Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Tak jsem to rozluštil. Dá se to docela.. Šťastný a veselý!
    • Tak mi to pošli na email, jsou přece Vánoce.
      • Vrook
        predator@seznam.cz? *15* Né vážně. Kdybych to poslal tobě, tak bych to musel poslat všem, co si o to řeknou a to by ztratila soutěž smysl.
        Ale projdi si nejomílanější áčkový tituly za rok 2012. Vážně jenom ty nejznámější - žádný indie nebo nintendo hry - a rozluštíš to za 15min.
  • Nemohl by mi tu někdo říct kdo je ta poslední postava? Lékaří mi v pěti letech diagnostikovali chorobnou zvědavost a mě to zajímá tak moc že pokud to nezjistím mohlo by mě rupnout v bedně a pak za sebe neručím. A rady typu je to RPG a hodně se o něm mluví si nechte, chci slyšet konkrétní jméno hry nebo postavy, klidně to zakrýte jako spoiler.
    • Je to tahle postava http://bit.ly/V7cXmN
    • je to Jezis Kristus Nazaretsky
    • x_ander
      hledej šmudlo.
    • God-of-War
      To je tvoje blbost, že na to nemůžeš přijít... nápověd je tu tři p*dele.
    • x_ander
      Jen se snaž, nápověd je tu už docela dost...
    • Jo, zakryjeme to spoilerem aby jsme si snizovali moznost vyhry a lemram linejm ulehcili praci...
      • OMG jaký výhry? Já ani nevím že se o něco hraje.
        • OMG ona je to fakt soutěž, já to nikdy nečetl do konce.
          • Vrook
            OMG OMG silly me OMG
            • http://cdn.dailychillout.net/wp-content/uploads/2012/11/OMG-FUNNIEST-THING-I%E2%80%99VE-EVER-SEEN.jpg
  • Děkuji přeji totéž
  • Taky vám přeji pěkně prožitý svátky a s herního hlediska třeba pěkné slevy na steamu :-)
    • Doufám, že se Steam pochlapí a slevní Far Cry 3. Ale zatím se skálopevně drží na 50 éčkách. Jako by tušila, že nakonec stejně neodolám. *1*
      • za 30e ti to klidne prodam :)
  • Co dostanete pod stromecek? Ja geforce GTX 690 a iphone 5 64 GB *5* *5* *5*
    • Já dostanu určitě nějaké ty ponožky a tak podobně. My ti zde s diskutujícími darujeme trochu rozumu do vínku i když to ti asi už nepomůže *5*
    • Overwatch
      Ponožky :)
    • ponožky a knihu jako každý rok *3*
    • Amylee.Anderson
      To je sice hezký, ale to v kalhotech ti stejně už nevyroste :)
    • walltar
      Nic. Já co potřebuju si koupím přes rok takže mě vánoce celkem nijak netankujou. Ale asi před měsícem sem si koupil kindle taže to by se dalo počítat. Ale vzhledem k tomu, že nemám stromeček tak pod něhop nic an dostat nemůžu.
      • Vrook
        U mě vlastně s knihou taky nikdo moc nepochodí, co mám kindle. A je to fakt nejlepší věc na světě. Začal jsem s nim číst asi o 200% víc.. až mě dokonce skoro přestaly bavit hry. *15*
    • Vrook
      Ponožky a nejlíp nějakou knihu.
      • BoB.2
        trenky
        • A co učebnici angličtiny?
      • knížky, kožený rukavice ke kabátu abych měl, fusky taky doufám :D a doufám finance na vodnici novou :)
  • Veselé Vánoce i Vám a snad Vám Santa (Ježíšek je trapnej odvar) nadělí do příštího roku větší štěstí při psaní recenzí, aby jste pořád nedělali ty přešlapy s bodováním.

    Váš milovaný GGG krotitel Trollů a příznivců levicové morálky
    • OK, dal jsem ti poprvé plus i když si ho stejně za toto nezasloužíš, ale když jsou ty vánoce :))
      • sakra pluska jsou pro populisti
  • Jo jo, taky všem přeju veselé Vánoce, když to teda musí být. *4*
  • jindra.veliky
    A na zidy a muslimy si nevzpomenete? *5*
    • Štastnou chanuku a šťastný sebevražedný útok.
    • walltar
      A co na pohany a ateisty?
  • HINT UNDERSTOOOOOOD :D :D :D Taky to mám... Hru sem hrál a postavu sem věděl že znam.... Ale trvalo mi to... :D díky michelangelo, možná si od tebe časem koupim nějakej obraz ;)
    • michelangelo
      Tak alespon nekomu napoveda pomohla. Jinak vytvarny umeni je muj obor, tak je mozny, ze i na ten obraz dojde, jen nebude podepsanej nickem 'michelangelo' :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit