Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    TotalBiscuit je úplně jinde než ostatní a jako jediného, ho uznávám. Ke každé hře podá spoustu informací. Má takový dospělejší program, no.
    Opomenul jsem AngryJoea, který podává důležité informace a zároveň dělá "hovadiny".
    • Mam TBho rad, ale neberiem jeho slovo ako bozie a vo vela veciach s nim nesuhlasim (ako s Vavrom :) ). Ajtak musim uznat a mu byt vdacny za to, ze napriklad stale upozornuje ak pri FPS chyba moznost zmeny FOV alebo je hra uzamknuta na 30FPS a podobne slendrianstva ktore v 21. storoci nemaju v hrach co robit. Kazdopadne raz za cas spravi video u ktoreho mam problem si necvrknut, pritom Letsplaye nemusim. Idem si pozriet druhu cast, pretoze na jeden zatah som to naozaj nemohol dat.

      http://youtu.be/LEOcBBrndss
    • TotalBisquit je tez uplne mimo.
    • solomon.short
      TB je špička, o tom není pochyb. Ale na druhou stranu - čekáš snad že se v záplavě LP objeví někdo, kdo:
      a) bude mluvit česky
      b) bude vtipný
      c) bude fundovaný

      ...
  • Ja si u tohohle fenomenu pripadam jako nejaky zaostaly neandrtalec, ktereho prenesli do 21. stoleti. A to nejsem starec, mam rad hry a mam rad internety, ale tohle mi... ja nevim jak to rict, nedochazi mi to? Nerozumim tomu?

    Ja proste nechapu ten neuveritelny, obrovsky zajem. Jo, videl jsem par videi treba angryjoea, ale to bylo video, ve kterem jsem videl nejaky "smysl" - takhle z hlavy me napada recenze/kritika Rome 2. Nebo ruzna videa, kde hrac dela speedrun nebo neco takoveho - proste "zajimaveho", rozumite?

    Ale ze tuny lidi sleduji, jak nekdo vlastne jenom hraje hru a ma u toho vtipne (jak pro koho, pro me obvykle ne) prupovidky? To je to, co mi hlava absolutne nebere.

    Jasne, ja jsem ten, kteremu ujel vlak, ta cisla nelzou a lidi to zajima, to je neoddiskutovatelne. Akorat tu proste stojim, drbu se na hlave a nerozumim tomu proc, huh...

    P.S. Lituji toho, ze jsem si pustil dve nahodna videa toho Johnnyho Valdy. V porovnani s tim je veskera youtuberska tvorba sofistikovana, plna kvalitniho obsahu a zajem o ni naprosto pochopitelny. Tech tricet sekund zivota mi uz nikdy nikdo nevrati.
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Možno mám vysvetlenie, možno nie priamo pre teba ale na mňa sedí. Jediné čo na celom fenoméne nechápem je, že to nenapadlo mňa. Sedieť na zadku, hrať hry ktoré hrám tak či tak, svoje myšlienky prevádzať do slov a brať za to peniaze.
    • tak schvalne, kdo bude ten divnej když to 99% lidi bavi a tebe ne (a 13 lidi z tiscali kteri ti dali plus)
      • Jakže byla ta anglická prupovídka?
        "A million flies can't be wrong - eat shit."
      • Ale vzdyt ja o nikom nerikam, ze je divnej, naopak, vzdyt sam priznavam, ze ta cisla nelzou a tou vyjimkou tu jsem skutecne ja.
    • Souhlas, já jsem si namátkově pustil pár videí českých youtuberů (strašnej výraz) a koukal na to s otevřenou pusou. Připomnělo mi to školní divadelní scénky jak kvalitou přednesu, obsahem tak i "humorem" (čti trapností).
    • Ristoro
      Souhlas. Pár let mi to vrtá hlavou, co je na tom proboha tak zajímavé a zábavné. Za chvíli se lidi budou dívat na filmy a mluvit u toho pi*oviny, možná se to taky chytne (jestli už to teda není).
    • Mato1987
      Obrovský palec hore, som na tom podobne.
  • Doporučuju kanál Tyrannicon. Je to chlápek stojící za Great Battles of Skyrim, Throthgarem, TJ Laserem apod. Podporuju ho od první bitvy, což je už přes dva roky a půl dlouhá doba.

    Jsem jeho patronem, má každodenní content. Humor... Je to angličan, takže to nemusí být pro každého. Každopádně se na kanál podívejte, stojí to za to!
  • Keyz
    Celebrita *11*
    Jak se jím to bude líbit, jakmile se stanou terčem bulvárů a dalších nekalých praktik.
    Navíc TotalBiscuit tam, formou nezapadá. Má informační videa a většina těch o kterých se zde píše dělají show pro mladé dospěle jak se píše v Sims *15*
  • Ty celebrity uz tu sou dlouho jen az te sou na svetle, namatkou vzpomenme AngryVideoGameNerd ci Nostalgia Critic....na celou analyzu by stacil jeden odstavec pojedvanajci o nvoe generaci, rychlejsim internetu a ze prakticky kazde multimedialni zarizeni ma dnes pristup na YT. Ale ten Pewdipie ci jak set o pise to je hruza, takovych love, takovou babu ma, sakra :D
  • Mato1987
    Výborný článok, díky. Ja som napríklad doteraz nemal ani šajnu čo alebo kto sú títo ľudia. Registroval som len totalbiscuita a to len preto, že ho tu väčšina ovečiek spomenula pár krát. Neviem, mňa niečo takéto nikdy neoslovilo.
    • solomon.short
      no, on nejvetsi prinos TB je v jeho serii "WTF is...", kde poznam spoustu novych her a ve spojeni s jeho stylem komentare se bavim. Neni to klasicky letsplay, spis prubezna recenze...
      • Mato1987
        No moment, nepovažujem sa za odborníka na jewtube, ale len tak letmo som si prešiel pár informácii o ňom (a treba podotknúť, že skromnosť mu nechýba "YouTube's #1 PC gaming critic" LOL) a dočítal som sa, že tie videá "wtf is" nie sú recenziou, ale jedná sa skôr o prvé dojmy z hry. Je ale zaujímavé, že niekto dokáže sledovať tie videá alebo počúvať ho viacej ako 1 minútu, to skláňam poklonu, lebo ja u toho viacej ako 60 sekúnd fakt nevydržím. Je ale srandovné sledovať koľko ľudí ho v podstate uctieva ako modlu a všetko čo povie je overená pravda a chráň boh aby ho vôbec niekto verejne kritizoval.
        • resshi
          Proč ho nevydržíš poslouchat? Kvůli hlasu nebo snad říká nepravdivé informace? TB není neomylný, ale nemá problém uznat, že neměl pravdu, tak nevím odkud se bere tento negativní postoj. "WTF is..." samozřejmě nejsou recenze, ale jak jsi sám řekl - první dojmy - tb na to stále poukazuje.
          • Mato1987
            Tak určite, tón hlasu má neuveriteľne iritujúci, pôsobí veľmi povýšenecky a ono nejde tak o nepravdivé informácie ako skôr o nepresné a často zavádzajúce informácie aspoň podľa toho čo som si len tak námatkovo pozrel.
            • Mato1987
              ty si normálne detektív clouseau, napísal si presne to isté čo prispievateľ pred tebou
            • "tón hlasu má neuveriteľne iritujúci, pôsobí veľmi povýšenecky"

              az "cynicky"? mozno preto si hovori TotalBiscuit, The Cynical Brit ;)

              "ono nejde tak o nepravdivé informácie ako skôr o nepresné a často zavádzajúce informácie"

              to bude asi tym, ze jeho "WTF is..." su prve dojmy, vobec to neskryva. je to dokonca priamo na jeho YB stranke: "WTF Is...? - First Impressions of videogames"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit