Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 nebyl vytvoren k tomu aby ho nekdo hral, je to jen feeder pro aukci za prachy. Ten nemuzes srovnavat s normalnima hrama.
    Navic je to konzolovka.
  • Presne kvôli tomuto dôvodu som za svoj život zatiaľ kúpil len 3 hry v cene okolo 40-50€: BF:BC2, BF3, Guild Wars 2. Hrám ich roky a stále ma bavia, dobrá investícia.
    Inak sa oplatí kupovať len hry vo výpredajoch. Napríklad taký Diablo III za 50€, v ktorom sa kampaň dá prejsť za 6 hodín je fakt zlodejstvo...
  • Ale kolko kopii zaklinaca sa predalo na steame to ti nik nepovie.
  • Umaroth
    To bude zase flame....
  • kubi-wan
    Kde jsou časy, kdy jsem některý demíčka prošel třeba dvacetkrát, protože i na tak malym prostoru se autorům dařilo mi hru "prodat"?
  • no neviem, ale ten kto si kupuje CoD/BFko kvoli Singlu je asi retardovany. single je tam vzdy ako doplnok
  • fizola
    Ved prave kvôli "kvalite" už začínam preberať čo sa mi vôbec oplatí kúpiť, aby nebolo lúto peňazí. Ale zasa si hovorím že týmto aspoň trochu podporím vývojárov čo si to zaslúžia, aj ked v globále jeden zákazník hore dole pre nich nič neznamná, ale ja mám dobrý pocit *1*
  • Jo, uznavam, pirati se i na konzoli, ale mnohem min. A to slovo relativne si mel klidne vynechat. Na pc se krade tak z 90%. staci se podivat na prodeje konzolovych her a na prodeje pc her. Proto uz skoro pc nema velky exklusivni hry. Vyvojari na pc kaslou.
  • Schyta to, protoze (pokud jen neprovokuje) tvrdi ze kazdej kdo ma komp si musi koupit hru xyz.
  • Ah, tak to se omlouvam, tohle me vubec nenapadlo. Kazdopadne pointa byla ze nelegalita je v tom seedu.
  • Teď to schytáš.

    A je fakt, že říkat, že "PCčkáři jsou zledějská banda" je zcestné. Pirátit jde i na konzole a už i celkem jednoduše.

    Rozdíl je pouze v tom, že prodané kusy jsou vždy vyšší na konzolích. Je tedy as správné říct, že relativně vyšší procento PCčkářů pirátí.
  • Proto je v CR pc nejrozsirenejsi herni platformou. Protoze se da snadno krast. Zaklinace 2 se pry prodalo 15 000. Pritom pocitac ma doma 4-5 milionu domacnosti, nektere i vice kusu. Pcckari sou proste zlodejska banda. *7*
  • Jj.Takové české zmrdství *1*
  • Whoossain
    To není úplně přesný. Třeba u audiovizuálních děl (hudba, filmy...) můžeš používat ke stahování i torrenty pokud sdílení zakážeš. Podmínkou stahování přes torrent není sdílení. Sdílení tě pouze na většině trackerů zvýhodňuje. Pokud máš ale třeba VIP účet na privátním trackeru, tak sdílení není vůbec vyžadovaný a nijak tě to, že nesdílíš, neznevýhodňuje... Zkrátka klíčový je tam to sdílení....
  • kdyby 500,-
  • Jasně že si můžeš seedovat (=upload) vlastní fotky. Jsou tvoje vlastní, takže k nim vlastníš autorská práva.

    A o ty jde hlavně. Jo, lidi často prostě říkají "torrenty jsou nelegální", což chce dovysvětlení.
  • Problém s torrenty je v jejich fungování. S defaultním nastavením totiž i zárověň uploaduješ a to je ten problém. Upload věcí, ke kterým nemáš autorská práva, je trestný vždy.

    Co se týče downloadu, tak videa a filmy stahovat můžeš a můžeš si myslím vytvořit 1 kopii pro vlastní potřebu a staženou verzi do 24 hodin smazat. S tím, že v rámci tohoto stažení a následného používání nesmíš překonat žádnou ochranu, co daná nahrávka v originále má.

    Hry (software obecně) stahovat sice můžeš, ale zase nesmíš nijak překonávat ochranu (cracky) a musíš mít vlastní platnou licenci, aby jsi ho mohl jakkoliv používat. Tedy tebou zmíněný příklad toho, že někdo má klíč a instalačku si stáhne je ok. Sám jsem třeba před lety koupil levný klíč pro Assassin's Creed: Brotherhood a instalačku jsem si dotáhl.

    Ale neber mě 100% za slovo, kdyžtak si to ověř v zákonech.
  • To je jasný, protože málo kdo má v pubertě tolik peněz, aby si to mohl dovolit kupovat zvlášť když nakonec zjistí že ho ta hra ani nebaví. A bohužel v poslední době stojí valná většina her za prd a to i AAA tituly.
  • Nesmysl, stahovani obecnych dat po torrentu neni nelegalni. Muzu seedovat moje fotky a nikdo mi nemuze nic rict.
    Pointa je v tom ze stahovani napr. hudby je legalni dokud to nesiris dal. Takze z rapidsharu klidne stahovat muzes. Z torrentu nemuzes, neb behem stahovani seedujes tzn. uz siris data dal. Coz je nelegalni.
  • neshodneme, stahovani neni spatne, je dobre, podporuje prodej a informovanost spotrebitelu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit