Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na remcaly kaslete, games.tiscali byl jeden ze serveru sveho typu co drzel design neuveritelne a neumerne dlouho, coz uz posleni roky zpet bylo skoro na skodu veci.
    Je super, ze novy design zachovava urcite kontinuum. Hodne stesti....
  • Jsem moc rad ze se vyjasnilo kde pan Poplasnak "JD" Cenzor bude. Clovek pak muze chodit jinam. *5*
  • no sem zvedavy co se stane z hrej!, nejlepsi web o hrach, uz jenom kvuli podcastu, take doufam ze neprojde nejakou razantni zmenou Level :)
  • Ano, bílý text na černém pozadí je totální demence. A přitom stačí upravit jen 8 (slovy OSUM) řádků v CSS, aby web vypadal docela rozumě, viz třeba

    http://img829.imageshack.us/img829/8002/gamesd.png

    kdo by chtěl tento vzhled, tak mu stačí addon Stylish do Firefoxu, přidat nový styl ke games.cz a zkopírovat těchto pár řádků: http://textbin.com/221t0
    • Stylish taky na některých webech používám. Ještě "poladit" pomocí Element Hidding Helper a bude to použitelnější ;-)
    • Díky moc za tip, konečně mě přestanou bolet oči.
    • Ostatně bych přivítal možnost komentovat bleskovky. Nejnovější obsah (část s obrázky) bych rozšířít minimálně na 5 odkazů (newsů).
    • Černá barva je právě něco, čeho si na TG vážím skoro nejvíce... Moviezone je na tom obdobně a celý web proto vypadá daleko celistvěji..
  • Bílý text na černém pozadí je demence, kterou nepoužívá žádný seriózní web.
  • No, teda z počátku mě to vyděsilo. Ale prve jsem si vše projel, než jít rovnou sem a hulákat. No, na druhej pohled je dojem podstatně lepší a zas tak rozházený to není. V podstatě rozmístění textu je podobné jako u starýho TG, čili novinky na začátku strany, bleskovky vpravo a články dole. Jen tam je možné navíc rozkliknout na konkrétní články (recenze, novinky atd...), takže v podstatě vše ok. Na TG mnou proklínaná galerie je teď konečně normální a rychlá a nevyskakuje mi kvůli tomu padesát dalších oken. Design je docela fajn, nijak zvlášť přeplácaný, což vítám (že jste se inspirovali designem ze hry Operation Flashpoint - Dragon rising, že jo? :-) )
    Jediný, co mi osobně vadí je to ublikaný veliký okno na hlavní straně. Jestli je tam nějak nutný, tak bych ho zmenšil na polovinu a ty tři položky pod tím vrazil v pravo, kde by se po zmenšení na polovinu udělalo místo. Tři velký rotující obrázky jsou sice na oko asi hezčí, ale dle mě k ničemu. To víc uvítám text, který je pod tím a který by se přirazil po zmenšení toho obrázku víc nahoru.

    Tak snad budou články fajn i nadále a nezvrhne se to na nějaký bulvár či neověřený žvásty atd. :-)

    Přeji redaktorům hodně úspěchu a nám čtenářům kvalitní web o hrách. :-)
  • Design webu vesmes chvalim, uz to chtelo neco noveho. Je to jen o zvyku, takze remcaly bych moc vazne nebral :) Stary vzhled se uz nevrati...o tom zadna:) Jedna vec me ale vylozene bije do oci a tou je ta zluta barva. Mozna je to jen muj problem, ale ne zrovna moc prijemne se na to kouka. Chtit po vas skinovatelnost by bylo asi moc, ale nad zmenou barvy bych urcite popremyslel;) Muzete zkusit treba tu fialovou, na kterou jsme vsichni zvykli,hm? :)
  • Odpadlíci z Levelu (Rybka, Bach, Poláček) se snaží zviditelnit. Děkuji, nechci.
  • doprdele...ale už mě ten Poláček začíná srát s prominutím, napřed vleze na pár měsíců na šéfredaktorskou sesli v Levelu a totálně vykurwí design časopisu, teď to samé na games.tiscali...to si snad vážně dělá prdel *10*
  • Hele na hlavni strane i v obchodě SURTEP je psano že je Gothic 4: Arcania Žánr: Strategie trochu divny ne? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit