Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový vzhled se mi celkem líbí. Jediné co mi vadí je že na starých games.cz jsem kliknul na jaký koliv obrázek v článku a odkázalo mě to do galerie. Teď musim najít na konci článku odkaz na galerii což není moc pohodlné. Udělejte zase odkaz do galerie na každý obrázek a máte jednoho velmi spokojeného návštěvníka. *3*
  • I kdybych chtel, games.cz cist nebudu, protoze to zkratka neni mozne. Design mozna vypada na oko slusne, treba i funkce jsou fajn, nevim, ale text se proste neda cist. Kdyz uz delate cerny web (bohuzel), tak aspon dodrzte max. citelnost, coz je stoprocentni cerne pozadi a bile pismo. Ne jakysi odstin sedo cerne a dalsi odstin bilo sede. To se proste neda cist, bolej me oci uz jen pri druhem odstavci. Web, ktery se spatne cte, i kdyby mel sebe lepsi obsah, nema sanci na uspech.
    • skoro si myslim, ze ta cerna je pomsta JayDeeho a nova redakce mu na to skocila: ) Jdu blejt, fakt mi to pismo nedela dobre.
      • Tak se jdi poblejt... :-) *3*
        • Duuku_cz
          a rovnou muze jit spousta lidi k ocnimu kdyz se ctenim tehlech stranek maji takove zdravotni potize, lidi to neni normalni a fakt by ste meli vyhledat zdravotni pomoc *3*
  • Souhlasím s názorem, že se stal web pomalejším na zpracování a třídění informací.Také nechápu ten módní trend obrovského obrázku na začátku webu a přehršle informací v úvodníku.Vpodstatě teď tiscali.games vypadá, jako všechny ostatní weby.Doba jde kupředu, tak uvidím zdali to nedopadne, jako s mým oblíbeným cd-r. *12*
  • dam PS3 a polovinu obrazovky zabira obri zluta barva s napisem koupit hru,obchod,tu reklamu prezijem.sjedu nize a tam zas obri facebook tabulka bila na cernym podkladu takze to bije do oci jako svi.. kde to jsme ,nejaky trziste a seznamka??????? uz to zruste prosim a nechte puvodni verzi na kterou se divam denne ale tohle podstupovat nebudu protoze pak vypadam jako tenhle smajlik *8*
  • Ja vim ze uz jsem svuj nazor na vase veledilo vyjadroval ale musim popustit dal protoze proste ten kdo vymyslel tenhle layout by se proste mel prinejmesim stydet ale je mi opravdu lito ze jste dotycnemu nerekli aby si ten design vzal a strcil do zadni dutiny ale radsi mu reknete ze to je prece skvelej napad udelat tu stranku mene prehlednou...
  • militantni.switcher
    Držím vám palce, chlapi. A taky bych se přimlouval za vyšší míru anarchie v podcastu, protože ta sešněrovanost dvoustovkových dílů zbytečně ubíjí originalitu, rozlišitelnost a ve svém důsledku i poslání podcastu. Myslím si, že není potřeba natolik křečovité dodržování a oddělování jednotlivých tématických celků podcastu, vždyť některé díly působily jako nedělní chvilak poezie, byly takové vyčichlé až beztvaré. Prostě Poláček ať všechno zpochybňuje, Grygar ať vynáší kategorické soudy, Dobrovský ať se houpá na vlně nadlhledu a intelektuálnosti, Bach ať přidává své pověstné glosy atd. Zkrátka old-school podcast jak ho máme rádi.
    • DSemik
      A hlavně bych poprosil o nějaké bližší informace, kdy bude podcast začínat a zda budou nějaké změny (je zvláštní mluvit o změnách když teoreticky bude začínat, ale víme jak to myslím).
  • Hruza!!!!Prestanu sem chodit...vzpamatujte se...stara redakce zpet!
    • Stará redakce? Neinovativní překládání (často fakticky špatně) cizích článků s nejméně týdenním zpožděním?
    • Piggsy
      Jaká hrůza? Máš to zadarmo, tak nedržkuj, rád bych viděl co bys dokázal vymyslet ty. Buďme rádi, že se tím vůbec někdo zabývá a že si máme kde číst o hrách.
  • Starej design potřeboval určitě mensí upgrade, ale to co jste z toho udělali se mi moc nelíbí, přijde mi, že vypadá jak průměrný blog kterých je na webu spoustu místo toho, aby se jednalo o špičkovou stránku o počítačových hrách. Abych taky jenom neprudil, tak zpracování komentářů se mi určitě líbí víc, než to bylo předtím
  • Inak sa mi nova stranka moc paci a niektore veci su lepsie, napr ze sa da niekomu odpovedat na prispevok a je to prehladne zobrazene a zaradene. A uz neni treba vypisovat meno na koho sa odkazujete.

    Zlta s ciernou je skvely styl.

    Web linky v diskusi by mohly byt "hot" takze staci kliknut namiesto copy>>paste.
    • ..a zda sa ze sa text da konecne oddelovat prazdnimy riadkami a odstavcami. To je skvele!
  • hmmm proč nejdou zvetšit obrazky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit