Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdybych chtel, games.cz cist nebudu, protoze to zkratka neni mozne. Design mozna vypada na oko slusne, treba i funkce jsou fajn, nevim, ale text se proste neda cist. Kdyz uz delate cerny web (bohuzel), tak aspon dodrzte max. citelnost, coz je stoprocentni cerne pozadi a bile pismo. Ne jakysi odstin sedo cerne a dalsi odstin bilo sede. To se proste neda cist, bolej me oci uz jen pri druhem odstavci. Web, ktery se spatne cte, i kdyby mel sebe lepsi obsah, nema sanci na uspech.
    • skoro si myslim, ze ta cerna je pomsta JayDeeho a nova redakce mu na to skocila: ) Jdu blejt, fakt mi to pismo nedela dobre.
      • Tak se jdi poblejt... :-) *3*
        • Duuku_cz
          a rovnou muze jit spousta lidi k ocnimu kdyz se ctenim tehlech stranek maji takove zdravotni potize, lidi to neni normalni a fakt by ste meli vyhledat zdravotni pomoc *3*
  • Nový vzhled se mi celkem líbí. Jediné co mi vadí je že na starých games.cz jsem kliknul na jaký koliv obrázek v článku a odkázalo mě to do galerie. Teď musim najít na konci článku odkaz na galerii což není moc pohodlné. Udělejte zase odkaz do galerie na každý obrázek a máte jednoho velmi spokojeného návštěvníka. *3*
  • Dobry večer,
    Bohužel musím souhlasit s většinou. Nový design je možná třeba, ale proč zrovna na úkor přehlednosti? Kam zmizel rychlý přehled novinek, který byl zásadní pro rychlou orientaci na webu? Fakt, že někdo musí prohlížet spousty věcí, které ho vůbec nezajímají, aby se dostal kam potřebuje je opravdu odrazující a v neposlední řadě také otravné. Což taky může vést k tomu že to vzdá. Opravdu by bylo hezké a řekl bych, že i pro nás, uživatele Vašeho webu, příjemnější dát místo toho velkého pěkného, avšak otravného a nicneřikajícího obrázku nějaký přehled novinek. *9*
    Přeji však hodně štěstí...
  • hm ta zlta mi tam nereze.
  • - asi uz jste to psali, ale cte se to taaaaaaaaaaaaaak hrozne spatne! Prechazi mi z toho oci.. Je to jeste horsi nez driv, i kdyz design je pekny. Ale proste nemuzu cist vic jak nekolik sekund. I ted se mi to uz zacina mihat pred ocima.

    - jinak nazor na Tiscali Games?? Posledni dva roky to slo totalne do kopru. Obzvlaste po nastupu EG, ale je zajimave, ze kvalita EG nevyrovnala propad TG :)) JayDee, chtelo by to spis trochu zacit makat a ne si valet sunky doma na zahrade! :))
  • Novy vzhled, ale hlavne cleneni se mi libi. Na starem webu se mi hrozne spatne hledalo. Ted mi to prijde jednoduche a funkcni. Jsem spokojeny, gratuluju.
  • velka slabota tento redesign.
  • Stezujte si lidi, stezujte, jasejte!!! Kazdy ma prece pravo na subjektivni nazor at uz negativni ci pozitivni... :-) K novemu vzhledu stranky se nebudu ani vyjadrovat. Proc? Jednoduche... To je posledni, co by nas ctenare melo zajimat. Kvalita webu spociva hlavne v moznostech uziti, vyuziti a redakci! V nicem jinem a ja jsem nadmiru spokojen s rozsirenim zkusenych redaktoru [viz Martin Bach (level), Pavel Dobrovský (Level) ad.) V cem dale vidim pozitivum? Jednoznacne vlastni herni shop. Tady Vam to zkratka bude fungovat a jisteho zisku se taktez dockate. Nebude to hned, ale cas se projevi. :-) Ackoli by se nektera mensi negativa nasla, a verim, ze byste si je radi vyslechli, necham je zatim byt. Jsou tak nepodstatna, ze je necham pod poklickou. Az zacne panev poradne vrit, urcite se ozvu. Ted to ale nema smysl. Jsem opravdu spokojen.

    PS: Kurna, ten shop se mi kur.a libi. Nezapomente ale, na prodejnost bude mit vliv i trosku recenze a jestli uvidim nejaky smely, mate smulu!!! :-))))) Zdarec

    Vas vecny ctenar
  • humus, humus, humus a ještě jednou humus. Zpřehlednit proboha, copak vůbec nedbáte na to co vám vaši čtenáři psali už na old games? Proč bych měl jak stará šulina skrolovat celou stránku a hledat co mě zajímá? Proč proboha? 10 metrovej obrázek, to je jak reklama na sloní prdel!
  • chapu ze chcete zmenu ale tohle je hnus neprehlednej barvy divný omlouvam se old games tiscali byly good

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit