Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky bohu (nee, grr, to je o zvyku...) DÍKY games.ticali za novou galerii. Ta stará byla to nejotřesnější uživatelský rozhraní jaký se v dnešní době dalo na internetu nalézt...
  • jo, vidis spravne, puvodni design uz neaktualizujou, maj tam starou db, do ktery se uz nic pridavat nebude - takze pro vsechny stary fanousky => smula.
  • jj, Games.cz ted vypada spis jako nejakej herni blog (nehlede na to, ze je to naprosto neprehledny a necitelny - fakt zlatej Eurogamer oproti tomuhle)
  • absolutní obdiv k vytříbenosti slohu *3* . Naprostý souhlas a podpora tohodle člověka *5*. MHOE na HRAAAAAAAAAAAAAAAAD !!!!!! *4* *2*
  • nove games neni rozhodne k zahozeni! stary web je proste stary web, ale jde preci jen o zvyk ;) ... dobra prace!
  • left4dead,gears of war3 to uz se puvodni stranky neaktualizuji ?????? a kdyz kliknu na platformu presmeruje me to sem.tak bud starou verzi zruste uplne a tuhle udelejte poradne nebo aktualizujte puvodni a tuhle zruste,ale tenhle gulas vam akorat zajisti odchod navstevniku
  • Som dlhorocny fanusik a preto som nestastny, ze toto poviem... To,ze sa mi novy web nelubi je moj osobny nazor, ale z profesionalneho hladiska poviem len to, ze to je ozaj krok vedla... hlavna pripomienka = neprehladne, neprehladne a este raz neprehladne... Vsetko sa zlieva do jedneho celku.

    A teraz ma zozerte :)
  • nova podoba mi plne vyhovuje, nova redakce mi udelala vylozene radost.
    Hodne stesti
  • Jsem PC hrác,proc na mne bafá nějaký zasrany Nintendo woe
  • Ach jo, ty nové stránky jsou vyloženě tragické... Nechápu, jak TOHLE může někomu vyhovovat, ať už je příležitostný či každodenní návštěvník. Vždyť to musí i sama redakce vidět, že to je nejen krok zpět, ale rovnou celá tůra na vrchol Mount Everest, kterou redaktoři šlapou zcela zbytečně.

    P.S.: Strčte si to opisování kódu někam, to si neumíte zařídit kvalitní filtrování spamu a musíte tím otravovat těch pár věrných, co tady ještě s vámi zůstalo?! Opisuju to už počtvrté...
  • Na tiscali games sem chodila rada, protoze mi prislo prehledny, mnohem vic nez eurogamer..zel bohu, ted to tu vypada obdobne neprehledne..skoda staryho systemu..ted mi tu blika jen sama reklama a cert aby se v tom vyznal.. *9*
  • Velmi ma mrzi ze sa toto stalo. Nuz konkurencia je velka, som velomi zvedavy o kolko impresii pride stranka v priebehu tyzdna.

    Ja sa osobne na tento po novom "internetovy obchod" uz nevratim.
  • Jak muze byt prehledna stranka na ktere proste objektivne nemas zadny prehled a kde se ti na jednu obrazovku vejde sotva uvodni obrazek a uvodnik ke clanku a ty pak musis scrollovat dolu jak trotl? Co je na tam prehlednejsiho nez u te stare verze to mi teda prosim vysvetli. Opravdu bych to rad pochopil co tim tvurce zamyslel.

    Zatim mi ta stranka pripomina brouzdani po internet na K550i ve stare opere mini.
  • Sel jsem sem ze zvedavosti kdyz jsem dostal TZ od noveho Chief Strategy Officera v Tiscali (coz mne prekvapilo a pobavilo). Nicmene nesouhlasil bych s vetsinou negativnich ohlasu. Myslim, ze stare stranky byly opravdu hnus fialovej s designem z roku raz-dva. Nove vypadaji nesrovnatelne lepe a pro nekoho kdo sem nechodil pravidelne (ja naposledy tak pred peti lety) jsou naopak prehlednejsi ty nove. Takze je otazka jestli ma zmena udrzet stale ctenare, nebo naopak nalakat nove, ze ;-).

    Nicmene ja si stejne radsi budu cist UK, US, FR a DE weby...

    P.S. Ty captcha jsou fakt hnuj, dyk to nejde precist, musel sem zadat o ctyri nove kody...
  • Piggsy
    Se mi fakt líbí, jak všichni rýpalové píšou, že si najdou jiný web, ale vsadím boty že beztak sem budou chodit i nadále *2*
  • Jop, taky se mi to nezamlouvá, starý stránky byly přehlednější a dali se snadno dohledat věci týden starý. Stejně to je jen kvůli dalším reklamám. Takže aloha, hold si najdu anglickej web, kterej mi bude vyhovovat.
  • Nový design stránek se mi nezamlouvá.Vše je jaksi moc roztahané a nepřehledné.Ne každá změna je k lepšímu a já musím sám za sebe napsat, že jsem rychle zmizel ke konkurenci... *9*
  • Kde máš důkaz, že jde EG.cz nahoru? Statistiky už pěkně dlouho nezveřejňují a zmizeli i z Toplistu, což svedčí o tom, že se jim podle všeho nedaří, tak jak sami chtějí. Já bych to v budoucnu viděl na Zing.cz, dost novinek i článků. Tak uvidíme. Ale na Games budu chodit. Složení redakce se mi zamlouvá.
  • Souhlas. Design jako takovy je pekny, ale min prehledny. Kdyz jsem porovnaval starou verzi s tou novou, tak zde jsem spoustu veci vubec nezaregistroval.
    Ale i tak si myslim, ze je to spis krok vpred. Snad casem zlepsi prehlednost a kvalita recenzi bude taky lepsi (vyvazenejsi).
  • myslim, ze teprve ted, co z Games.cz definitivne odesel JD, uvidite ten propastny rozdil, ktery vznikne mezi EG a touhle "novou" strankou (ano, novou, protoze je tu komplet nova redakce).
    JD sice mel svoje mouchy, ale jeho pracovitost a starani se o clanky a novinky mu nelze uprit.
    Snad novy redakci nevydrzi to jeji nadseni pouze zpocatku (coz ostatne pozname podle navstevnosti a kvality obsahu v nasledujicich mesicich). jasne je zatim jen to, ze EG jde posledni dobou dlouhodobe nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší