Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V novém designu mi chybí přehlednost první stránky, kdy jsem hned po otevření viděl, co je nového (název článku, jeden obrázek a strohý text) - bylo to super.... ted musím zdlouhavě scrolovat a hledat ... vůbec se mi nové stránky nelíbí - vratte zpět ty původní!!!!
    • na ten puvodni se muzete dostat klidne !!! na ty novy horzny uvodni strance v pravo mate odkaz "zpet na stare games.cz" *3*
  • Vratte nám starý dizajn,tohle je katastrofa.Není to přehledný,člověk co to vymyslel by měl bejt propuštěn!Tohle je hnus *10*
  • prooooc menit neco co fuguje,stray stranky jsou jasny,strucny,prehledny a hlavne vim kde co je.tyhle jsou fakt divny *11* .pokud nutne musite mit nejakou zmenu tak pozmente lehce grafiku u tech puvodnich a bez obrich obrazku.doufam ze tohle je jen nejaky vtip
  • jde to nejak prepnout zpet?
  • Z relativne prehledneho webu kde clovek po jeho otevreni videl co je noveho jste udelali cosi kde abych se dostal k informaci o novych clancich tak musim scrollovat jak blazen a to mi nezlobte se na me prijde proste hloupy...
    Nechapu proc vsechny ty cerepeticky co me nezajimaj vcetne obrazku na uvod jsou tak OBROVSKY.
    Dejte alespon seznam clanku misto tech bleskovek ktere klidne muzou byt niz at me to po kliknuti na vybrany clanek alespon nascrolluje na hlavni strance na uvodnik a odkaz na nej.

    Tohle je fakt na vylamani scrollovaciho kolecka. Long web is long...
  • Nezlobte se na me ale kdo tohle odsouhlasil tak je blazen...koukam na to minutu a uz me bolej oci...vypada to jako by to nekdo delal zadarmo a jeste nasranej...
  • Souhlasím s názorem, že se stal web pomalejším na zpracování a třídění informací.Také nechápu ten módní trend obrovského obrázku na začátku webu a přehršle informací v úvodníku.Vpodstatě teď tiscali.games vypadá, jako všechny ostatní weby.Doba jde kupředu, tak uvidím zdali to nedopadne, jako s mým oblíbeným cd-r. *12*
  • Dejte prosím na začátek diskuze tabulku s přidáním komentáře, protože je docela zbytečné scrollovat až dolů. Stejně tak na začátek diskuze dejte komentáře s největším počtem -Líbí se mi-. K designu: Prosím zmenšete ten velikánský úvodní obrázek, kámoš na netbooku po najetí stránek vidí jenom ho-což je myslím z designerského hlediska špatně- obzvlášt v době netbooku a ipadů... Stránky by možná byly fajn, ovšem na obrovském monitoru... Taky bych prosil ubrat textu u novinek, čímž by mohlo odpadnout šílené scrolling... Děkuji :)
  • Zdravím, chci Vám pogratulovat k novému designu. I když tu spoustu lidí křičí, že starý design byl lepší, mě to tak rozhodně nepřijde. Už když jsem začal pravidelněji navštěvovat TG tak mě zaráželo, jak zastaralý design má a každou chvílí jsem čekal nový... no konečně jsem se dočkal. A musím pochválit hlavně přehlednost novinek, článků a jednotlivých sekcí. Web není přehnaně přeplácáný vším možným a vše je logicky uspořádané a to je velké plus. Například takový Eurogamer má podle mýho názoru rozložení webu naprosto katastrofální, je tam pátý přes devátý, to co mě na webu zajímá a to je obsah abych čet lupou a naopak půl stráky zabírá obrovská reklama, ale to jsem odbočil. Nové TG se mi zdají jednoduché a přehledné, jak to má být, jen jedinou výtku bych měl a to, jak tu hodněkrát zaznělo bílý text na černém pozadí. Je to sice parádně vidět, ale číst se to moc dlouho nedá. Stačí dát pozadí textů jen trošičku světlejší a naopak písmo dát světle šedé, rozhodně ne 100% bílé. Pak už to bude bezva a záleží už jen na redaktorech ;)
  • Duuku_cz
    Spousta tu pise jak je to tu neprehledne. Delaty si srandu, jak? Nebo jen zvyk na stare stranky a lenost naucit se novy zbusob? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší