Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Možno mám vysvetlenie, možno nie priamo pre teba ale na mňa sedí. Jediné čo na celom fenoméne nechápem je, že to nenapadlo mňa. Sedieť na zadku, hrať hry ktoré hrám tak či tak, svoje myšlienky prevádzať do slov a brať za to peniaze.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Zabité :D
  • tonnymontana
    YT do bobre na mluvene manualy k programum kde se clovek uci opravdu rychle, je take dobre pro moje podnikani diky tomu ze mam kam nahrat videa a nasledne je dat na muj web. Sledovani neni sice nejake zavratne ale je to bonus k psanemu slovu coz je super a prehraje to snad kazdej takze komfort. Mozna bych tam sel jeste mrknout na dokument nebo nejakou music.

    Ale sledovat nekoho jak hraje to je silene. Jednou jsem to zkusil a to neustale hekani ci mluveni hrace je silene.. Asi je to jako vetsina bussinesu dneska pro nactilete 12-16 tzn to i docela chapu a chpau i ze bez hekani by nebylo tolik sledovani takze to jde mimo me. Kdyz si chci neco zahrat tak si to zahraju od toho se to jmenuje hra:D asi je to tim ze jsem starsi rocnik. Ty hrane videa bych hodil do jednoho kosiku s F*uc*k book a posobnejma blbostma.

    Jedine video kde nekdo hraje hru na ktere jsem koukal byla recenze nekolika andoid her primo na tabletu jelikoz jsem nikdy zadnou nehral nechtel dat 2kila za baldurs gate pro nic za nic:) nastesti uz se hreje na SD karte a nelituju:D

    dodatek lodnimu deniku: uprimne vetsina her je dneska extremne nudna pro lidi kteri napocitaji do peti a predstava ze to nehraju ale sleduju + rve do toho nejakej nactiletej krecek nebo zhulenej traged je siiiilenaaaaa vic nez silenej max..:D
  • Třeba takový Firetight je dle mého jeden z nejlepšách českých youtuberů.
  • XXHUGOXX
    Z českých letsplayerov je dobrý asi len agraelus. Všetci ostatný stoja za prd.
  • Ze vahas, Ctrl+cudzie, Ctrl+vlastne.
  • TheGGG
    tak napsat ho bratře (nebo zkopírovat) asi dokáže i ten nejposlednější maďar.
  • Trololo, řekni Ř! Neřeknu, ty by ses mi řehtal.
  • TheGGG
    musíš mít hodně smutný život, když nedokážeš vyslovit "ř"
  • Zdejšímu osazenstvu by ses nezavděčil, ani kdyby si mu sr*l zlatý ho*na přímo do náruče. *3*

    Já si myslím, že lidi si pořád dost neuvědomují důležitost Youtube. Já bych to srovnával z zavedením telegrafu či s TV. Tak moc je to zajímavý a velký fenomén. A víš co je nejlepší, že něco takovýho by možná jen před pár lety nikdo nevymyslel. Jen to ukazuje, jak se svět velmi dynamicky vyvijí a člověk jen musí žasnout.
  • uzivatel1982
    Tak má tam i metro,stalker a hrál i nějaký horrory,ale primarně je to Betshedak. Točí i videa o módech a jeho lets playe jsou z mýho pohledu dobře namódovancých verzí.
  • To ked gogo povedal ze nastane skvalitnovanie obsahu , znamena to ze on konci ? :D
  • kennyB
    Já ti dal plus. Řadím se k vychrtlejm typům, kterých se César tak děsil.
  • No, musím říct že na většinu českých letsplay koukám jen fakt nerad, obsahově to není třeba až zas tak hrozný, ale je vidět jak ty lidi zoufale neuměj mluvit a ty naprosto stupidní komentáře a hloupě přitroublá mluva je naprosto šílený. Nejsem moralista, ale když je každý druhý slovo nadávka tak je to prostě trapný... a pak se není čemu divit že to publikum je dost úzký...
  • Mart9
    Diskuzní rambo zní moc hezky. Dal jsem ti mínus, abych jím také mohl být.
  • jj Hitler se taky mnoha nemcum a rakusanum libil
  • Musis mat hodne smutny zivot ak ta trapia minusy od anonymov na internetoch.
  • TheGGG
    Díky za mínusy diskuzní rambové.
  • TheGGG
    Svědčí to o tom, že si netolerantní diskuzní rambo, který si myslí, že je něco víc, než miliony Pewových fandů. Nemáš ho rád, nestarej se.
  • TheGGG
    Smosh, Pew, NigaHiga, *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit