Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele na hlavni strane i v obchodě SURTEP je psano že je Gothic 4: Arcania Žánr: Strategie trochu divny ne? *5*
  • doprdele...ale už mě ten Poláček začíná srát s prominutím, napřed vleze na pár měsíců na šéfredaktorskou sesli v Levelu a totálně vykurwí design časopisu, teď to samé na games.tiscali...to si snad vážně dělá prdel *10*
  • Bohuzel se Vase stranky zaradily mezi "inovovane" neprehledne s prominutim sracky.... *9*
  • Jak to teda vypadá s tím podcastem ? Už se nemůžu dooočkat.. a nikde žádný info :(
    • DSemik
      Prý na konci října, ale ten se kvapem blíží. Doufám, že opravdu bude a snad i blízké budoucnosti.
      • Taky by mi zajimalo na čem pracujou Luke s Janchorem.. nikde žádnej článek.. novinka.. snad se nezašívají a bude to podcast !
        • DSemik
          Na hrej.cz je teď nová recenze od Janchora na Ancient Trader.
  • nove games neni rozhodne k zahozeni! stary web je proste stary web, ale jde preci jen o zvyk ;) ... dobra prace!
  • DSemik
    Ještě mě napadá: Co takhle přidat možnost "sledování" diskuzí, her... ,podobně jako na hrej.cz, s tím, že si může uživatel vybrat i například celou herní sérii, vývojářské studio, herní žánr... a skrze nějaký účet zde na games.cz nebo přes email by byl uživatel upozorněn v případě přidání nového textu? Vím, že je to pravděpodobně těžko proveditelné, ale snad ne nemožné, zvláště, pokud se web stále vyvíjí. =)

    A jen tak mezi námi, je cílem herního webu dosáhnout stavu stability nebo se stále vyvíjet v reakci na funkčnost jednotlivých prvků a nápady Vaše i uživatelů. Neměla by být teoreticky Beta verze stálým principem fungování rozvíjejícího se webu?
  • *Jemný kašel* testing..testing.. *1*
  • No pridam se ke kritice noveho vzhledu. Neprehledne a barevne schema jak pest na oko. Proc menite neco, co je prehledne a funkcni? Jen proto, aby byla zmena??
  • Duuku_cz
    Ze vzhledu kdo vi jak vytrzenej nejsem, ale rozhodne mi nevadi. Stejne se sem chodi hlavne kuli clankum atd. a kdyz ctu obsazeni nove redakce strach nemam. Ty jmena jsou pro me zarukou kvality *4*
  • Některá jména z nově příchozí redakce u mě probudily vlnu optimismu, jenom kdyby ještě vzhled dostal podobu jakou bych si představoval (pryč obří zbytečnej obrázek a kratší úvody článků na hlavní stránce)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší