Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že necháte i staré TG? Protože tuhle novou m*dku vážně ne, díky.
  • Už na první pohled se vešlo na stránku méně novinek, než dříve. Novinky v nové verzi jsou moc roztahané. V té staré se mi líbilo, že byla novinka stručně nastíněna a kdo chtěl víc, mohl si ji kliknutím otevřít a přečíst. Teď je v popisku vždy polovina textu a kdo se v té hromadě textu na stránce má hrabat? Chtělo by to zestručnit, chtělo by to vratít tak, jak to bylo
  • Rikal jsem si ach jo, nova redakce...

    A pak ten vypis, polovina z Levelu a Petr Polacek jako sefredaktor, ty vole, to cumim :)))
  • Co se týká designu stránek - připojuji se k negativnímu hodnocení - ve srovnání s předchozí verzí méně přehledné, všechno zbytečně "velké" - IMHO se styl stránek za kažou cenu snaží napodobit aktuální "trendy" směr www magazínů (velký obrázek, spousta rolování, velké fonty atd.) Tady je potřeba hodně zapracovat.

    Rozhodně pozitivně lze ale hodnotit lepší diskuze (vlákna jsou přehlednější) - byt by bylo přínosné aby se pro zanechání komentáře nemuselo rolovat až kamsi dolů.

    Rozšíření teamu o lidi z Levelu vítám v každém případě - osobně je nemusím mít rád, ale alepsoň jsou to - narozdíl od mnoha 17 letých "taky autorů" - mazáci, kteří již mají něco za sebou. Ostatně setrvání JD na games.tiscali bylo vzhledem k jeho dlouhodobým aktivitám na Eurogameru (důkladně popíraných všemi stranami) stejně neúnosné.

    Doporučoval bych tedy spíše pozvolnou evoluci, než revoluci (však je času dost) - ale o designu už bylo stejně určitě dávno rozhodnuto, takže se podaří prosadit maximálně dílči změny.
    • Souhlas. Design jako takovy je pekny, ale min prehledny. Kdyz jsem porovnaval starou verzi s tou novou, tak zde jsem spoustu veci vubec nezaregistroval.
      Ale i tak si myslim, ze je to spis krok vpred. Snad casem zlepsi prehlednost a kvalita recenzi bude taky lepsi (vyvazenejsi).
    • souhlas *3*
  • Prosim spravte to ako predtym ze recenze sa budu moct filtrovat podla platformi. Teraz sa to uz neda da sa iba spustit kalalog na danu platformu kde sa dava vsetko. Chcel by som moct vybrat recenze>PC. dik
  • Těším se na další články o upadající prodejnosti Levelu, už tu dlouho žádný nebyl *3* Teď, když většina autorů "zběhla" na Tiscali, je přeci Level/Hrej konkurence, ne? Cítíte tu ambivalenci?? Na čí stranu se postavit??? *11*
  • Opravdu se musím také připojit k názoru, že staré games.tiscali je o dost přehlednější... tenhle ten nový styl webů alá eurogamer mě prostě nebere. Ve staré verzi je vše krásně přehledné a na první pohled najdu to co mě opravdu zajímá a řekl bych, že i většina lidí také spíš hledá informace, které jsou hodnotné pro ně. V téhle verzi jsou například krátké zprávy dosti nepřehledné a musím je opravdu pročítat, abych našel to, co mě zajímá. Také doufám, že stará verze ještě poběží.

    Omlouvám se, ale tento komentář jsem hodil, tam kam nepatří, takže ho dávám sem, kam už určitě patří.
  • Já sem nikdy nepochopil, proč se mění něco co funguje a je zaběhnuté. Pokud jde o můj názor, tak to vidím jako krok zpět.
  • *drzi transparent: "Prec s podciarknutymi nadpismi!"*
  • Tak je to v Pici panove!!! *10*
    Po dlhej dobe sem zavitam a som zhrozeny tymto paskvilom, co mate v hlave nasrane ze taketo blbosti robite? Toto bol asi jediny web kde neboli blbosti na hlavnej stranke, pekny prehlad za xyz dni, jeden nadpis, malinky obrazok, triedenie podla platformy. A teraz? Jedno velke hovno(nic). Prehlad nikde, 10 clankou na stranke? Si robite prdel? Lejzrove farby. To nam to chcete vypalit do mozgu? To kto robil tieto stranky? Ma vobec nejaku prax na webe? Alebo je to nejaky blb typu http://www.sector.sk/ ? Tam som nechodil kvoli tomu ich straaaasnemu layouto a teraz to zavedte sem.
    Ano esce viac jasnejsich farieb, odporucam vsetky, Viac Facebuku a inych kokotin, ano to sem treba.
    Du blejt !!! *11*
    • DSemik
      Fakt je, že na platformy by to rozdělené být mohlo, ba mělo. Co se týče zbytku, tak strašně bych to zas neviděl a rozhodně nekomentoval tímhle způsobem. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší