Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu se musím také připojit k názoru, že staré games.tiscali je o dost přehlednější... tenhle ten nový styl webů alá eurogamer mě prostě nebere. Ve staré verzi je vše krásně přehledné a na první pohled najdu to co mě opravdu zajímá a řekl bych, že i většina lidí také spíš hledá informace, které jsou hodnotné pro ně. V téhle verzi jsou například krátké zprávy dosti nepřehledné a musím je opravdu pročítat, abych našel to, co mě zajímá. Také doufám, že stará verze ještě poběží.

    Omlouvám se, ale tento komentář jsem hodil, tam kam nepatří, takže ho dávám sem, kam už určitě patří.
  • Těším se na další články o upadající prodejnosti Levelu, už tu dlouho žádný nebyl *3* Teď, když většina autorů "zběhla" na Tiscali, je přeci Level/Hrej konkurence, ne? Cítíte tu ambivalenci?? Na čí stranu se postavit??? *11*
  • Barevny design mi prijde hezci, nez ve starem vzhledu. Skoda jen toho, ze hlavni strana neni jiz rozdelena do sekci, jak to bylo driv. Jinak az se trosku zorientuju, tak si budu rikat, jak byl starej mene prehlednejsi.
  • Jsem rád, že tu potkám staré známé xichty z Levelu *3* (asi 7 ročníků má dcera nachystáno do sběru *1* ) a časem si na nový web zvyknu. Poslední dobou je to nějaká moda, ladit weby do černé barvy viz. například xman od iDěsu. Tož hodně chčestí s tým pertinaxem *1*
  • mě se to celkem líbí, takové minimalističtější.. žlutá s černou hezké.. lidem se to líbit většinou líbit nebude, protože jsou zvyklí na starý vzhled.. tak je to u každého webu, je to o zvyku.. trošku mi dělá problém se zorientovat na hlavní stránce, ale to snad bude taky o zvyku.. jinak dobrý :)
  • Starej design potřeboval určitě mensí upgrade, ale to co jste z toho udělali se mi moc nelíbí, přijde mi, že vypadá jak průměrný blog kterých je na webu spoustu místo toho, aby se jednalo o špičkovou stránku o počítačových hrách. Abych taky jenom neprudil, tak zpracování komentářů se mi určitě líbí víc, než to bylo předtím
  • Třeba jako editace příspěvků, abych si opravil hrubky :-D Tak to pardon, omlouvám se všem češtinofilům
  • Teď jsem si všiml, že je na hlavní stránce vlastně všechno splácané dohromady. Recenze, články i novinky. No to je teda gól :D Já bych řekl milá redakce, že jste novým designem udělali krok zpět a že daleko lepší cesta by bývalo bylo cesta mírného pokroku v mezích zákona. Prostě starý design už byl dotažený a nejlepší, stačilo ho jen trochu poladit, udělat pár vychytávek, které by čtení zpříjemnili. Tohle stvoření je spíš na úrovni průměrných serverů, které tu o hrách máme
  • Rikal jsem si ach jo, nova redakce...

    A pak ten vypis, polovina z Levelu a Petr Polacek jako sefredaktor, ty vole, to cumim :)))
  • Proč mi to tady pořád lítá před očima? Sotva se začtu, tak mi to zmizne a objeví se něco jiného. Je to humus..... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit