Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Taky s mírným zpožděním všem přeju šťastné vánoce a úspěšný vstup do nového roku, především celé redakci, ať se daří a ať pokračujete v tvorbě nejlepšího českého webu o hrách vůbec.

    A tu máničku napravo prostě ani za nic nemůžu poznat, sakra! *1* Dá mi někdo nějaký drobný hint? Nejde mi o soutěž, ale bude mi to vrtat hlavou, dokud na to nepřijdu *10*
    • Na to přijdeš jen když znáš eso.
      • A nebo možná ne, asi to mám špatně.
        • x_ander
          No já už na to přišel. Problém bylo, že ta patá postava je taková víc "generická" oproti těm prvním čtyřem.
          • TheCent
            A napovedu bys nemel? Fakt jsem z toho patyho uz zoufalej:-)
            • Pár nápověd už tu je... projdi si největší letošní hry, tohle je rpg. Ta postava ale nemá jen jedno ikonické oblečení, takže se to těžce dohledává no.. ale jde to :)
            • jidas.koprivny
              konec nápovědy :D
    • Janun
      Mno, alespoň podle mě je to jedna postava ze hry od blizzardu, ale nevím :-)
  • Vím všechny až na toho na pravý straně :( :D :D
  • ahoj 1 a 5 postavu nevim ale ostatni jo vymenim informace :) hatredas@seznam.cz :D :D
    • Já nevím jen tu napravo *1*
      • napis mi tu 1. prosim na mail :D
        • A ty to vyhraješ , nene :D :P
  • Ví někdo kdo je ten na pravo , nemusíte to psat , jen chci vědět jestli jsem jedinej kdo to neví :D
  • dá se tady nějak reagovat na příspěvek, kterej už je víc jak pátá reakce...?
    • Lawliet
      Reagovat na čtvrtou a napsat, že to je pro pátého. Tak bych to udělal já. *4*
      • DusanMPupak
        Jde to, když si člověk vypíše diskusi podle času (ne podle vláken).
  • V diskuzi je už tolik nápověd,že to už musí dát každej,i tak udělali games velkou nápovědu s jejich přáním PF.... :)
  • Taky taky,děkuji :)
  • Všem šťastné a veselé.
  • ringmancz
    Ha. Už jsem rozluštil tu postavu napravo. Šťastnej zbytek roku a ať na to taky přijdete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit