Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som sa napríklad naučil po anglicky na youtube... po 200 videách som vedel krásne skladať vety a aj slovná zásoba sa mi rozšírila... predsa len keď vám niekto hovorí v angličtine o tom čo zrovná robí a vy to vidíte ako video (a k tomu vás to baví) tak to ide ako po masle...
  • MrSanta
    Let's play videa už moc nesleduju, maximálně tak na noční, když není do čeho píchnout.
    Pravidelně sleduju kanál MajorSlackAttack. Dělá pravá walkthrough videa z her, které mě zajímají. Má skvělej mluvenej projev, jeho angličtina se dobře poslouchá, videa jsou kvalitní i po technické stránce a má podobnej smysl pro humor jako já.
  • Článek je dobrý. Zároveň ani některé příspěvky diskuze nejsou špatné - např. ty dávající vlastní návrhy youtuberů.

    Mně se fenomén youtube hodně líbí. Člověk se v dnešní době nemůže snad ani minutu nudit, protože má neustále k dispozici takové množství materiálu, že by se na to za celý život nepodíval. Dokumenty, zábavné pořady včetně těch o hrách atd. O tomhle se nám mohlo před lety zdát. A to vše zdarma.

    Tihle lidé, co ta videa vytváří, si zaslouží za tuto práci peníze. O tom já vůbec nepochybuju. Pokud někdo zabaví miliony lidí, tak ať má miliony dolarů. Co by na tom mělo být špatného? Já třeba nesleduju fotbal - nezajímá mě vůbec. Tu a tam slýchávám, že ten který fotbalista má roční příjmy ve výši stovek milionů korun. Měl bych tím být pohoršen? Jistě že ne. Přestože mě fotbal vůbec nezajímá, vysoké výdělky jim přeju. Stejně to vidím u youtuberů jako pewdiepie - jeho nesleduju, nebaví mě, ale baví jiné, tak proč by neměl mít vysoké výdělky?

    Nejlepší je, že youtubeři jsou natolik odlišní, že si skoro každý může vybrat. A koho to vůbec nebaví, ten se o to vůbec nemusí zajímat a také je to v pořádku.

    Mimoto ještě jedna věc. České školství je na katastrofální úrovni, pokud jde o výuku jazyků. No a protože je většina materiálu na youtube v angličtině, určitě to pomůže a motivuje řadu mladých k tomu, aby se anglicky naučili, což je pozitivní (protože bez angličtiny či jiného světového jazyka jste dneska naprosto vyřízení). Ve škole by takovou lekci současného jazyka nedostali (viz výuka z naprosto nevyhovujících neaktuálních učebnic učící dnes už naprosto neaktuální jazyk).
    • vonTossis
      Tohle mi připadá jako takový ten komentář, který se má zavděčit všem. *1*
      • Zdejšímu osazenstvu by ses nezavděčil, ani kdyby si mu sr*l zlatý ho*na přímo do náruče. *3*

        Já si myslím, že lidi si pořád dost neuvědomují důležitost Youtube. Já bych to srovnával z zavedením telegrafu či s TV. Tak moc je to zajímavý a velký fenomén. A víš co je nejlepší, že něco takovýho by možná jen před pár lety nikdo nevymyslel. Jen to ukazuje, jak se svět velmi dynamicky vyvijí a člověk jen musí žasnout.
  • jen chci poděkovat za velmi pěkný článek. vzhledem k otřesnosti diskuze mi připadá zbytečné se tady více rozepisovat.
  • taky sem to kdysi rozjel ve velkym, neni to žadny kumšt natočíte video a pak jen používate klikaci bot programky ktery vam na to klikaji. vydelaval jsem tim i 1000€ mesíčne ale ted mam lepší job a tohle jsou pro mne prakticky drobny tak jsem s tim prestal. (navic mi to prijde i nemoralni)
    • 1000 forintov mozno
  • Ocelot
    jo taky bych se tim rád živil :D Vydělám si tam tak 2000 za 3-4 měsíce svojema starejma videama... což není špatný...asi to zkusim znova rozjet :d
    • tohle je ten typ videí kterej bych klidne zakazal. nepridavas tam nic vlastniho (komentar nebo gameplay) jen reprodukuješ naky skripty
      • Ocelot
        1. To,že to nějak hraju už jé mé vlastní
        2. Mám i videa nad jejich tvorbou jsem zabil dny času ne jen záběry ze hry...viz. http://youtu.be/ufosqZlXyYA nebo http://youtu.be/etqVKj2lSJ0?list=UUnPZUoBS6qyiKjPuVCk3k6Q a nebo http://youtu.be/MFzRZs0--7U?list=UUnPZUoBS6qyiKjPuVCk3k6Q
        Ale to je jedno nabídka určuje poptávku...dokud budou lidi tyhle videa chtít tak je budu dělat :)
        • A jak si pánové vyděláváte ? Povězte *3*
  • Článek brej, líbil se mi akorát to je ted nová modní vlna a nejen to jsou v tom velké prachy atp... nechápu ale dočetl jsem se něco a jsem opět chytřejší. Nad talentem se takhle prezentovat, určitě nepochybuji a chápu že někdo jako ten CZ Letsplayer rád zůstane možná na vždy v anonymitě.

    Protože jak víme, soukromý si člověk prostě cenit musí. *4*
  • taky mam kanal a vydelavam velky prachy dokonce sem dal vypoved z prace, neni to o hrach ale jmeno nereknu protože je tady stejne jen hate *7*
    • Mart9
      všichni ti strašně závidíme.
    • flash789
      bez spat, uz je po desaty hodine..
  • flash789
    Tohle všechno je celkem ok, ale největší narez jsou lidi co ,,dohravaji,, hry na youtube...
    me osobne většinou u lets play videii nejvic vadi clovek co do toho keca, az na par výjimek na které jsme si dokazal zvyknout (angry a tak)

    PS: dobrej clanek pane Bach:)
  • Doporučuji kanál Scotta Manleyho, hraje většinou hry s vesmírnou tématikou (Star Citizen, Elite, Kerbal Space Program,...) ale mimo to dělá doktorát z astronomie,takže občas nahrává videa i z tohodle odvětví a další zajímavosti.
    • a když už Scotta tak potom i danny2462 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit