Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, zabrousil jsem tam zpět do diskuze asi minutu po spamnutí sem. Každopádně dík

    // Můj skromný názor je ještě takový, že by mělo být po určitém čase (po odstranění označení beta?) povoleno přispívat jen registrovaným členům (ano, zní to divně, když to píše "anonym") jinak se to tu dle mého časem zvrhne ve spamiádu anonymů, z nichž většina nebude mít moc co říct...
  • http://www.hrej.cz/diskuze/redakcni-diskuze/hrejpodcast/

    Michal Křivský vysvětluje, jak se věc má.
  • Pardón, zda se to tu už řešílo, tedy pokud to sem vůbec patří (jakože asi ne, nicméně to souvisí se jmenovanými redaktory) - všichni jmenovaní redaktoři levelu odchází i z časopisu? Tak něják z toho vyplívá, že s hreje ano, tak jsem zvědav zda i z Levelu (přiznejme si, zmiňovaný časák mám předplacený jen kvůli právě těmto lidem, možná ještě Radkovi) Díky za odpověď, předchozí web jsem nesledoval, tento asi budu. Názor na stránku jest stručný, v jednoduchosti je síla...
  • Mám stejný problém. A je třeba zakládat mailovou adresu přímo na tiscali.cz, nebo dokáží pracovat i s @email.cz atd.?
  • Tak bych doporučil stáhnout si nějaké rozšíření do tvého prohlížeče, které ti případné reklamy zablokuje. Ale nepřije mi, že bych jich bylo nějak moc, spíš míň, než bych čekal.
  • A kdy přibližně má "gPod" začínat se už ví?
  • hpod budou dělat ty co zůstaly na hrej.cz, ti všichni co přešli jsem budou dělat vlastní jiný podcast
  • Chtěl bych se zeptat, jak to tedy bude s Hrej podcastem - to bude vycházet jak na Hrej.cz, tak i tady na Games.cz?
  • Jinak mimochodem, chcete zavést zveřejnění posledních komentářů??
  • Nevíte proč se nemůžu registrovat? Ať do políčka uživatelské jméno zadám cokoliv tak mi to vždy napíše neznámá doména a nemůžu se regnout?? *9*
  • At se divam jak se divam vidim na hlavni strance DVE reklamy. To je teda hodne chudej pavilon covece *1* *1*
  • Osobně si myslím, že právě bílé písmo na černém pozadí je daleko příjemnější pro čtení.
  • Mě se nový vzhled líbí. Reklamy na boku mě se..u, ale s tím nic nenaděláme. Vyhovují mi větší náhledy článků i členění.
    Doufám, že recenze budou mít úroveň a pisatelé budou mít potuchy o čem píšou, a také doufám, že nebudou vznikat dny, kdy visí na webu stále to samé. 24hodinovka není špatný nápad.
    Nově věci jsou vždycky přijímány s nadšením, nebo s kritikou, ale všechno je jen o zvyku :)
  • tak ty si fak frajer radsi ste to meli udelat pořadně a ne machřit kecama ala sem zvedavej kam ted pudou jo a fuck opisovani kodu furt jak kokot
  • Ještě jsem zapomněl, sice starý web měl svoje reklamní mouchy, ale tady si připadám jak v pavilónu reklam.
  • To je asi o zvyku, sám jsem si na něj ještě plně nezvykl, spíš je lepší designově - černý text na bílém pozadí se čte líp než opačně a je to možná i hezčí, ale je to převážně o zvyku.
  • Asi mas pravdu, ale hrej je prehladnejsie...

    K mojmu predchadzajucemu prispevku: Stranka nie je vyslevene zla, ale ani dobra :/
  • Jak podle lidí tak i částečně designu mi to přijde tak, že Games.cz bude tím, čím chtělo být hrej.cz.
  • Souhlasím s Memory...chodil jsem na tiscali games každý den.V rychlosti jsem přelétl novinky,co mě zajímalo přečetl.Teď se to stalo nepřehledným.Škoda, budu si muset najít jiný herní web. Nicméně, přeji redakci aby ustála nižší počet návštěv.
  • A teď, když jsem si ještě přečetl komentáře pode mnou... Hodnotit nový web je těžké, všichni jsme si na starý zvykli. Vyhovoval mi minimalistický vzhled - a to je zároveň moje největší připomínka k nové verzi. Rozhodně bych neoznačil web za vyloženě nepovedený, líbí se mi chronologický seznam všeho za sebou plus seznam "velkých" článků v "showcase" nahoře - ALE - tohle sebou přináší tu nelibou povinnost, že abych zjistil co vše nového přibylo od poslední návštěvy (typická činnost snad každého uživatele), musím scrollovat dolů. A to je prostě designově nemilé. Vše pro mě podstatné bych měl mít možnost vidět hned, jak na web vstoupím (výška rozlišení 800px). Tento požadavek se ale prostě bytostně nepotkává s novou "showcase". Zabírá moc místa a může se stát, že bude několik dní zbytečně zabírat prostor... Škoda, snad si po čase zvyknu na povinný pageDown jamile se mi games.cz naloaduje :)
    A ještě jedna věc - barva textu je moc světlá a až příliš svítí, z čehož mě osobně bolí oči :). Rozhodně bych se vrátil ke kontrastu ze staré verze webu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit