Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja vim ze uz jsem svuj nazor na vase veledilo vyjadroval ale musim popustit dal protoze proste ten kdo vymyslel tenhle layout by se proste mel prinejmesim stydet ale je mi opravdu lito ze jste dotycnemu nerekli aby si ten design vzal a strcil do zadni dutiny ale radsi mu reknete ze to je prece skvelej napad udelat tu stranku mene prehlednou...
  • nevim co se vam lilbi na zluty patkovych nadpises vypadato ze jsou psane kurzivou...
    kombinace zluta cerna je hodne agresivni ... pro nejakou reklamu mizna ale koukat do toho kazdodene straci efek a jen je to neprijemny pro oci...
    nadpiy by rozhodne byli elegantejsi vetsim bezpatkovym boldem...

    jinak stale stejne meni zte velice prehledne prijemne shema za agresivni chaos... neco je spatne ?!
  • dam PS3 a polovinu obrazovky zabira obri zluta barva s napisem koupit hru,obchod,tu reklamu prezijem.sjedu nize a tam zas obri facebook tabulka bila na cernym podkladu takze to bije do oci jako svi.. kde to jsme ,nejaky trziste a seznamka??????? uz to zruste prosim a nechte puvodni verzi na kterou se divam denne ale tohle podstupovat nebudu protoze pak vypadam jako tenhle smajlik *8*
  • JAK prepnu pouze na PC obsah kdz me konzole opravdu nezajmaj?
  • Je to dobrý. Sice změna, která, jak se říká, je vždy k horšímu, ale dobrý. Držím palce nové redakci, má na co navazovat.
  • žel bohu nové stránky jsou přeplácané a nepřehledné.Minuta koukani a bolej oči.Stare jsou lepší.
  • me se to libi vic nez predtim.. at si zbytek rika co chce tak chvalim s rychlosti problemy nemam jede mi snad este rychlejs nez predchozi verze :)
  • je to nepřehledny jako svine driv sem trikrat kliknul a vsechno co sem potreboval bylo tady je lehký najit tak maximalně tadytu diskuzi ktera je se nebojim rict na tomhle novem webu jedinou svetlou strankou
  • Kurvaaa, chybi vam tu sekce dema vy piiicove....
  • 3 slova k novému designu - líbí se mi. Je vidět, že se za ním skrývá spousta nových možností. Změny je potřebné dělat. Co se mění, tak je v pohybu a co se hýbe tak je důkazem, že žije. A pokud něco zůstává nehybné a stagnuje tak odumírá. A tomu jste se na novém webu vyhnuli a já Vám k tomu gratuluji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší