Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni to narazka primo na tento webdesign, ale proc je vetsina novych designu delana pro slepe?
    velke ikony, velka okna, velke, velky, velka..
    to jen tak *12*
    • *3* presne to iste napadlo aj mna, vyzera to ako 800x600. Vsetko velke ako by bol web zamerany na dochodcov. Inac obsahovo nemam vyhrady.
  • novy design je fajn, dolezitejsi je ale z mojho pohladu obsah...v poslednej dobe som mal pocit, ze kvalita ide tak trochu dole vodou, co sa prejavilo hlavne na menej castom pocte aktualizacii stranky, mensom pocte noviniek atd...z toho dovodu som zacal navstevovat aj sector.sk....takze dufam,ze s novym designom pride aj upgrade obsahu. Ako prva vec by ma napriklad potesila dvojrecenzia FIFA 11 PC a PES 2011 PC a ich vzajomne porovnanie, co by mohlo pomoct s rozhodnutim, ktoru z tychto hier kupit...
  • No sice vzhled se mi líbí ale chce si na to zvyknout, jako pravidelný návštěvník změnu vítám. Ikdyž ... v koutku duše budu mít furt místo pro starej web. Ale pokud bude změna k lepšímu tak to snad brzo ten koutek zaplní i tahle nová verze. Jen co mi trochu chybí jsou data her které právě vycházeli :) Alespon jsem furt nemusel koukat kdy co vyjde ale jednoduše se stačilo kouknu na Vaše stránky. To mi zatím trochu chybí ale možná jsem to překoukl nebo nenašel.A pokud ne tak bych Vás poprosil to tam vrátit :) Možná nejsem jediný komu tohle chybí :) Jinak hodně zdaru,hodně čtenářu a hodně aktuální a kvalitních recenzí :)
  • Nevím čím to je, používám aktuální verzi prohlížeče Opera a vaše nové stránky v něm od začátku nepříjemně pulsují tj neustále zhruba v dvousekundových intervalech mění svou velikost tak, že se ze stran střídavě roztahují a smršťují, což je na čtení velmi nepříjemné. Jinak ale nemám další problémy, všechny prvky i grafika se mi zobrazují tak, jak mají. Také na jiných stránkách jsem se s něčím podobným dosud nesetkal, původní verze stránek mi to rovněž nedělala.
    • Zvláštní, já jedu taky aktuální Operu a bez problémů.
  • hmmm proč nejdou zvetšit obrazky?
  • Ja myslim ze je to jednoznacne zmena k lepsimu!Stary design uz potreboval zmenu jak sul a myslim ze jde jen o zvyk vyznat se v jednotlivych sekci a potom vzdy se muze neco zmenit a vypylivat k lepsimu ne?Level jsem sice necital ja byl odkojen Scorem aneb skole Ice a Anastasova ale myslim ze pokud to jsou stari harcovnici tak bude urcite radost cist recenze *3* Takze have fun and good luck gentleman *5*
  • já držím palce!stylizace se mi líbí.je fakt že je to trošku nepřehledné, ale to se snad podá!jen by se mohlo vrátit rozděléní na recenze, videorence, demo, prewie atd...ALE TO SE PODÁ!snad *5*
  • chjo tak uz je to tady...=(
  • olala! intousove z levelu na tg. no to je prca.
  • no konecne, bez urazky ale dufam ze to znamena koniec necitatelnych recenzii od 15 rocnych faganov :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit