Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    až mi to přijde domů, chcete se na to přijet podívat? :D:D:D
  • tonnymontana
    mno nezapominejte ze v dobe kdy se to dostane i nam cechum pod televizi uz ta konfigurace bude slabsi zejo. jinak ja se tesim konkurence je vzdy zdrava a v nejhorsim si to proste jen nekoupim:D
  • tonnymontana
    -omlouvam se duplikat zmack jsem to dvakrat-
  • Jack1947
    A taky zrejmne nenarocne, takze prilezitostne hrace pokud chce Valve swe prave jen a pouze zamerit na tento "trh"... tak potom by na tom jen solidne tratily. Kdyby se vykaslaly na improvizaci toho stavajiciho kdyby jo. Je nesmysl v necem takovem , videt budoucnost a uz vubec ne na platforme s OS. Asi tak no leda do obyvaku a pro ty nenarocne. *4*
  • GlaDOS
    Myslím že je to cílené na ty uživatelé, kteří se v pc nevyznají a proto raději sáhnou po konzoli. Teď budou mít alternativu - funkční poskládaný pc - na kterém mohou v obýváku využít katalog Steam her. Samozřejmě si mohou koupit i hotovou sestavu v Tescu, ale všichni víme, jak to s těmi poskládanými sestavami je.
  • Jack1947
    Takze bud to nebude pro kazdeho nebo "temer" pro kazdeho... nebo nevm kazdopadne pokud to bude takove, bude vzdy zde nejaka ta zabrana , neverim ze tituly nebudou vicemene exkluzivni na Steam OS , pak bych asi jinak nepochopil smysl a stale ty co uz konzoli maji pro ne je to zbytecnost, ty max tak pockaji na Steam OS do dual bootu s win7 dalsi vec jen kvuli par hram, prehazovat z Steam na win a opacne. Nevidim moc plusu, ted jich vidim jeste mene. Pro mne je tohle zbytecnost, zarizeni navic co se treba neda ani vyuzit, pro nekoho treba ne a at si to uzije.
    Predrazene to byt nemuze, zaroven ani levne ne je to pc na bazi konzole, myslim ze dekuji ale toto ne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit