Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gameplay.. http://www.youtube.com/watch?v=lm8icBQhaZI
  • Pořád v tom nevidím potenciál. Koně ještě neměli, takže se všude bude chodit pěšky, divoké přestřelky s lukem asi taky nebudou mít kdovíjakou šťávu... a to prostředí jsme víceméně viděli ve Skyrimu. Příběh bude průměr, jak je v této sérii obvyklé, nenadchne, neurazí. No, uvidíme, ale zatím mi přijde (jo, na základě jednoho traileru), že to bude přešlap. Rád se nechám přesvědčit o opaku.
    • Neni to simulator praveku, takze budes moci jezdit na zviratech. Luk ma velky potencial, pokud bude zpracovan verohodne. Delam sportovni lukostrelbu a to bys neveril, jake luk a sipy nabizi moznosti k tuneni. Treba jen samotny spin sipu je veda sama o sobe. Ale tohle by asi mainstream nepochopil, plavou v tom i mnozi dlouholeti lukostrelci. Kazdopadne potencial to ma a umim si to predstavit velmi zabavne. Pri dobre implementaci by hra musela mit charakter stealth/sniper, protoze pri lovu lukem se musis ke zveri nepozorívane priblizit a pak mas jen jednu ranu. Pak zvire prchne (stopovani) nebo zautoci (ostep, boj na blizko). V te dobe clovek nebyl vrcholny predator, takze se tu nabizi i slusny survival. Dalsi obrovsky prostor nabizi samanska magie. Dalo by se s tim krasne pohrat.
      • Dalo, ale je to Ubi, takže to bude jak jejich ostatní hry přes kopírák
        • Nerozumim ti. Hral jsem FC2, FC3 a Blood Dragon a nevidim to jako kopirak, stejne tak nevidim jako kopirak treba serie FC a AC, byt jsem hral jen AC2 a AC Syndicate. Dal jsem od Ubi hral Sherlocka, R.U.S.E, Raymana, Ghost Recon AW2 a FS, Child of Light nebo From Dust. Vim ze maji na svedomi i slavne serie jako Prince of Persia nebo HoMaM. Jakej kopirak ku@va?
          • Tak to by sis měl asi pořídit nové brýle, krom neuvěřitelně ohraných herních mechanik jako je šplhání na věže jde především o recyklaci assetů a textur, prales a zvířata ve Far Cry 3 a Ass Creed jsou úplně stejná, stejně tomu tak bude u FC4 a Primal to deja vu na druhou a už je to fakt nuda, mám rád, když mě hry překvapí něčim novym a můžu je prozkoumat a objevovat, ne když jsou poskládaný z kousků grafiky a gameplaye co jsem už 10x viděl v jejich titulech co chrlí každý rok, takto přes kopírák
            • Jsou tady mnohem ohranejsi herni mechaniky, treba system questu a dialogu, ve fps mireni pres miridla, system lekarnicek nebo automatickeho obnovovani zdravi. Proc ti vadi zrovna tahle jedna?

              Recyklace zvirat mi nevadi, proc by nemela byt stejna, kdyz jejich vzory jsou stejne? Kdybych ja delal hry, tak jednotlive modely budu vylepsovat, jak to technologicky vyvoj dovoli, ale rozhodne nebudu plytvat penezi do tvorby novych modelu, kde to nema smysl. Vem si, jak Vavra vykladal, jak je tezke udelat kone, kolik je to clovekoroku prace. Proc by to mel nekdo pro kazdou hru delat znovu, kdyz to vytvarne zapadne do vice her. To nema ekonomicky smysl. Originalni herni obsah se da tvorit rozumneji.
            • ja by som chcel hru so zombie dinosaurami a nacistickými robotmi to tu ešte nebolo
            • za tohle tě tu umínuskujou. ale máš pravdu *3* bohužel naše kultura trpí hipsterofóbií, tzn začíná být populární držet se většinového názoru a jednoduše generalizovat. nejde ani tak o obsah toho co píšeš, ale o to na jaké straně barikády tím stojíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit