Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, změna je život, ale tohle je jednoznačně změna k horšímu. *7* Co bych dal za ten starý a přehledný design, který mimochodem vypadal i líp...
    • Taky mi nový layout (hlavní stránka) připadá nepřehledný, roztahaný.
      Na druhou stranu, diskuze jsou zpracovány mnohem lépe, je přímo vidět větve reagujících.

      V hlasování bych určitě hlasoval za předchozí verzi.
    • souhlasím jen samá šeď, přehlednost 100x horší *10* nové doprdele, chci staré games zpět!!!!!!
  • Tiež som rád, že sa tu objavujú veteráni z LEVELu. A netreba panikáriť so vzhľadom, všetko sa to môže zmeniť, je to beta. Určite nebudú ľuďom robiť naschvály, keď sa im súčasná podoba nebude páčiť.
  • Splácali jste několik vzhledů do sebe a udělali z toho nepřehledný guláš. Starý vzhled fungoval a byl přehledný tohle spíš vypadá jako kdyby jste se chtěli ve vzhledu dotáhnout na ostatní. Radši to rychle dodělejte protože tohle je hnus.
  • Ten alibismus, že očekávate nadávky, je snad zbytečný. V každém případě za sebe mohu nový design jenom pochválit. Bylo to potřeba a výsledek se Vám povedl.

    Jsem zvědavý na články nových (zkušených) redaktorů. Tajně doufám, že se v jejich názorech odrazí zkušenosti se starými hrami a semtam se objeví povzdechnutí nad slaboduchostí a promarněným potenciálem dnešních (konzolemi ovlivněných) titulů :P

    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hele nezačínej zase s konzolema tyhle keci jsou dost trapný.
  • john.linhart
    V novém vzhledu se nevyznám. Je to pro mě jedna velká nepřehledná houština. Nemám chuť hledat v ní nadpisy článků, které jsou nekontrastní. Podtékání thumbnailů textem vytváří další nepřehlednost, číst perex je jako jet po horských serpentinách - tu vlevo, tu vpravo. Zkrátka ničím mě to nepřitahuje, číst to mi přijde jako práce a ne zábava.
  • opravujem sa, recenzie a preview, ci prvni dojmy su oddelene od ostatnych clankov, takto je to super, takze my nic nevadi, je to ok
  • ja si myslim, ze takto je to celkom super, farby ok a tak, iba my vadi no to predelenie tych sekcii, ako to byvalo pri starom, inak si myslim ze to moze byt
  • *drzi transparent: "Prec s podciarknutymi nadpismi!"*
  • Já sem nikdy nepochopil, proč se mění něco co funguje a je zaběhnuté. Pokud jde o můj názor, tak to vidím jako krok zpět.
  • Navrhol by som vám posunúť vyššie moduly Nejpopulárnější/Katalog a Nejpopulárnější obsah. Určite nad reklamy :) Ďalej thumbnailom pri článkoch by sa hodil trošku priestor od textu na dýchanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit