Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky přeju šťastné a veselé Vánoce celé redakci Games.cz a všem hráčům a čtenářům nejlepší české stránky o hrách. *4*
  • Sakra kdo jsou ti poslední dva?:D Jinak thx Games.cz
  • Inquisitor
    Štastné a veselé všem. A nezlobte *16*
    • BoB.2
      Jinak nás Inquisitor upálí na hranici? *2*
  • Tak zrovna ta napravo byla, ta ktrerou jsem zrovna tušil a mylsím, že jí tuším snad dobře.... :-)
  • Přeji všem veselé vánoce a šťastný nový rok plný úspěchů! *3*
  • Stastny a vesely vsem parmenum! Letos muj gaming jezisek privezl Most Wanted a Dark Souls, takze mam zas co delat :)
    • tak to te lituju kvuli Most Wanted, pac veci blbost jsem v zivote nehral xD zlaty undergroundy... a tak alespon ze ti to spravuje Dark Souls .)
      • Ja jsem si Most Wanted objednal, protoze to je typ jezdeni ktery me bavej. Undergroundy me treba vubec nebavily. Nejvic asi Burnout a Driver:San Francisco (a GT5), takze ja jsem nenarocnej (skoro).
  • CartmanXxX
    1. Hned vidím
    2. Hned vidím
    3. Hned vidím
    4. Hned vidím
    5. Ani po 10 minutách nemám tušení
    • God-of-War
      Tu pátou vim:)

      Je to postava z RPG hry..víc vám neřeknu *3*
      • Je to Kratos s keřem na hlavě.
      • smejki
        to není RPG! *1*
      • Horst_Fuchs
        Já už na to taky přišel, ale nepřipadá mi to dvakrát fér vzhledem k tomu, že onen obrázek pochází z nějaký snad alfy nebo bety tý hry a dohledat to je i celkem oříšek. *12*
        • God-of-War
          Presně:). Ale poznal sem to jen díky tý..helmě, jestli se to tak dá nazvat:D
          • to já si hned myslel, že to je ta hra, ale pořád jsem jen nacházel obrázkyté postavz ale v jíné formě, takže to bylo trochu deprimující :D
            • michelangelo
              Kdo hral hru, ve ktery se vyskytuje pata postava, ten musi poznat. I kdyz je fakt, ze hlavni postavou dany hry se stane jen v pripade, ze si ji hrac zvoli. HINT DETECTED!? :)
            • já už jsem se asi 3krát dneska smířil s tím, že to prostě nedám a teď jsem si to konečne prošel ještě jednou a pečlivě a mám to...dokonce není problém najít konkrétní obrázek...teda když už máte podezření, že víte co máte hledat.
            • taktéž přeju veselé vánoce :)

              Ta poslední postava je fakt deprimující... Za tenhleten rok vyšlo milion a půl RPG her, ve kterých můžou být takhle dementně vypadající postavy a všechny zrovna dostaly 8.... grrrrrr
  • Indy
    První čtyři jsou snadný ale ta mánička na konci to mi hlava nebere :D
    • smejki
      nah, nejtěžší je první. to je tak generickej cápek, že se není pořádně čeho chytit a je třeba uchýlit se k prohlížení akčních her za rok 2012. navíc jak je ustřihlej, je to ještě těžší.
      • Ataker
        No nevím, ale připadá mi, že má pleš a tím pádem to vidím na dva kandidáty.
        • smejki
          tož, moh by bejt i "trojkou". Mně žádnej plešatec zprvu nenapad. But then...
    • Hahaaaa, uplně to samý. No co, tak držím palce ostatním *3*
      • Jen to napíšu a docvakne mi to, tahle se to dělá, paráda *1*
  • B.o.b
    I vám přeju Veselé Vánoce. *4*
  • h0p3
    Vám též šťastný a veselý *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit