o krok pozadu s novými herními enginy (předpokládejme, že HL3 na něm poběží)
    Tohle dopadne špatně.

    A jestli sedm hodin hraní bude stát za to čekání...
    Možná dělají epizody a pak je opravdu budou vydávat po roce.
    Ale stejně. Cítím trapas jako u D3 - to bylo tak jiné, že to ani snad Diablo není...
    • Mne by uplne stacilo, kdyby si to zachovalo hratelnost HL2, ktera je paradni i v soucasne dobe a dodalo soudobou grafiku.
    • Ronox
      Nejhorší je, že tomuhle propadli i demen*i co nehráli žádný z původních dílů. Já ikdyž si přeju HL3, tak být valve, tak se na to vyprdnu. Lidi doopravdy očekávaj nemožný.
      • Tak mě spíš zajímá příběh, jak to dopadne. Včera jsem se díval na Harryho Pottera a hned jsem si vzpomněl na Combine ze světa Half Life.
        Komunismus na každým kroku. *1*
  • Ukamenujete mě k smrti, ale pro mě série HL skončila u prvního dílu. HL2 bylo pro mě jedno z největších zklamání. Jinak mě první díl hodně bavil a o to víc mě překvapilo, že jsem u HL2 rodil slzy.
    • samotná gameplay v HL2 ma nebavila až tak ako v jednotke ale to čo ma dostalo do kolien bolo prostredie v ktorom bola radosť sa pohybovať a skúmať ho, teda až do momentu kedy začali nabiehať nepriatelia. Neviem to ani presne vysvetliť čím to bolo ale jednoducho ma v HL2 nebavilo bojovať. Keby trochu ubrali z akčnosti ktorá v niektorých momentoch bola až absurdná a dali viac priestoru adventúrnejšiemu charakteru hry bolo by to lepšie. Valve má špičkových leveldizajnérov, tak nech to dajú hráčom viac pocítiť.
      • Nejlepší moment z HL2 bylo, jak jsem házel z okna židli.
    • HL2 byla ve své době revoluční hra (stejně jako HL1), předvedla skvělou fyziku, která měla vliv na hratelnost, krásnou grafiku bežící na starších strojích a vylepšila všechny vlastnosti předešlého dílu. Mně ale vadil odklon od bitek v úzkých prostorech a díky posta-apo světě se silně změnila atmosféra. Skvělá hra ale kouzlo jedničky bylo pryč.
  • Přesně tak, Gabe mě chce akorát zase nar*at. ...a já ti to nežeru!! *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit