Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prooooc menit neco co fuguje,stray stranky jsou jasny,strucny,prehledny a hlavne vim kde co je.tyhle jsou fakt divny *11* .pokud nutne musite mit nejakou zmenu tak pozmente lehce grafiku u tech puvodnich a bez obrich obrazku.doufam ze tohle je jen nejaky vtip
  • je to nepřehledny jako svine driv sem trikrat kliknul a vsechno co sem potreboval bylo tady je lehký najit tak maximalně tadytu diskuzi ktera je se nebojim rict na tomhle novem webu jedinou svetlou strankou
  • žel bohu nové stránky jsou přeplácané a nepřehledné.Minuta koukani a bolej oči.Stare jsou lepší.
  • john.linhart
    V novém vzhledu se nevyznám. Je to pro mě jedna velká nepřehledná houština. Nemám chuť hledat v ní nadpisy článků, které jsou nekontrastní. Podtékání thumbnailů textem vytváří další nepřehlednost, číst perex je jako jet po horských serpentinách - tu vlevo, tu vpravo. Zkrátka ničím mě to nepřitahuje, číst to mi přijde jako práce a ne zábava.
  • Nový design stránek se mi nezamlouvá.Vše je jaksi moc roztahané a nepřehledné.Ne každá změna je k lepšímu a já musím sám za sebe napsat, že jsem rychle zmizel ke konkurenci... *9*
  • Jo a v archive sa uz da filtrovat recenze>platforma a som chcel co je super a dik ale ak je to mozne este by sa to hodilo v katalogu - staci aby sa dalo foltrovat viac nez 1 vec napr: oboje hodnoceni a datum, zatial ked 1 vyberete tak druhe sa storne. S tym obojsmernym zoradovanim co som pred chvilou pisal by sa z katalogu stal opravdu mocny nastroj. dik
  • Dobry večer,
    Bohužel musím souhlasit s většinou. Nový design je možná třeba, ale proč zrovna na úkor přehlednosti? Kam zmizel rychlý přehled novinek, který byl zásadní pro rychlou orientaci na webu? Fakt, že někdo musí prohlížet spousty věcí, které ho vůbec nezajímají, aby se dostal kam potřebuje je opravdu odrazující a v neposlední řadě také otravné. Což taky může vést k tomu že to vzdá. Opravdu by bylo hezké a řekl bych, že i pro nás, uživatele Vašeho webu, příjemnější dát místo toho velkého pěkného, avšak otravného a nicneřikajícího obrázku nějaký přehled novinek. *9*
    Přeji však hodně štěstí...
  • Vzhled trochu křiklavej, ale novou redakci vítám. Koncentrace totálních blábolů už byla poslední dobou celkem neúnosná.
  • Změna je život, ale taky zvyk je stará košile. Asi na vás budu tak půl roku nadávat, než se to vsákne :)) tak snad moc negativních komentů už nebude :)
  • Jo, změna je život, ale tohle je jednoznačně změna k horšímu. *7* Co bych dal za ten starý a přehledný design, který mimochodem vypadal i líp...
    • Taky mi nový layout (hlavní stránka) připadá nepřehledný, roztahaný.
      Na druhou stranu, diskuze jsou zpracovány mnohem lépe, je přímo vidět větve reagujících.

      V hlasování bych určitě hlasoval za předchozí verzi.
    • souhlasím jen samá šeď, přehlednost 100x horší *10* nové doprdele, chci staré games zpět!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit