Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je GENIÁLNÍ! Jeďte po určitý čas souběžně starou i novou verzi stránek a tu s vyšší návštěvovaností pak udělejte jako hlavní a jedinou ;-) To je dost fér ne? ;-)
    • akorat nove texty se do stare verze uz nepridavaji, takze zbyva jen ten novej hnusnej design...
    • akorat ze te to rovnou posle sem a kdo si sam neklikne na starou verzi,tak na ni nevleze.spis by bylo lepsi hlasovani
      • Presne tak, sousta lidi si toho tlacitka ani nevsimne,takze ted ty uvodni body pro novou verzi budou jen diky stejne adrese.Vyzyvam vsechny oldschool parany,aby se hromadne presunuli na stare stranky a sem uz vubec nepachli,krome diskuze..teda ani sem ne...od zitrka:)!
  • Hruza!!!!Prestanu sem chodit...vzpamatujte se...stara redakce zpet!
    • Stará redakce? Neinovativní překládání (často fakticky špatně) cizích článků s nejméně týdenním zpožděním?
    • Piggsy
      Jaká hrůza? Máš to zadarmo, tak nedržkuj, rád bych viděl co bys dokázal vymyslet ty. Buďme rádi, že se tím vůbec někdo zabývá a že si máme kde číst o hrách.
  • Na těchto stránkách byla jedna z nejlepších gelerií, rychlé nacítání obrázků ve velkém rozlišení, ale ted je to hrůza....a to jak je přední stránka nepřehldná, tak z toho se mi chce taky plakat....vypadá to, že asi budu muset navštěvovat jiné herní stránky :-( Starou verzi zpět!!!!!!!!!!!
    • souhlas,dokud se nenahodila tahle hruza tak jsem na jiny stranky ani nekoukal protoze to bylo prehledny a koukatelny.ted mam jit koumat eurogamer,bonusweb a dalsi viz.nize,radsi bych zustal u stary verze
  • A mně se to celkem líbí, čekal jsem daleko větší průser *4*
    • Jako neříkám, že je to lepší než staré games, chtělo by to spřehlednit, taky de vidět že se dost opičili podle hrej.cz, na druhou stranu diskuze je mnohem lepší, barevné provedení povedené (aspoň že to neudělali jak na eurogameru černé na bílém až z toho čtení bolí oči), prostě jak říkám, mohlo to být daleko horší a taky je to jen beta, tak proč hned všechno odsuzovat? Nelíbí se mi to víc než staré games, ale líbí se mi to víc než Bonusweb, takže asi tak... *3*
      • Nejpřehlednější web pod sluncem,je Eurogamer *1*
    • Mínus jak vyšitý *1*
  • Nechcete dal alespon aktualizujte old stranku? Sami uvidite jak moc se zmena chytla a ja se nebudu muset ucatnit toho scrollovaciho festivalu co jste pro nas prichystali?
  • kdy ze tudle sracku zrušite a poběží v plný rychlosti starý tiscali ??? fak mrdat vsechny co si myslí ze kazda zmena je k dobrymu ? fuck reklamy fuck facebook fuck yellow colour
    • Ty musíš být děsně inteligentní borec, když znáš tolik slovíćek anglicky
    • Piggsy
      Ejhle, další lempl, co se válí u kompu, jednou rukou vydlubuje kaštany z řitě a druhou píše nenávistné a pomlouvačné žvásty.. *7*
    • ale notak, jde to říct i slušně
  • Hrozne pomalu se to nacita oproti staremu designu de stim neco udelat?
  • Schválně, otevřete si vedle sebe staré i nové stránky a ten kvalitativní rozdíl uříte. Stačí jen spoćítat, kolik novinek se vešlo na stránku dřív a kolik jich je tam teď. Pak stojí za porovnání náročnost na oči...ty staré stránky se četly v pohodě, ale z těch nových opravdu bolí oči a jsou pŕeplácané. Zjednodušit, zrychlit, zestručnit. Já bych doporučil být oldscholl a vrátit starý design zpět. Tenhle hnusný si můžete nechat jako záložní ;-)
  • naprosto nezvladnute louceni JD - trapci na Twitteru a Eurogameru, kde se snazi vyzdvihovat svoje zasluhy, zatimco ctenari maji jasno o tom, ze je to idiot
  • Vybudovat z tohohle marastu náctiletých PC pařánků nějakou kulturní komunitu dá nové redakci řádně zabrat. Diskuze na Tiscali byly vždycky pověstné tím, jaká je to žumpa. A to co vidím pod tímhle článkem mě v tom jen utvrzuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší