Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, docela bych uvítal článek o připravovaných hrách (dafakto stačí data vydání), třeba jen jednou měsíčně
  • novy design je fajn, dolezitejsi je ale z mojho pohladu obsah...v poslednej dobe som mal pocit, ze kvalita ide tak trochu dole vodou, co sa prejavilo hlavne na menej castom pocte aktualizacii stranky, mensom pocte noviniek atd...z toho dovodu som zacal navstevovat aj sector.sk....takze dufam,ze s novym designom pride aj upgrade obsahu. Ako prva vec by ma napriklad potesila dvojrecenzia FIFA 11 PC a PES 2011 PC a ich vzajomne porovnanie, co by mohlo pomoct s rozhodnutim, ktoru z tychto hier kupit...
  • Velmi ma mrzi ze sa toto stalo. Nuz konkurencia je velka, som velomi zvedavy o kolko impresii pride stranka v priebehu tyzdna.

    Ja sa osobne na tento po novom "internetovy obchod" uz nevratim.
  • Na tiscali games sem chodila rada, protoze mi prislo prehledny, mnohem vic nez eurogamer..zel bohu, ted to tu vypada obdobne neprehledne..skoda staryho systemu..ted mi tu blika jen sama reklama a cert aby se v tom vyznal.. *9*
  • Zajimave, jeste nedavno (pro me absolutne nesympaticky) pan JD plival na Level, samej "positivni" clanek jak se neprodava, jak redakce lze a ja nevim co. A ted tu do redakce nastupuje pulka lidi, co mela kolikrat jeste nedavno neco docineni s tim proklinanym casopisem. Celkem komicke, pro me positivni...
    • na level se tady plivalo vzdycky, to je fakt, ale to co nastupuje je komplet nove. jd a spol odesli a prisla komplet nova parta, vetsinou z levelu. nenech se zmast tim prohlasenim, ze "na tvorbě se bude dále podílet řada stávajících autorů Games.cz, doplněná o autory nové". spis je divne, jak si to v pohode predali, poplacali se po ramenou a poprali si mnoho stesti. kdyz byli predtim ve pri, ti vepri *2*
  • Bílý text na černém pozadí je demence, kterou nepoužívá žádný seriózní web.
  • Ano, bílý text na černém pozadí je totální demence. A přitom stačí upravit jen 8 (slovy OSUM) řádků v CSS, aby web vypadal docela rozumě, viz třeba

    http://img829.imageshack.us/img829/8002/gamesd.png

    kdo by chtěl tento vzhled, tak mu stačí addon Stylish do Firefoxu, přidat nový styl ke games.cz a zkopírovat těchto pár řádků: http://textbin.com/221t0
    • Stylish taky na některých webech používám. Ještě "poladit" pomocí Element Hidding Helper a bude to použitelnější ;-)
    • Díky moc za tip, konečně mě přestanou bolet oči.
    • Ostatně bych přivítal možnost komentovat bleskovky. Nejnovější obsah (část s obrázky) bych rozšířít minimálně na 5 odkazů (newsů).
    • Černá barva je právě něco, čeho si na TG vážím skoro nejvíce... Moviezone je na tom obdobně a celý web proto vypadá daleko celistvěji..
  • Jsem PC hrác,proc na mne bafá nějaký zasrany Nintendo woe
  • Znovu na vás apeluji, udělejte s tím něco, nemůžu nic tady číst, každých pár sekund se mi stránky mění a odstavce skáčou podle toho jak tady vyskakují vaše reklamní upoutávky na jednotlivé hry. Je to příšerné !!!!! Tady už nejde vůbec o to, jestli se nové stránky líbí nebo ne, ale jestli jsou vůbec v praxi použitelné. Pro mě zatím prakticky ne, právě z výše popsaného důvodu. *11*
    • DSemik
      Nemůžeš nějak svůj problém zaznamenat, např. pár printscreenů, video..., podobný problém totiž nevidím.
  • Jsem moc rad ze se vyjasnilo kde pan Poplasnak "JD" Cenzor bude. Clovek pak muze chodit jinam. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší