Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohla by tu bejt sekce releashe list :( ale jinak pekny palec nahoru
  • Vubec se mi tento vzhled nelibi. je neprehledly a osklivi... Sem hluboce zklaman... *9*
    • To Jakub:Ošklivi,výkend,býlý,vydět,přemíšlet,visokí,povik,víheň,brzi,jazik,..bomba ne..
  • A teď, když jsem si ještě přečetl komentáře pode mnou... Hodnotit nový web je těžké, všichni jsme si na starý zvykli. Vyhovoval mi minimalistický vzhled - a to je zároveň moje největší připomínka k nové verzi. Rozhodně bych neoznačil web za vyloženě nepovedený, líbí se mi chronologický seznam všeho za sebou plus seznam "velkých" článků v "showcase" nahoře - ALE - tohle sebou přináší tu nelibou povinnost, že abych zjistil co vše nového přibylo od poslední návštěvy (typická činnost snad každého uživatele), musím scrollovat dolů. A to je prostě designově nemilé. Vše pro mě podstatné bych měl mít možnost vidět hned, jak na web vstoupím (výška rozlišení 800px). Tento požadavek se ale prostě bytostně nepotkává s novou "showcase". Zabírá moc místa a může se stát, že bude několik dní zbytečně zabírat prostor... Škoda, snad si po čase zvyknu na povinný pageDown jamile se mi games.cz naloaduje :)
    A ještě jedna věc - barva textu je moc světlá a až příliš svítí, z čehož mě osobně bolí oči :). Rozhodně bych se vrátil ke kontrastu ze staré verze webu.
  • No nic moc, stara stranka bola ovela lepsia, navyse mi to vyhadtuje stale toto policko, neviete niekto co to je?:

    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...

    ps: ale toto diskusne forum sa podarilo
    • Toho si nevšímej, JayDee tu před svým odchodem spustil banovací backdoor *2*
  • Dejte tak konečně něco na oddeleni PC a konzolovíh her
    • bizi
      pridan filtr do archivu.
  • chapu ze chcete zmenu ale tohle je hnus neprehlednej barvy divný omlouvam se old games tiscali byly good
  • humus, humus, humus a ještě jednou humus. Zpřehlednit proboha, copak vůbec nedbáte na to co vám vaši čtenáři psali už na old games? Proč bych měl jak stará šulina skrolovat celou stránku a hledat co mě zajímá? Proč proboha? 10 metrovej obrázek, to je jak reklama na sloní prdel!
  • Stezujte si lidi, stezujte, jasejte!!! Kazdy ma prece pravo na subjektivni nazor at uz negativni ci pozitivni... :-) K novemu vzhledu stranky se nebudu ani vyjadrovat. Proc? Jednoduche... To je posledni, co by nas ctenare melo zajimat. Kvalita webu spociva hlavne v moznostech uziti, vyuziti a redakci! V nicem jinem a ja jsem nadmiru spokojen s rozsirenim zkusenych redaktoru [viz Martin Bach (level), Pavel Dobrovský (Level) ad.) V cem dale vidim pozitivum? Jednoznacne vlastni herni shop. Tady Vam to zkratka bude fungovat a jisteho zisku se taktez dockate. Nebude to hned, ale cas se projevi. :-) Ackoli by se nektera mensi negativa nasla, a verim, ze byste si je radi vyslechli, necham je zatim byt. Jsou tak nepodstatna, ze je necham pod poklickou. Az zacne panev poradne vrit, urcite se ozvu. Ted to ale nema smysl. Jsem opravdu spokojen.

    PS: Kurna, ten shop se mi kur.a libi. Nezapomente ale, na prodejnost bude mit vliv i trosku recenze a jestli uvidim nejaky smely, mate smulu!!! :-))))) Zdarec

    Vas vecny ctenar
  • Novy vzhled, ale hlavne cleneni se mi libi. Na starem webu se mi hrozne spatne hledalo. Ted mi to prijde jednoduche a funkcni. Jsem spokojeny, gratuluju.
  • hm ta zlta mi tam nereze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit