Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polozil si niekto otazku: Co bolo zle na povodnom webe? Cielom by malo byt vylepsovat a nie zacinat od nuly a cakat na pripomienky. Co bolo, to bolo, terazky sme vsetci v rici.
    • Co bolo zle? Predevsim mizerny obsah a design z roku raz dva a to nemyslim na koukani, ale i jeho funkcnost. Hlavne se tady neco deje, konecne!!!
      • Obsah nebude lepsi ani v novom dizajne. Web by mal byt v prvom rade prehladny. Napr. stranka hry.sme.sk je prehladnejsia cca o 100% len je slabo aktualizovana.
        V novom dizajne mi chyba sekcia "Prave vyslo". Zaner FPS u PC hier takisto chyba. Mozno by pomohla anketa k novemu dizajnu.
        • Najlepsie by bolo rovno skopirovat www.gamespot.com v celom koncepte a navrhu ;) Ten mi pride ako najlepsi a najprepracovanejsi games web.
    • Vieš čo bylo zlé? Nič... (: Otázka číslo dvě: Co je zlé na novém? Většina věcí....
  • No otras totalne neodladene,neprehladne, zbytocne !!! Neni som proti novemu vzhladu ale aspon keby je taky prehladny ako ten stary. Preco kazit nieco co je dobre a rokmi odladene?
  • A mně se to celkem líbí, čekal jsem daleko větší průser *4*
    • Jako neříkám, že je to lepší než staré games, chtělo by to spřehlednit, taky de vidět že se dost opičili podle hrej.cz, na druhou stranu diskuze je mnohem lepší, barevné provedení povedené (aspoň že to neudělali jak na eurogameru černé na bílém až z toho čtení bolí oči), prostě jak říkám, mohlo to být daleko horší a taky je to jen beta, tak proč hned všechno odsuzovat? Nelíbí se mi to víc než staré games, ale líbí se mi to víc než Bonusweb, takže asi tak... *3*
      • Nejpřehlednější web pod sluncem,je Eurogamer *1*
    • Mínus jak vyšitý *1*
  • Pardón, zda se to tu už řešílo, tedy pokud to sem vůbec patří (jakože asi ne, nicméně to souvisí se jmenovanými redaktory) - všichni jmenovaní redaktoři levelu odchází i z časopisu? Tak něják z toho vyplívá, že s hreje ano, tak jsem zvědav zda i z Levelu (přiznejme si, zmiňovaný časák mám předplacený jen kvůli právě těmto lidem, možná ještě Radkovi) Díky za odpověď, předchozí web jsem nesledoval, tento asi budu. Názor na stránku jest stručný, v jednoduchosti je síla...
    • http://www.hrej.cz/diskuze/redakcni-diskuze/hrejpodcast/

      Michal Křivský vysvětluje, jak se věc má.
      • Jojo, zabrousil jsem tam zpět do diskuze asi minutu po spamnutí sem. Každopádně dík

        // Můj skromný názor je ještě takový, že by mělo být po určitém čase (po odstranění označení beta?) povoleno přispívat jen registrovaným členům (ano, zní to divně, když to píše "anonym") jinak se to tu dle mého časem zvrhne ve spamiádu anonymů, z nichž většina nebude mít moc co říct...
  • Já bych chtěl nějaké soutěže o hry atp. *3* *5*
    • DSemik
      Snad by to mohlo být spojeno s podcstem, který snad bude.
      • SkillJam
        Jj, bude. Vegas psal Petrovi a ten se vyjádřil, že nějak koncem měsíce to bude, pokud si to dobře vybavuji *2*
  • No hurá, konečne sa Tiscali zobudilo :D
  • Preji hodne stesti a zdaru, novy web se mi kazdopadne libi!
    • Jo, neni to špatný, ale určitě bych zavedla na hlavní stránku třeba posledních 5 příspěvků do diskuzí, jako ne to bývalo na hreji, neříkám aby udělali celý hrej ctrl+c ctrl+v, ale tahle věcička tam byla šikovná....
      • zavedl* sem kluk *1*
  • No, asi nepůjdu ve šlépějích anonymních nervalců a řeknu, že se mi váš nový redesign, víceméně, líbí. Jediná věc, která mi trochu vadí a myslím si, že stojí za připomínku je galerie obrázků. Vadí mi, že se musí reloadovat celá stránka s novým obrázkem. To je na dnešní dobu, již trochu nepraktické. Anyway, may the force be with you! :)
  • Diskuze je řešena asi lépe, to bych pochválil. Nicméně co se týče článků, novinek apod. přijde mi to moc nepřehledné a zbytečně roztahané. Chtělo by to zestručnit, zjednodušit a tím pádem i zpřehlednit
  • Weee moje modlitby boli vypočuté. Super design! :)
    • ...aj keď je pravda, že na starý web sa zmestilo viac noviniek, Šlo by s tým dačo spraviť?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit