Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se nový vzhled líbí. Reklamy na boku mě se..u, ale s tím nic nenaděláme. Vyhovují mi větší náhledy článků i členění.
    Doufám, že recenze budou mít úroveň a pisatelé budou mít potuchy o čem píšou, a také doufám, že nebudou vznikat dny, kdy visí na webu stále to samé. 24hodinovka není špatný nápad.
    Nově věci jsou vždycky přijímány s nadšením, nebo s kritikou, ale všechno je jen o zvyku :)
  • Ještě jsem zapomněl, sice starý web měl svoje reklamní mouchy, ale tady si připadám jak v pavilónu reklam.
    • Tak bych doporučil stáhnout si nějaké rozšíření do tvého prohlížeče, které ti případné reklamy zablokuje. Ale nepřije mi, že bych jich bylo nějak moc, spíš míň, než bych čekal.
      • Napočítal jsem 7 reklam :P a ta na stránky úplně dole zmizela...
        Ale zaznamenal jsem nějaký změny k pozitivnímu od minula, možná že ža půl roku to bude vypadat taky jinak...
    • At se divam jak se divam vidim na hlavni strance DVE reklamy. To je teda hodne chudej pavilon covece *1* *1*
  • Jak podle lidí tak i částečně designu mi to přijde tak, že Games.cz bude tím, čím chtělo být hrej.cz.
    • Asi mas pravdu, ale hrej je prehladnejsie...

      K mojmu predchadzajucemu prispevku: Stranka nie je vyslevene zla, ale ani dobra :/
      • To je asi o zvyku, sám jsem si na něj ještě plně nezvykl, spíš je lepší designově - černý text na bílém pozadí se čte líp než opačně a je to možná i hezčí, ale je to převážně o zvyku.
        • Osobně si myslím, že právě bílé písmo na černém pozadí je daleko příjemnější pro čtení.
  • Souhlasím s Memory...chodil jsem na tiscali games každý den.V rychlosti jsem přelétl novinky,co mě zajímalo přečetl.Teď se to stalo nepřehledným.Škoda, budu si muset najít jiný herní web. Nicméně, přeji redakci aby ustála nižší počet návštěv.
  • A teď, když jsem si ještě přečetl komentáře pode mnou... Hodnotit nový web je těžké, všichni jsme si na starý zvykli. Vyhovoval mi minimalistický vzhled - a to je zároveň moje největší připomínka k nové verzi. Rozhodně bych neoznačil web za vyloženě nepovedený, líbí se mi chronologický seznam všeho za sebou plus seznam "velkých" článků v "showcase" nahoře - ALE - tohle sebou přináší tu nelibou povinnost, že abych zjistil co vše nového přibylo od poslední návštěvy (typická činnost snad každého uživatele), musím scrollovat dolů. A to je prostě designově nemilé. Vše pro mě podstatné bych měl mít možnost vidět hned, jak na web vstoupím (výška rozlišení 800px). Tento požadavek se ale prostě bytostně nepotkává s novou "showcase". Zabírá moc místa a může se stát, že bude několik dní zbytečně zabírat prostor... Škoda, snad si po čase zvyknu na povinný pageDown jamile se mi games.cz naloaduje :)
    A ještě jedna věc - barva textu je moc světlá a až příliš svítí, z čehož mě osobně bolí oči :). Rozhodně bych se vrátil ke kontrastu ze staré verze webu.
  • Díky bohu (nee, grr, to je o zvyku...) DÍKY games.ticali za novou galerii. Ta stará byla to nejotřesnější uživatelský rozhraní jaký se v dnešní době dalo na internetu nalézt...
  • nove games neni rozhodne k zahozeni! stary web je proste stary web, ale jde preci jen o zvyk ;) ... dobra prace!
  • left4dead,gears of war3 to uz se puvodni stranky neaktualizuji ?????? a kdyz kliknu na platformu presmeruje me to sem.tak bud starou verzi zruste uplne a tuhle udelejte poradne nebo aktualizujte puvodni a tuhle zruste,ale tenhle gulas vam akorat zajisti odchod navstevniku
    • jo, vidis spravne, puvodni design uz neaktualizujou, maj tam starou db, do ktery se uz nic pridavat nebude - takze pro vsechny stary fanousky => smula.
  • Som dlhorocny fanusik a preto som nestastny, ze toto poviem... To,ze sa mi novy web nelubi je moj osobny nazor, ale z profesionalneho hladiska poviem len to, ze to je ozaj krok vedla... hlavna pripomienka = neprehladne, neprehladne a este raz neprehladne... Vsetko sa zlieva do jedneho celku.

    A teraz ma zozerte :)
    • jj, Games.cz ted vypada spis jako nejakej herni blog (nehlede na to, ze je to naprosto neprehledny a necitelny - fakt zlatej Eurogamer oproti tomuhle)
  • nova podoba mi plne vyhovuje, nova redakce mi udelala vylozene radost.
    Hodne stesti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit