Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hruza des..nemuzu nic najít.Odcházím
  • Některá jména z nově příchozí redakce u mě probudily vlnu optimismu, jenom kdyby ještě vzhled dostal podobu jakou bych si představoval (pryč obří zbytečnej obrázek a kratší úvody článků na hlavní stránce)
  • No nic moc, stara stranka bola ovela lepsia, navyse mi to vyhadtuje stale toto policko, neviete niekto co to je?:

    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...

    ps: ale toto diskusne forum sa podarilo
    • Toho si nevšímej, JayDee tu před svým odchodem spustil banovací backdoor *2*
  • Doufám, že si sebou vezme Honza Doskočil i jeho vyhlášenou cenzuru diskuzí...
  • Duuku_cz
    Ze vzhledu kdo vi jak vytrzenej nejsem, ale rozhodne mi nevadi. Stejne se sem chodi hlavne kuli clankum atd. a kdyz ctu obsazeni nove redakce strach nemam. Ty jmena jsou pro me zarukou kvality *4*
  • Vubec se mi tento vzhled nelibi. je neprehledly a osklivi... Sem hluboce zklaman... *9*
    • To Jakub:Ošklivi,výkend,býlý,vydět,přemíšlet,visokí,povik,víheň,brzi,jazik,..bomba ne..
  • par krat sa tu spomenul sector.sk. Podobnost s new tiscali games je podla mna dost velka. Podla mna je podstatna hlavna stranka a jedna vec: nadpis a kratky popis clanku - jedna az dve vety. To co je tu teraz: cast clanku a na konci odkaz "celý článek »" je blbost.
  • No pridam se ke kritice noveho vzhledu. Neprehledne a barevne schema jak pest na oko. Proc menite neco, co je prehledne a funkcni? Jen proto, aby byla zmena??
  • *Jemný kašel* testing..testing.. *1*
  • Mohla by tu bejt sekce releashe list :( ale jinak pekny palec nahoru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit