Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oj.. co to? No ta stará verze se mi líbila víc, oproti jiným webům byla o hodně přehlednější a bylo to vše na oku při naběhnutí, tu je toho zas hafo přemrštěného, člověk musí scrollovat upotávkáma článků, které zabírájí půlku stránky. Ale designově to vypadá určitě hezky, no holt nadešel čas si zvykat. *12*
  • Diskuze je řešena asi lépe, to bych pochválil. Nicméně co se týče článků, novinek apod. přijde mi to moc nepřehledné a zbytečně roztahané. Chtělo by to zestručnit, zjednodušit a tím pádem i zpřehlednit
  • Už na první pohled se vešlo na stránku méně novinek, než dříve. Novinky v nové verzi jsou moc roztahané. V té staré se mi líbilo, že byla novinka stručně nastíněna a kdo chtěl víc, mohl si ji kliknutím otevřít a přečíst. Teď je v popisku vždy polovina textu a kdo se v té hromadě textu na stránce má hrabat? Chtělo by to zestručnit, chtělo by to vratít tak, jak to bylo
  • No, asi nepůjdu ve šlépějích anonymních nervalců a řeknu, že se mi váš nový redesign, víceméně, líbí. Jediná věc, která mi trochu vadí a myslím si, že stojí za připomínku je galerie obrázků. Vadí mi, že se musí reloadovat celá stránka s novým obrázkem. To je na dnešní dobu, již trochu nepraktické. Anyway, may the force be with you! :)
  • Změna je život, ale taky zvyk je stará košile. Asi na vás budu tak půl roku nadávat, než se to vsákne :)) tak snad moc negativních komentů už nebude :)
  • No hurá, konečne sa Tiscali zobudilo :D
  • Vzhled trochu křiklavej, ale novou redakci vítám. Koncentrace totálních blábolů už byla poslední dobou celkem neúnosná.
  • Doufám, že necháte i staré TG? Protože tuhle novou m*dku vážně ne, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit