Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na remcaly kaslete, games.tiscali byl jeden ze serveru sveho typu co drzel design neuveritelne a neumerne dlouho, coz uz posleni roky zpet bylo skoro na skodu veci.
    Je super, ze novy design zachovava urcite kontinuum. Hodne stesti....
  • Super, GT byla delší dobu dost mimo. Držím palce, ale teda na vzhledu bych ještě trošku zapracoval
  • nova podoba mi plne vyhovuje, nova redakce mi udelala vylozene radost.
    Hodne stesti
  • H N U S, H N U S, H N U S
  • Tohle už nejde vijádřit ani slušnýmy vírazi je to ůplně na hovno.Tohle ste pok...... nejvíc jak ste mohly..Chodil sem na tyto stránky rád a všem jsem je doporučoval ale tohle to si ze mně děláte snad prdel Hruza!!!!!!
    • paneboze :D sem rad ze to tu bude bez tebe :) cetl sis to po sobe ?:)
    • Proč? Diskuse byla jednoznaćně vylepšena. Lidi, co mi lidsky vadili, snad zmiznou/zmizeli. Naopak se objevují zajímavá jména mezi redaktory. Takže já na games.tiscali začnu zase chodit.
  • + zorad podla datumu samozrejme
    • bizi
      clanky se ted snad vypisuji jinak, nez podle datumu?
      • tu sa vlastne da len vybrat bud Hry>>PC co vlastne zahrnuje vsetko nielen recenze a je to takovy archiv ktory sa neda dost dobre filtrovat(napr filtrovat viac veci naraz) alebo archiv>recenze co zase zahrnuje vsetky platformy a neda sa vybrat cisto PC alebo ine platformy. Mozno sa to nezda moc dolezite ale je to rychle a prakticke, ked som si to bookmarkol tak jedinym klikom som videl ci vyslo nieco nove a hned kolko to dostalo.
      • Sorry zle som tohle zaradil(do noveho vlakna nechtiac), mal to byt dodatok k mojej odpovedi "03.10.2010 13:26", chcel som povedat ze sa neda vybrat recenze>>PC>>datum tak ako na povodnej tiscali stranke "http://games.tiscali.cz/reviews_pc.html" kde vlastne posledne recenze boli po poradi pridavane nahor a boli to len recenze a len pre PC.
  • Inak pokial sa nemylim(a ak je to mozne spravit) tak v katalogu sa daju veci zoradit len jednym smerom. Nemozem napr. Zoradit podla datumu alebo ineho kriteria v opacnom poradi. Niesom si isty ale ci by to bolo tak lahke a ze ci by nebolo treba prekopat cely kod.
    Inak neni tohle nahodou delane v Joomle? Pride mi to stylom povedome ;)
  • Dalej, v katalogu "zanre" by som rozsiril "akcna" nakolko sem sa pripisuje si 90% hier. FPS, 3PS, tactical-shooters a hororove. Len akcna je moc relativny pojem nakolko tam moze patrit aj bojova hra(ktora ma vlastny tag co je dobre). Pre hry ktore by sa nedali definovat by mala byt velmi dolezita sekcia "ostatne" Dalej by bolo treba compilace(pre niekolko hier v 1 baliku), virtual life(pre hry ako sims) a platformers/hopsacky(pre hry typu rayman, super mario bros atd.). Strategie by sa mohli rozdelit na realtime a turn-based.
    • Souhlas.
  • jak si asi JD pripadal, kdyz psal toto? vypada to, ze se uspokojil...
    http://www.eurogamer.cz/articles/redakce-eurogamer-cz-ziskala-vyznamnou-posilu
    • Hlavně odkazy do Xzone obchodu u starších recenzí na Tiscali nyní dostávají zcela nový rozměr *1*
  • je to hnus :) ale co se da delat chodit se budu i tak mam rad tiscali i kdyz sem dostal asi tak 3x ban ze sem nekoho naponelu slusne ! :) tenhle vzhled mi pripomina jednu stranku ted si nemuzu vzpomenout jaka to je taky se zabiva hrami chvilku sem si myslel ze sem napsal neco spatne
    • p.s. vratil bych starou verzi akorat bych tam dal tenhle chat :) za to maj velky +
      • p.p.s. jestli chete na stary tiscali tady je odkaz :) http://old.games.tiscali.cz/
        • bizi
          ten odkaz je nahore v menu na kazdy strance jako "zpet na stare games" :)
          jen tady na diskusi zatim neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit