Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duuku_cz
    Spousta tu pise jak je to tu neprehledne. Delaty si srandu, jak? Nebo jen zvyk na stare stranky a lenost naucit se novy zbusob? *7*
  • Zdravím, chci Vám pogratulovat k novému designu. I když tu spoustu lidí křičí, že starý design byl lepší, mě to tak rozhodně nepřijde. Už když jsem začal pravidelněji navštěvovat TG tak mě zaráželo, jak zastaralý design má a každou chvílí jsem čekal nový... no konečně jsem se dočkal. A musím pochválit hlavně přehlednost novinek, článků a jednotlivých sekcí. Web není přehnaně přeplácáný vším možným a vše je logicky uspořádané a to je velké plus. Například takový Eurogamer má podle mýho názoru rozložení webu naprosto katastrofální, je tam pátý přes devátý, to co mě na webu zajímá a to je obsah abych čet lupou a naopak půl stráky zabírá obrovská reklama, ale to jsem odbočil. Nové TG se mi zdají jednoduché a přehledné, jak to má být, jen jedinou výtku bych měl a to, jak tu hodněkrát zaznělo bílý text na černém pozadí. Je to sice parádně vidět, ale číst se to moc dlouho nedá. Stačí dát pozadí textů jen trošičku světlejší a naopak písmo dát světle šedé, rozhodně ne 100% bílé. Pak už to bude bezva a záleží už jen na redaktorech ;)
  • Ještě jsem zapomněl, sice starý web měl svoje reklamní mouchy, ale tady si připadám jak v pavilónu reklam.
    • Tak bych doporučil stáhnout si nějaké rozšíření do tvého prohlížeče, které ti případné reklamy zablokuje. Ale nepřije mi, že bych jich bylo nějak moc, spíš míň, než bych čekal.
      • Napočítal jsem 7 reklam :P a ta na stránky úplně dole zmizela...
        Ale zaznamenal jsem nějaký změny k pozitivnímu od minula, možná že ža půl roku to bude vypadat taky jinak...
    • At se divam jak se divam vidim na hlavni strance DVE reklamy. To je teda hodne chudej pavilon covece *1* *1*
  • PROSÍM *U*B*E*R*T*E* textu u náhledů novinek ten SCROLL JE PŘÍŠERNOST !!!
  • Mě se nový vzhled líbí. Reklamy na boku mě se..u, ale s tím nic nenaděláme. Vyhovují mi větší náhledy článků i členění.
    Doufám, že recenze budou mít úroveň a pisatelé budou mít potuchy o čem píšou, a také doufám, že nebudou vznikat dny, kdy visí na webu stále to samé. 24hodinovka není špatný nápad.
    Nově věci jsou vždycky přijímány s nadšením, nebo s kritikou, ale všechno je jen o zvyku :)
  • jde to nejak prepnout zpet?
  • Vratte nám starý dizajn,tohle je katastrofa.Není to přehledný,člověk co to vymyslel by měl bejt propuštěn!Tohle je hnus *10*
  • Jinak mimochodem, chcete zavést zveřejnění posledních komentářů??
  • Ocenil bych kdyby do archivu pribylo moznost si zobrazit i videorecenze a nehledat je ve vsech videiich. *3*
  • 3 slova k novému designu - líbí se mi. Je vidět, že se za ním skrývá spousta nových možností. Změny je potřebné dělat. Co se mění, tak je v pohybu a co se hýbe tak je důkazem, že žije. A pokud něco zůstává nehybné a stagnuje tak odumírá. A tomu jste se na novém webu vyhnuli a já Vám k tomu gratuluji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit