Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně respekt k Pewsovi jsem si získal za videa, která udělal z Impossible quizu... vážně normální člověk by s tím seknul, ale on kvůli těm lidem se u toho mučil hodiny, aby udělal to video. Pokud nechápete koukněte se na to a pochopíte...
    • Za ty prachy bych to dělal taky *1*
      • jasný za prahy... on ale za ty prachy mohl udělat jakoukoli jinou hru, za kterou by možná vydělal mnohem víc na shlédnutích, ale protože to jeho bros chtěli, tak se s tim hodiny a hodiny plácal a sral, to je to co obdivuju :)
        • Ty opravdu někoho obdivuješ za to, že hraje hru?
  • O co jde? Sem to nejak nepochopil.K cemu to jako je dobre?Yutube pouzivam max na nejaka videa a to je tak vse.
    • Mato1987
      v skratke ide o to, že si niektorí jedinci urobili z jewtube celkom dobrý a výnosný biznis.
  • Před třemi lety jsem sledoval jednoho Youtubera. Měl počítač, co mu neustále blbnul, měl chyby v rendru, hry moc neuměl hrát, byl sprostý jako dlaždič, házel myší přes celou místnost, byl neústupný až tvrdohlavý, byl to cvok. Takže dokáži s klidem pochopit, proč lidé sledují videa, která jsou informačně úplně vedle a komentuje je blázen. Taky jsem takového sledoval a k*revsky jsem se u toho bavil. Ještě si dnes pamatuji, jak říkal: Rozdáme si to jak muž s mužem. Dobře, jsem na hoře!
    No však, co je asi důležité, je to, aby vám ten blázen seděl. Například PewDiePie a GoGo mi vůbec nesedí. GoGův p*sranej koprofilickej ksicht nesnáším. Počkat! To je vlastně Nutella, ale i tak jsem tomu nepřišel na chuť a kanál PewDiePie nesleduji. Jako bych neznal. Asi tak...
    • cz/sk youtubery ani nezminuj. Když se chci bavit tak jedině Robbaz nebo penguinz0 alias Cr1t1kal.
  • nema smysl takhle zvlast resit zrovna hry, na yt maji lidi videa o všem možnym, treba si mužete udelat kanal kde budete okopavat zahrádku a budou to sledovat zahradkari a budete slavní. proste yt je fenomen sam o sobe a je logicky že vznikaji celebrity a videa i v oblasti her
  • lp sleduju a kupodivu i ten pewdiepie je docela dobrej akorat nedela hry co mne bavi. gogo je taky dobrej. jinak z českejch doporučuju treba kanal zaparime cz (delaji treba mount and blade), nebo firetight (strategie total war serie mp, nebo eu4 - tohle mu moc nejde ale dobre se na to kouka)
  • Já osobně sleduju jen pár youtuberů. Zack Scott, který pokrývá hlavně Nintendo záležitost, je vtipný a pohodový, žádné trapné scénky a přehrávání. Další třeba GameHorder, který hraje hlavně starší DOSové hry (nicméně pokryl i Inquisitora), Cobamermani456 atd.

    České youtubery nesleduju vůbec, jsou to většinou trapné uvřeštěné hypercool děti.
    • solomon.short
      žádný normální český není...
    • Nebo může mi snad někdo doporučit normálního dospělého českého lest's playera?
      • Sterakdary... má celkom podobný štýl ako TotalBiscuit
      • RangerCZ
        VonDoom4 je dobrej (pokud teda hraješ WT).
        Dobře se poslouchá a u tanků se dozvíš nějaké ty informace o nich.
      • kennyB
        Z českých lp sleduju hlavně FireTighta a WhySoSada.
      • normalne si dej na yt do vyhledavani česky lets play a pak si vybereš
  • uzivatel1982
    Tomuhle fenoménu vcelku rozumím, taky mi semtam na druhým pc běží nějaký letsplay, ale čemu nerozumím je FewDickGay. Jak může být o tolik jinde sledovaností něž ostatní. Jeho videa mi příjdou tak naprosto iritující a otravná, že jsem vydržel ze studijních důvodu asi minutu a musel jsem ho vypnout. TotalBuscuit mě vcelku baví a na pár videí jsem od něj kouknul. Vcelku dobře dokáže vystihnout o čem ta hra je. Angry joe má vcelku dobrý názory, ale nebaví mě jeho pojetí a vyjadřování. Česká letsplay scéna mi přijde taková amatarská a nedospělá. Vždycky do toho někdo žvatlá svoje pubertácký výlevy a mě u toho napadne jestli už na ty hry nejsem starý:). Ale když chci vidět nějakou hru a není čas na to abych jí zprovoznoval,hrál a tak, tak mi to příjde jako dobrá alternativa. Důležitý je aby ten člověk co to hraje nějakým způsobem přemyšlel podobně jako já. Tudiž aby mi u strategie dávala jeho hra smysl, u rpg aby zbytečně nebořil atmosféru a užíval si trochu roleplay, ap...a aby do toho zbytečně nemlel nesmysly jen aby nemlcel. Co se týče obsahu mluvení mi vcelku vyhovují místní gamesplaye. Těm bych vytknul spiš technické provedení a takovou lehkou nešikovnost při hraní:).

    P.S. Nejvíc sleduji asi Gophera.
    • Gopher je dobrej, ale není moc aktivní a sám se hodně limituje Skyrimem a dalšími hrami od Bethesdy. Přitom hlasový projev má nejlepší, co jsem kdy na YT slyšel.
      • uzivatel1982
        Tak má tam i metro,stalker a hrál i nějaký horrory,ale primarně je to Betshedak. Točí i videa o módech a jeho lets playe jsou z mýho pohledu dobře namódovancých verzí.
  • Celou redakci to musi hriozne sr.t ked vidi ty cisla. Staci vzpomenout na jejich posmesky na lp atd atd.
    Staci se podivat na novy porad na streamu , snazi se chytit vlak Nazorny priklad mate s levlem, kam smeruje vseci vime... Nechte misto mladym hezkym lidem a dete spat.
  • jindra.veliky
    njn, jste dedci.....

    na Pews koukam casto, kdyz se chci pobavit nad nejakou tupou hrou (baking simulator atd.), totalbiscuit mi rekne o hre vic nez se doctu na vsech ceskych serverech dohromady, =3 pobavi vic nez vtipny TV porady...

    akorat vsichni cesti tvurci jsou dost trapny....treba ten Valda, stacilo mi par video a je mi z nej na bliti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit