Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • decka vypada vam to hrozne, ale fakt ostuda..., kdyby mi ve firme nekdo prines tady tenhle navrh na web o hrach, tak nedostane ani 50Kc skicovne za namahu a muze jit... kazdopadne me je to fuk, chodil jsem tu obcas jen kvuli feedu s novinkama at uz to vypada(lo) jak to vypada(lo) (vizitka je to vase ne moje), kde jsem si moh odfiltrovat obsah na PC a mrknout jestli neni neco noveho venku atd, ...tak doufam ze najdu nejaky jiny web, ktery mi toto srozumitelne nabidne...kdyz tady nenajdu ani alespon prumerny nevadici design ani srozumitelny feed nezbyl...
    • Filtrovat clanky podle platforem muzete pomoci tagu..

      viz treba http://games.tiscali.cz/tag/pc/

      Behem pristiho tydne pridame do praveho sloupce seznam nejpouzivanejsich tagu a pridame moznost filtrovat v ramci tagu i jednotlive rubriky.
      • Skus teda vybrat "Recenze>>PC" a pak daj vediet jak si pochodil
  • Zajimave, jeste nedavno (pro me absolutne nesympaticky) pan JD plival na Level, samej "positivni" clanek jak se neprodava, jak redakce lze a ja nevim co. A ted tu do redakce nastupuje pulka lidi, co mela kolikrat jeste nedavno neco docineni s tim proklinanym casopisem. Celkem komicke, pro me positivni...
    • na level se tady plivalo vzdycky, to je fakt, ale to co nastupuje je komplet nove. jd a spol odesli a prisla komplet nova parta, vetsinou z levelu. nenech se zmast tim prohlasenim, ze "na tvorbě se bude dále podílet řada stávajících autorů Games.cz, doplněná o autory nové". spis je divne, jak si to v pohode predali, poplacali se po ramenou a poprali si mnoho stesti. kdyz byli predtim ve pri, ti vepri *2*
  • Teda, málokdy je vidět změna k lepšímu (kdekoliv), ale v tomto případě se to povedlo beze zbytku. Tleskám !
    Jinak mě udivuje malá(žádná?) propagace v čechách bezkonkurenčního re-playe. Sám jsem ho objevil teprv nedávno vyloženě náhodou. Ale ta stará znělka tam byla lepší (hudba hlavně) .-)
  • Tak je to v Pici panove!!! *10*
    Po dlhej dobe sem zavitam a som zhrozeny tymto paskvilom, co mate v hlave nasrane ze taketo blbosti robite? Toto bol asi jediny web kde neboli blbosti na hlavnej stranke, pekny prehlad za xyz dni, jeden nadpis, malinky obrazok, triedenie podla platformy. A teraz? Jedno velke hovno(nic). Prehlad nikde, 10 clankou na stranke? Si robite prdel? Lejzrove farby. To nam to chcete vypalit do mozgu? To kto robil tieto stranky? Ma vobec nejaku prax na webe? Alebo je to nejaky blb typu http://www.sector.sk/ ? Tam som nechodil kvoli tomu ich straaaasnemu layouto a teraz to zavedte sem.
    Ano esce viac jasnejsich farieb, odporucam vsetky, Viac Facebuku a inych kokotin, ano to sem treba.
    Du blejt !!! *11*
    • DSemik
      Fakt je, že na platformy by to rozdělené být mohlo, ba mělo. Co se týče zbytku, tak strašně bych to zas neviděl a rozhodně nekomentoval tímhle způsobem. =)
  • Prosim spravte to ako predtym ze recenze sa budu moct filtrovat podla platformi. Teraz sa to uz neda da sa iba spustit kalalog na danu platformu kde sa dava vsetko. Chcel by som moct vybrat recenze>PC. dik
  • Preji hodne stesti a zdaru, novy web se mi kazdopadne libi!
    • Jo, neni to špatný, ale určitě bych zavedla na hlavní stránku třeba posledních 5 příspěvků do diskuzí, jako ne to bývalo na hreji, neříkám aby udělali celý hrej ctrl+c ctrl+v, ale tahle věcička tam byla šikovná....
      • zavedl* sem kluk *1*
  • Pardón, zda se to tu už řešílo, tedy pokud to sem vůbec patří (jakože asi ne, nicméně to souvisí se jmenovanými redaktory) - všichni jmenovaní redaktoři levelu odchází i z časopisu? Tak něják z toho vyplívá, že s hreje ano, tak jsem zvědav zda i z Levelu (přiznejme si, zmiňovaný časák mám předplacený jen kvůli právě těmto lidem, možná ještě Radkovi) Díky za odpověď, předchozí web jsem nesledoval, tento asi budu. Názor na stránku jest stručný, v jednoduchosti je síla...
    • http://www.hrej.cz/diskuze/redakcni-diskuze/hrejpodcast/

      Michal Křivský vysvětluje, jak se věc má.
      • Jojo, zabrousil jsem tam zpět do diskuze asi minutu po spamnutí sem. Každopádně dík

        // Můj skromný názor je ještě takový, že by mělo být po určitém čase (po odstranění označení beta?) povoleno přispívat jen registrovaným členům (ano, zní to divně, když to píše "anonym") jinak se to tu dle mého časem zvrhne ve spamiádu anonymů, z nichž většina nebude mít moc co říct...
  • Chtěl bych se zeptat, jak to tedy bude s Hrej podcastem - to bude vycházet jak na Hrej.cz, tak i tady na Games.cz?
    • hpod budou dělat ty co zůstaly na hrej.cz, ti všichni co přešli jsem budou dělat vlastní jiný podcast
      • A kdy přibližně má "gPod" začínat se už ví?
        • Myslím že to ještě nikde nepsali, nechme se překvapit *4*
          • Navrhuji gPod, nebo hPod 2.O. =) No nebo cokoli si vymyslí...
  • Jinak mimochodem, chcete zavést zveřejnění posledních komentářů??
  • Nevíte proč se nemůžu registrovat? Ať do políčka uživatelské jméno zadám cokoliv tak mi to vždy napíše neznámá doména a nemůžu se regnout?? *9*
    • bizi
      Děkujeme za info. Šlo o chybné nastavení pro službu games. Opraveno.
      • SkillJam
        Tak, hned se cítím líp *4*
    • Už to funguje. =)
      • No tak super, jdu se regnout.... *3*
    • Mám stejný problém. A je třeba zakládat mailovou adresu přímo na tiscali.cz, nebo dokáží pracovat i s @email.cz atd.?
      • Myslím že email nevadí....Ale nechápu tu neznámnou doménu, snad to co nejdřív spraví...Koukám jak to tu pomalu začínají sledovat lidi z hreje :) DSemik, Vegasss atd....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit