Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hruza des..nemuzu nic najít.Odcházím
  • - asi uz jste to psali, ale cte se to taaaaaaaaaaaaaak hrozne spatne! Prechazi mi z toho oci.. Je to jeste horsi nez driv, i kdyz design je pekny. Ale proste nemuzu cist vic jak nekolik sekund. I ted se mi to uz zacina mihat pred ocima.

    - jinak nazor na Tiscali Games?? Posledni dva roky to slo totalne do kopru. Obzvlaste po nastupu EG, ale je zajimave, ze kvalita EG nevyrovnala propad TG :)) JayDee, chtelo by to spis trochu zacit makat a ne si valet sunky doma na zahrade! :))
  • Jak podle lidí tak i částečně designu mi to přijde tak, že Games.cz bude tím, čím chtělo být hrej.cz.
    • Asi mas pravdu, ale hrej je prehladnejsie...

      K mojmu predchadzajucemu prispevku: Stranka nie je vyslevene zla, ale ani dobra :/
      • To je asi o zvyku, sám jsem si na něj ještě plně nezvykl, spíš je lepší designově - černý text na bílém pozadí se čte líp než opačně a je to možná i hezčí, ale je to převážně o zvyku.
        • Osobně si myslím, že právě bílé písmo na černém pozadí je daleko příjemnější pro čtení.
  • Nevíte proč se nemůžu registrovat? Ať do políčka uživatelské jméno zadám cokoliv tak mi to vždy napíše neznámá doména a nemůžu se regnout?? *9*
    • bizi
      Děkujeme za info. Šlo o chybné nastavení pro službu games. Opraveno.
      • SkillJam
        Tak, hned se cítím líp *4*
    • Už to funguje. =)
      • No tak super, jdu se regnout.... *3*
    • Mám stejný problém. A je třeba zakládat mailovou adresu přímo na tiscali.cz, nebo dokáží pracovat i s @email.cz atd.?
      • Myslím že email nevadí....Ale nechápu tu neznámnou doménu, snad to co nejdřív spraví...Koukám jak to tu pomalu začínají sledovat lidi z hreje :) DSemik, Vegasss atd....
  • To DSemik@tiscali.cz: Sorry, jak jsem teď zjistil, taky ty potíže dělá to ta pojeba*á Opera. Když jsem spustil tyto stránky v IE je všechno v normě. *8*
    • SkillJam
      Mě přijde, že to spíše spravily, mě to předevčírem taky dělalo (v Opeře) a dneska nic (v Opeře) *4*
    • Tady Safari, tiez vsetko ok.
  • Vybudovat z tohohle marastu náctiletých PC pařánků nějakou kulturní komunitu dá nové redakci řádně zabrat. Diskuze na Tiscali byly vždycky pověstné tím, jaká je to žumpa. A to co vidím pod tímhle článkem mě v tom jen utvrzuje.
  • naprosto nezvladnute louceni JD - trapci na Twitteru a Eurogameru, kde se snazi vyzdvihovat svoje zasluhy, zatimco ctenari maji jasno o tom, ze je to idiot
  • Nechcete dal alespon aktualizujte old stranku? Sami uvidite jak moc se zmena chytla a ja se nebudu muset ucatnit toho scrollovaciho festivalu co jste pro nas prichystali?
  • Na těchto stránkách byla jedna z nejlepších gelerií, rychlé nacítání obrázků ve velkém rozlišení, ale ted je to hrůza....a to jak je přední stránka nepřehldná, tak z toho se mi chce taky plakat....vypadá to, že asi budu muset navštěvovat jiné herní stránky :-( Starou verzi zpět!!!!!!!!!!!
    • souhlas,dokud se nenahodila tahle hruza tak jsem na jiny stranky ani nekoukal protoze to bylo prehledny a koukatelny.ted mam jit koumat eurogamer,bonusweb a dalsi viz.nize,radsi bych zustal u stary verze
  • To je GENIÁLNÍ! Jeďte po určitý čas souběžně starou i novou verzi stránek a tu s vyšší návštěvovaností pak udělejte jako hlavní a jedinou ;-) To je dost fér ne? ;-)
    • akorat nove texty se do stare verze uz nepridavaji, takze zbyva jen ten novej hnusnej design...
    • akorat ze te to rovnou posle sem a kdo si sam neklikne na starou verzi,tak na ni nevleze.spis by bylo lepsi hlasovani
      • Presne tak, sousta lidi si toho tlacitka ani nevsimne,takze ted ty uvodni body pro novou verzi budou jen diky stejne adrese.Vyzyvam vsechny oldschool parany,aby se hromadne presunuli na stare stranky a sem uz vubec nepachli,krome diskuze..teda ani sem ne...od zitrka:)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší