Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapem jak niekdo moze dojst na zaver ze tato hra je uplny GOW omg GOW !!!!! len z Traileru ktoru ukazal cca 3-4 minuty gameplayu aj to sekaneho. To by ste to iste mohli povedat o Mass Effect 1,2 ze to je vykradacka Gow pretoze tam je 3tia postava a chodis a zabijas v zonach a mozes sa krit za prekazkami. Ale neni to tak ze ? Tak si nerobte unahlene zavery z trailerov.
  • a teraz tu o cervenej ciapocke .. btw skoda, ze neukazali aj Chaosov, ale vyzera to dobre a z Warhammer universiev vykrada vela inych, Warcraft, Starcraft......
  • Vypada to vskutku dobre. Svet WH je klasika a obzvlaste jeho 40k cast. Takovych akcnich TPS neni mnoho a obzvlaste ne na PC. GoW2 mne prislo naprosto uzasne takze at si to je klidne podobne.
    Ted by to chtelo aby nekdo udelal taky neco jako Uncharted protoze to je takova skvela akcni jizda ze jednoho zarazi ze to v podstate nema zadnou konkurenci a to ani mene kvalitni. Ikdyz treba se v tomto smeru vytahne pripravovany TR.
  • Warhammer 40.000 je tady od roku 1987 ....
  • nechapu jak sem debilove muzou napsat ze to nenam nic spolecneho s GOW kdyz je to GOW ale ve stylu W40K akorat tam nedaly naschval si myslim to jak se ta postavicka kryje skoda mohla stoho byt dobra rezba pripada mi to aji na tyl God of war jak se ohani stim mecem ale nwm jak rikam klisicke GOW toto jenom se de strili a kryje GOW je blbost vsech blbosti bez deju a strasne nuda stereotypicka hra tak doufam ze tohle me prekvapi
  • MikeJay
    Nevím, jestli už vyšla hra ze světa W40k, která by byla stejného typu jako Space marines, nejsem znalec Warhammeru (jen okrajově), ale když se dívám na ty záběry v traileru, vidím s GoW podobností dost, ať už jde o 3rd person, podobného hlavního hrdinu (díky tomu brnění), podobný svět, podobné zbraně (pila) a pod...
    Je dost možné, že série GoW je vykrádačka W40k a spousty dalších, ale například mně osobně se do podvědomí vryla, vyšla dřív a měla dost velkej úspěch.
    Takže dovolím si s autorem nesouhlasit - nezačervenám se a přirovnání s GoW si do úst klidně znova vezmu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit