Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to hnus :) ale co se da delat chodit se budu i tak mam rad tiscali i kdyz sem dostal asi tak 3x ban ze sem nekoho naponelu slusne ! :) tenhle vzhled mi pripomina jednu stranku ted si nemuzu vzpomenout jaka to je taky se zabiva hrami chvilku sem si myslel ze sem napsal neco spatne
    • p.s. vratil bych starou verzi akorat bych tam dal tenhle chat :) za to maj velky +
      • p.p.s. jestli chete na stary tiscali tady je odkaz :) http://old.games.tiscali.cz/
        • bizi
          ten odkaz je nahore v menu na kazdy strance jako "zpet na stare games" :)
          jen tady na diskusi zatim neni.
  • jak si asi JD pripadal, kdyz psal toto? vypada to, ze se uspokojil...
    http://www.eurogamer.cz/articles/redakce-eurogamer-cz-ziskala-vyznamnou-posilu
    • Hlavně odkazy do Xzone obchodu u starších recenzí na Tiscali nyní dostávají zcela nový rozměr *1*
  • Zaráží mě, jak lidi nadávají na změnu stránek. Však ten snad 10 let starý vzhled potřeboval změnu. Nejvítanější změna je podle mě odchod JD. Snad nová redakce pozvedne tento web, který dlouhé léta jde velice dolů.
  • Nejdříve jsem sledoval jen Bonusweb a Doupě, potom, asi před pěti lety jsem objevil Tiscali.Games, opustil jsem diletantské(s prominutím) Doupě s tím, že Tiscali jsou nejlepší a teď nedávno jsem objevil Sector.sk a musím konstatovat, že zdaleka nejlepší, jak po obsahové tak hlavně designové stránce je Sector. Moje hodnocení stránek je:
    SECTOR.SK - 10
    GAMES.CZ - 7
    BONUSWEB - 5
    DOUPE - 4
    • Sector je parádní, Games Tiscali poslední rok upadá, z Bonuswebu se stal bulvár a Hrej umírá. Jsem zatím spokojenej s Doupětem, líbí se mi grafický styl a hlavně články. Eurogamer je taky fajn, jenže s JayDeem u vesla to nabere rychlý spád *6*
      • > Eurogamer je taky fajn, jenže s JayDeem u vesla to nabere rychlý spád
        zajimavy nazor, na to ze s JDym u vesla EG vzniknul ;o)
      • Promin, ale jak tohle sakra muzes vedet *3*
  • Tohle už nejde vijádřit ani slušnýmy vírazi je to ůplně na hovno.Tohle ste pok...... nejvíc jak ste mohly..Chodil sem na tyto stránky rád a všem jsem je doporučoval ale tohle to si ze mně děláte snad prdel Hruza!!!!!!
    • paneboze :D sem rad ze to tu bude bez tebe :) cetl sis to po sobe ?:)
    • Proč? Diskuse byla jednoznaćně vylepšena. Lidi, co mi lidsky vadili, snad zmiznou/zmizeli. Naopak se objevují zajímavá jména mezi redaktory. Takže já na games.tiscali začnu zase chodit.
  • Nový vzhled se mi nelíbí, je méně přehledný. Ponechte raději stávající. Žlutý písmo mi nevadí, ale ty pruhy jsou jak policejní pásky, zakazující vstup na místo kde se stala vražda....
  • Bohuzel se Vase stranky zaradily mezi "inovovane" neprehledne s prominutim sracky.... *9*
  • H N U S, H N U S, H N U S
  • Super, GT byla delší dobu dost mimo. Držím palce, ale teda na vzhledu bych ještě trošku zapracoval
  • Začnu indispozicemi: Levá část stránky naprosto nevyužita, v době širokoúhlých displejů bych přesunul horní Bar (Hlavní stránka, 24 hodin, Archív, Hry atd.) do těchto míst. A Zjednodušil bych Captcha.. Ještě jsem nezkoušel vyhledávání, ale pokud používá nějaký modernější engine, je to paráda. Zbytek se zdá přehledný. Možná ještě zmenšit Náhledy(obrázky) na nejnovější obsah -> čím více oko vidí, tím lépe.
    • souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit