Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Prej nějaké sopky, *1* kolem Rudé hory se točil celý příběh. *1*
  • v Zaklinačovi to chapu, to je hra založena na silnem pribehu. TES serie je o necem celkem jinem, tady by se to hodilo
  • Neverim ze to myslis vazne. Jen dalsi flamer bez napadu...
  • 11.11.11.
    Eh no já jestli chci videt skutecne lidi tak jdu do mesta v realu a ne do nake mmorpg hry *1*
    Aha chces mi rict, že v mmorpg nezabijiš moby ? Jeste ke vsemu je tam to zabijeni strasne nudne.
    No strasná legrace zabít o 40lvl níž hráče na jednu ranu hahaha *11* ( to ti je 12? )
    Kooperativni hraní dát do takéto hry je dost složity a mimoto tohle je proste ciste SP jako třeba Zaklínač a hrát to s dalšíma lidma nechci. Od toho tu je dalších milion her.
  • 40 lvl pod váma.. tfuj takový vážně miluju.. těm bych usekala ruce a vypíchla pravé oko.. Scum lol
  • stejne byste tohle chteli jako MMO nerikejte ze ne
  • kdy to vubec vyjde ? nechapu proč bych mel hrat takovouhle hru a treba jdu do mesta a jsou tam same NPC, když mužu mit jinou hru kde když jdu do mesta potkam skutečne lidi! Nebo tady jdete po svete a zabijite moby, v MMO muzete zabit skutecneho hrace a to je vetsi legrace když je treba o 40 levelu pod vama:)
    Nrikejte mi zebyste nechteli mit alespon moznost kooperativniho multiplayeru abyste se novym brnenim treba mohli nekomu pochlubit.
  • Od toho tu jsou pluginy *2*
  • No jak se mi v oblivionu orkové nelíbili a rikal jsem si, že bych za ne nikdy nehral tak tady vypadaj opravdu skvěle až uvažuju, že se vyprdnu na sveho oblibeneho dark elfa a vemu si jeho.

    Si to porovnejte jak vypadaj ted a jak v oblivionu http://cache.kotaku.com/images/2006/04/1145592572_mazoga_001_.jpg *1*
  • smejki
    jiný argonian
  • jestli budou v týhle hře epicky vystupy na hory jako v morrowindu tak mě to bude bavit *4* nezapomenu na výstup nějaké sopky všude lítal prach, červená obloha prostě paráda *14*
  • Argonian, Khajiit, a ten 3 plaz je ??
  • to huhi: Ja proti tomu nic nemam ze je ma, :) jenom nekdo tu resil ze jako plaz je mit nema :-D Ale jinak mas pravdu! ;)
  • Jo,to rika kazdy. Ale hadej co bude jako jeden z prvnich modu a ktery bude zase nejstahovanejsi? Naha tela. Je to jako z bulvarem. Nikdo ho necte,ale vsichni vi co v nem je *1*
  • Postavy konecne vypadaji k svetu, vzhled elfu (s vousama) se mi naopak libi a orkove?...nejen ze se na ne da bez ujmy podivat, oni dokonce nevypadaji vubec spatne...Takze zatim s rasami spokojenost, mozna bych jen ztencil nabidku elfu, kteri si jsou hrozne podobni a ten na 2. obrazku neni nic moc..jinak hezky :)
  • Jo, ja se taky dost tesim :) ale vedet proc ma Argonianka kozy nejak nepotrebuju :-D
  • Nedockavost? *3*
  • Ty ses nikdy nesplet?
  • jo, vypada jak jesterka ale jinak je to humanoid takze ma asi vsechno na svym miste jako clovek...akorat ocas ma navic *1* btw..proc to vubec resime? :D
  • Jak může být člověk omezen potvorami, když levelují společně s hráčem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit