Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta mařka co tam mluví by se klidně mohla stavit na kafe a na zákusek *5*
    • me se vic libi ten kluk
      • Jmenuje se Al. Pokud sledujes South park, vís ze bys mohl mít sanci. :-)
    • Ta Mařka je člen zaměstnanec Creative Assembly, PR oddělění. Má na YouTubu svuj kanal o Warhammeru. Proto ji také najali. Dobře se na ni kouká a příští TotalWar bude Warhamer.
      • XorxoxTalarius
        Posli link na kanal :)
        Ten jeji na YT, ne zadnej jinej :D
        • Jo, její britština je skvělá. Stačí ji poslouchat a už se člověk usmívá.
        • TheJoeyberry's channel
          http://www.youtube.com/user/TheJoeyberry?feature=watch
    • Klidně i na cara
  • dufam ze odstrania jednu blbost ktoru som napriek tomu vyuzival v shogunovi: ak je nejaka velka armada blizko mesta...zautocite na mesto, v meste je len posadka o 2jednotkach , rychlo vyleziete na hradby a zaberiete mesto, z kraja mapy prichadzaju nepriatelske posily ale po zabrani mesta sa cela armada otaca na utek staci za nou poslat jazdu a pri minimalnych nakladoch clovek zlikvidoval niekolko nasobnu presilu *7*
    • XorxoxTalarius
      Tak jsem si precetl tvuj prispevek a pak mi doslo co se mi zda divne :) Tohle totiz plati jen pro Shogun, mesto v ostatnich TW takhle nedobyjes, potrebujes minimalne jedno kolo na to aby jsi postavil oblehaci stroje a mohl znicit branu, pripadne vylezt po zebriku na hradby.
      Takze jsem rad ze jsem usetril rozcarovani nad timhle pokusem v TW:R2 :) Jelikoz tvoje jednotky by pak zmatene pobihali pred hradbami (po kterych se lozit neda, prekvapive) a AI by te zmasakrovala :)
      Nemusis mi dekovat ;)
      • ok dik nejak som pozabudol na expresne dobijanie miest v shogunovi, ale podla ukazky z bitky o kartago uz budu mat dufam obliehania stavu *1*
      • Není pravda.V MTW2 stačilo mít katapult nebo balistu v armádě a okamžitě útočit.Balistou střílet do brány a ne do zdi.Posloužilo místo beranidla.
        • XorxoxTalarius
          Ano a jak dlouho trvalo nez se takova brana rozbila? Pokud ma armadu v zadech tak ji nerozstrili driv nez se k nemu dostanou nepratele ...
          Vyjimkou jsou ovsem dela, s tema by se to dalo pouzit, to je fakt :)
          • A těch taktit je víc.Někdy stačí rozmlátit bránu a obsadit náměstí.Posily tam někdy nemají šanci doběhnout.Prostě nemusíš stavět obléhací věže, žebříky apod.Já si ani nevzpomínám, že bych je použival jindy než když jsem se se hrou MTW2 seznamoval.Zbytečně ztracený tah.Reagoval jsem na to, že jsi psal v ostatních total warech musíš čekat 1 tah, aby jsi dobyl město/hrad. A to pravda není. *13*
          • A pokud je nepřátelská armáda u města, když už posily jsou v realtime reřimu, tak stačí poslat jízdu.Posily běží i na nejtěžší obtížnost rovnou do města/hradu, takže je jízda rozpráší za běhu a potom rozstřelit bránu a hotovo.
          • Co prosím? Katapult v armádě znamenal přesun do realtime režimu.Brána se rozbila za pár sekund, jelikož rychlost boje se dá nastavit.Pokud už člověk byl v realtime režimu neboli již na mapě s městem či hradem, tak už žádná posila nepřišla.Jedná se tady o situaci, kdy je nepřátelská armáda dále od města a moje armáda je u něj nebo o jeden tah blíže.Pak nemusím obléhat město a prostě zaútočím a posily se nemají odkud rekrutovat.
  • Jj na e3 slibovali ze ten efekt "vsichni leti" upravi.. uvidime, zatim s tim nic moc ocividne neudelali... Je to jen prepalene. Nevzpominam si na komentar z E3, ale defacto je to totozny fight, jen za druhou stranu. Je dost mozne, ze i stejny release? (proto ty stejne "spatne vlastnosti") cert vi...
  • Tak ty bitvy mě nikdy nebavili,pro mě je důležitější politika,diplomacie atd. co v tom bude. Snad ty bitvy zase půjdou přeskakovat s náhodným výsledkem.
    • Magister_Peditum
      V tom případě nevím, proč sérii TW vůbec hraješ, když politika a diplomacie je daleko lepší ve hrách od Paradoxu. Naproti tomu jedné, v čem je zase daleko lepší TW, jsou bitvy. *15*
      • A prečo by nemohol mať TW dobré bitky aj kampaň? To najlepšie z oboch svetov?
        • To je jako kdyby si chtel, aby FIFA mela manazerskej mod stejne komplexni jako Football Manager. Nikdo nebude vytvaret dve hry a pak je prodavat za cenu jedny.
          • Zlá analógia. Fifa a FM majú úplne inú hráčskú základňu. Hráčov, čo chcú hrať priamo futbal, by zrovna asi nebavilo piplať sa s manažmentom, zatiaľ, čo hráči manažéru nemajú záujem o ovládanie panáčikov.
            Narozdiel od toho TW a Paradox majú podobné hráčske základne, ktoré sa čiastočne prelínajú. Stačí, keď pôjdeš na TWC, atď. a tam uvidíš veľa fanúšikov Paradoxu a vice versa. Okrem toho, aj TW a aj EU (prípadne V2, HoI, CK2) sú hry rovnakého žánru - grand strategy game.
    • Hrát Total War bez bitev je jako hrát Crusader Kings jen pro bitvy.Total war politika žádná, diplomacie žádná, ekonomika mizivá.Jedíné co je na serii Total war výjimečné je zpracování bitev.Tahání po mapě má vyřešeno mnohem lépe více jiných her.
  • TumaPetr
    Zlaté RTR...
  • tak koukám že ta hra nevyžaduje takměr žádne apm, jak jednou zvolíte taktiku, co zas není tak težke, tak už jen right klik a koukáte co se na obrazovce deje. Me to prijde víc jak nudny film než hra. za 15 minut udelal tak 20 užitečných kliku, zbytek jen obracel kameru aby ukazal efektni pohledy. Pro porovnani ve starcraftu udelate za 15 minut 1500 kliknuti.
    tohle mne opravdu nelaka
    • Starcraft sice naky zakladni micro ma ale zrovna dvakrat bych se tim nechlubil. Bez hrat treba Company of Heroes tam je poradnej micromanagement...
      Starcraft je hodne mechanickej.
    • Starcrat je cisto o massovani jednotiek kto ma viac taak vyhral takze netrep nieco o apm to ze klikaju ako sialeny ked este ani nemaju jednotky a zvysi im to apm o polovicku je jedna vec ale to ze jednotky tam su z papiera a vacsinou vo fightocch sa snazia s nimi mikrovat je pekne ale realita je skoro vzdy taka ze kto viacc jednotiek vyrobi ten vyhrava na rozdiel od total waru kde treba aja premyslat a nie len stavat dalsie bazy na tazenie a masovat a masovat
      • Ty jsi hrál leda tak singleplayer, že ano? Protože MP rozhodně není o massování jednotek. S tím bys byl pro smích i v bronzový lize. Mrkni na nějaké replaye.
        • Ked chces mikro tak si chod zahrat warcraft to bolo naozaj o micre, starcraft ma oproti nemu hodne daleko od "micro"' hry hlavne u nas :)
        • Kamarat ja nemusim pozerat ani bronzovu ligu par turnajikov som na svk-cz povyhraval este ked som aktivne hraval takze viem ako to chodi :)
    • MickeyMutant
      Šetříš myš. To je určitě +.
    • APM je urco nizsi nez u Starcraftu. Minimálně proto že u TW se musí i přemýšlet. Každopádně se podívej na Multiplayerové zápasy na tvojitrubce (tm) za 15 minut se na 1k kliku dostanes, neboj.
      • Jeste bych Joeovi doporucil videa zaripta, a par komentovanych Shogun2 turnaju ;-) Tam se uz nekteri silenci naklikaji dost, ale to uz neni pro casual hrace ;-) A stale musi lidi premyslet ;-)
    • Opet Joe? :-)
      Sam mohu porovnavat vic jak dost, a dosel jsem k zaveru, ze u her zavislych na APM nemas zas tak moc casu na taktizovani. Kdyz vezmes prumerneho korejce u SC2, tak 2/3 hry je build-order, a taktizovani asi na urovni "hele, za chvili potrebuji expanzi, jinak budu malo produkovat". Neber to jako hate, ale proste pri trochu slusnejsi urovni hrani uz nevidam taktizovani, jen celkem primocare chovani (drop do base vazne neni neco, co se neda v jisty okamzik ocekavat, a zpravidla zapada do kontextu rozehrate hry [prave dle build orderu]).
      TTW hry jsou oproti tomu straaaaaaasne pomale (samotnemu mi trvalo, nez jsem si na to zvykl), a diky tomu prave musis premyslet mrte vic. Je snadne udelat chybu, a je tezke ji napravit. Musis si stanovit cil, a stanovit zpusob jak se k nemu dostat. Prubezne upravovat dle soupere, a hlavne nutit soupere delat to, co chces aby delal...
    • XorxoxTalarius
      Joe, joe, joe ... o tom vsechny total war je a byl ... udas jednotce rozkaz a ted cekas jestli tve rozhodnuti bylo nebo nebylo spravne :)
      Neni tam treba klikat jako magor, a ver mi ze pokud stavis nejakou armadu nekolik kol a mas v ni same veterany, tak budes mit setsakra nervy, pokud jsi udelal blbej rozkaz.
  • Magister_Peditum
    Double post
  • No tak nějak nevím. Komentovat taktiku a kecy vývojáře nebudu. CO mě ale zaráží, je že AI je tupá jak tágo. Za další, nevím jak to bylo s počty jednotek, ale moje zkušenost je taková, že mám li stejně nebo víc jednotek než nepříel a stojím na kopci, musel bych něco hodně podělat, abych prohrál. To AI, ach bože, to je ....

    Vzhledem k době za jakou má hra vyjít bych se měl asi začít bát a litovat předobejdnávky.
    • MickeyMutant
      Vzhledem k tomu, jak špatně to ten člověk hraje, a přesto vítězí, si myslím, že AI byla nastavená na "Fucking Easy".
  • Vím, že je v redakci spoustu práce, ale to video je už trochu zastaralé:)
    • Není, tuším, že video přidali dneska na youtube.
  • Nezná někdo nejaký dobrý zahraniční obchod, kde by se to dalo koupit?
    • Treba Amazon, 49,99E. Nicméne AMD bude Rome 2 přidávat ke svým grafikám zdarma.
      • Heh.. jsem slepy... ctu "AMD bude k Rome 2 pridavat grafiky zdarma..." ;-D
    • Na Greenmangaming jsem to koupil se slevou 25%, ale nevim jestli se to tam porad da sehnat.
    • Veskoslav
      Proč zahraniční, smím-li se zeptat?:)
      • Zahraniční internetový obchody jsou často mnohem levnější.
        • Veskoslav
          No já mám hru předobjednanou u nás za 899 Kč:)Což jsem nenašel podobnou cenu. Navíc mám zaručené, že to můžu reklamovat, mám to v češtině a mám v ceně i fyzické médium (po první instalaci je to dostupné i v knihovně Steamu:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit