Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • akorat nove texty se do stare verze uz nepridavaji, takze zbyva jen ten novej hnusnej design...
  • souhlas *3*
  • Co se týká designu stránek - připojuji se k negativnímu hodnocení - ve srovnání s předchozí verzí méně přehledné, všechno zbytečně "velké" - IMHO se styl stránek za kažou cenu snaží napodobit aktuální "trendy" směr www magazínů (velký obrázek, spousta rolování, velké fonty atd.) Tady je potřeba hodně zapracovat.

    Rozhodně pozitivně lze ale hodnotit lepší diskuze (vlákna jsou přehlednější) - byt by bylo přínosné aby se pro zanechání komentáře nemuselo rolovat až kamsi dolů.

    Rozšíření teamu o lidi z Levelu vítám v každém případě - osobně je nemusím mít rád, ale alepsoň jsou to - narozdíl od mnoha 17 letých "taky autorů" - mazáci, kteří již mají něco za sebou. Ostatně setrvání JD na games.tiscali bylo vzhledem k jeho dlouhodobým aktivitám na Eurogameru (důkladně popíraných všemi stranami) stejně neúnosné.

    Doporučoval bych tedy spíše pozvolnou evoluci, než revoluci (však je času dost) - ale o designu už bylo stejně určitě dávno rozhodnuto, takže se podaří prosadit maximálně dílči změny.
  • Stará redakce? Neinovativní překládání (často fakticky špatně) cizích článků s nejméně týdenním zpožděním?
  • Piggsy
    Jaká hrůza? Máš to zadarmo, tak nedržkuj, rád bych viděl co bys dokázal vymyslet ty. Buďme rádi, že se tím vůbec někdo zabývá a že si máme kde číst o hrách.
  • ...aj keď je pravda, že na starý web sa zmestilo viac noviniek, Šlo by s tým dačo spraviť?
  • Weee moje modlitby boli vypočuté. Super design! :)
  • Presne tak, sousta lidi si toho tlacitka ani nevsimne,takze ted ty uvodni body pro novou verzi budou jen diky stejne adrese.Vyzyvam vsechny oldschool parany,aby se hromadne presunuli na stare stranky a sem uz vubec nepachli,krome diskuze..teda ani sem ne...od zitrka:)!
  • na ten puvodni se muzete dostat klidne !!! na ty novy horzny uvodni strance v pravo mate odkaz "zpet na stare games.cz" *3*
  • akorat ze te to rovnou posle sem a kdo si sam neklikne na starou verzi,tak na ni nevleze.spis by bylo lepsi hlasovani
  • souhlas,dokud se nenahodila tahle hruza tak jsem na jiny stranky ani nekoukal protoze to bylo prehledny a koukatelny.ted mam jit koumat eurogamer,bonusweb a dalsi viz.nize,radsi bych zustal u stary verze
  • To je GENIÁLNÍ! Jeďte po určitý čas souběžně starou i novou verzi stránek a tu s vyšší návštěvovaností pak udělejte jako hlavní a jedinou ;-) To je dost fér ne? ;-)
  • Ty musíš být děsně inteligentní borec, když znáš tolik slovíćek anglicky
  • Hruza!!!!Prestanu sem chodit...vzpamatujte se...stara redakce zpet!
  • Nejpřehlednější web pod sluncem,je Eurogamer *1*
  • Piggsy
    Ejhle, další lempl, co se válí u kompu, jednou rukou vydlubuje kaštany z řitě a druhou píše nenávistné a pomlouvačné žvásty.. *7*
  • Na těchto stránkách byla jedna z nejlepších gelerií, rychlé nacítání obrázků ve velkém rozlišení, ale ted je to hrůza....a to jak je přední stránka nepřehldná, tak z toho se mi chce taky plakat....vypadá to, že asi budu muset navštěvovat jiné herní stránky :-( Starou verzi zpět!!!!!!!!!!!
  • Jako neříkám, že je to lepší než staré games, chtělo by to spřehlednit, taky de vidět že se dost opičili podle hrej.cz, na druhou stranu diskuze je mnohem lepší, barevné provedení povedené (aspoň že to neudělali jak na eurogameru černé na bílém až z toho čtení bolí oči), prostě jak říkám, mohlo to být daleko horší a taky je to jen beta, tak proč hned všechno odsuzovat? Nelíbí se mi to víc než staré games, ale líbí se mi to víc než Bonusweb, takže asi tak... *3*
  • Mínus jak vyšitý *1*
  • A mně se to celkem líbí, čekal jsem daleko větší průser *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší