Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, teda z počátku mě to vyděsilo. Ale prve jsem si vše projel, než jít rovnou sem a hulákat. No, na druhej pohled je dojem podstatně lepší a zas tak rozházený to není. V podstatě rozmístění textu je podobné jako u starýho TG, čili novinky na začátku strany, bleskovky vpravo a články dole. Jen tam je možné navíc rozkliknout na konkrétní články (recenze, novinky atd...), takže v podstatě vše ok. Na TG mnou proklínaná galerie je teď konečně normální a rychlá a nevyskakuje mi kvůli tomu padesát dalších oken. Design je docela fajn, nijak zvlášť přeplácaný, což vítám (že jste se inspirovali designem ze hry Operation Flashpoint - Dragon rising, že jo? :-) )
    Jediný, co mi osobně vadí je to ublikaný veliký okno na hlavní straně. Jestli je tam nějak nutný, tak bych ho zmenšil na polovinu a ty tři položky pod tím vrazil v pravo, kde by se po zmenšení na polovinu udělalo místo. Tři velký rotující obrázky jsou sice na oko asi hezčí, ale dle mě k ničemu. To víc uvítám text, který je pod tím a který by se přirazil po zmenšení toho obrázku víc nahoru.

    Tak snad budou články fajn i nadále a nezvrhne se to na nějaký bulvár či neověřený žvásty atd. :-)

    Přeji redaktorům hodně úspěchu a nám čtenářům kvalitní web o hrách. :-)
  • no sem zvedavy co se stane z hrej!, nejlepsi web o hrach, uz jenom kvuli podcastu, take doufam ze neprojde nejakou razantni zmenou Level :)
  • Začnu indispozicemi: Levá část stránky naprosto nevyužita, v době širokoúhlých displejů bych přesunul horní Bar (Hlavní stránka, 24 hodin, Archív, Hry atd.) do těchto míst. A Zjednodušil bych Captcha.. Ještě jsem nezkoušel vyhledávání, ale pokud používá nějaký modernější engine, je to paráda. Zbytek se zdá přehledný. Možná ještě zmenšit Náhledy(obrázky) na nejnovější obsah -> čím více oko vidí, tím lépe.
    • souhlas
  • left4dead,gears of war3 to uz se puvodni stranky neaktualizuji ?????? a kdyz kliknu na platformu presmeruje me to sem.tak bud starou verzi zruste uplne a tuhle udelejte poradne nebo aktualizujte puvodni a tuhle zruste,ale tenhle gulas vam akorat zajisti odchod navstevniku
    • jo, vidis spravne, puvodni design uz neaktualizujou, maj tam starou db, do ktery se uz nic pridavat nebude - takze pro vsechny stary fanousky => smula.
  • Nový vzhled se mi nelíbí, je méně přehledný. Ponechte raději stávající. Žlutý písmo mi nevadí, ale ty pruhy jsou jak policejní pásky, zakazující vstup na místo kde se stala vražda....
  • Nejdříve jsem sledoval jen Bonusweb a Doupě, potom, asi před pěti lety jsem objevil Tiscali.Games, opustil jsem diletantské(s prominutím) Doupě s tím, že Tiscali jsou nejlepší a teď nedávno jsem objevil Sector.sk a musím konstatovat, že zdaleka nejlepší, jak po obsahové tak hlavně designové stránce je Sector. Moje hodnocení stránek je:
    SECTOR.SK - 10
    GAMES.CZ - 7
    BONUSWEB - 5
    DOUPE - 4
    • Sector je parádní, Games Tiscali poslední rok upadá, z Bonuswebu se stal bulvár a Hrej umírá. Jsem zatím spokojenej s Doupětem, líbí se mi grafický styl a hlavně články. Eurogamer je taky fajn, jenže s JayDeem u vesla to nabere rychlý spád *6*
      • > Eurogamer je taky fajn, jenže s JayDeem u vesla to nabere rychlý spád
        zajimavy nazor, na to ze s JDym u vesla EG vzniknul ;o)
      • Promin, ale jak tohle sakra muzes vedet *3*
  • par krat sa tu spomenul sector.sk. Podobnost s new tiscali games je podla mna dost velka. Podla mna je podstatna hlavna stranka a jedna vec: nadpis a kratky popis clanku - jedna az dve vety. To co je tu teraz: cast clanku a na konci odkaz "celý článek »" je blbost.
  • Díky bohu (nee, grr, to je o zvyku...) DÍKY games.ticali za novou galerii. Ta stará byla to nejotřesnější uživatelský rozhraní jaký se v dnešní době dalo na internetu nalézt...
  • Doufám, že si sebou vezme Honza Doskočil i jeho vyhlášenou cenzuru diskuzí...
  • velka slabota tento redesign.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit