Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plaz neplaz... Chodi oblecena jako clovek,je vzprimena,mluvi,utoci mecem nebo kouzly... to jsou mnohem divnejsi veci nez to ze ma prsa *1*
    Ja stejne vzdycky hraji za cloveka nebo pulelfa(coz v teto herni serii nejde,nebo ano? Uz je to hezkych par let co jsme hral Oblivion),takze ...nic.
    *7*
  • Třeba se sprchuje pivem. *4*
  • Tos tu hru jen proletěl, ne? Myslím Morrowind.
  • rancor1223
    A sakra, teď vůbec nevim za koho budu hrát. V Oblivionu mi vyhovoval elf (zloděj), ale tady ty elfové vypadaj jak úplný pitomci. A za lidi přece hrát nebudu :D. Tak to vypadá že budu hrát za Argoniána (snad zloděje), ti vypadaj mnohem zajímavějš (a líp) než v Oblivionu!
  • Mně přišla atmosféra v pohodě, i když na Morrowind to určitě nemělo.
  • Třeba je to nějakej plazosavčí hybrid. Nebo to slouží k jinejm účelům. *4*
  • Dik za typ, pujdu to vyzkouset.
  • je tam jedna... Ta plazožena... Sice je pro lidi těžké rozeznat Argoniánskou samičku od samečka ale jsou tam lehce vidět prsa... Lol prsa u plaza... myslela sem že prsa jsou spíš záležitostí savců...
  • Nic si z toho nedelej. Ja hraji Elder Scroll serii uz od Areny a stejne si pamatuji jen dve elfi rasy. Mozna to bude tim,ze elfove me nikdy nezajimali a obzvlaste v Oblivionu vypadali opravdu hnusne.
  • Sem hrála jen Oblivion... A tam sem to nějak tolik nepociťovala ještě... V tý době sem ještě neviděla rozdíl mezi opravdovými muži a změkčilými elfy... V oblivionu pro změnu neměl fousy nikdo.. Lol přišlo mi to divné že tam žádná postava nemá fousy...
  • Taky mohli ukazat i zenske varianty.
  • Kdyžtak se říka studená sprcha,Hořká:D
  • Hairy_Ass
    To sis vzpomněla brzo, u pátého dílu série, že tam je moc odrůd elfů. *15*
  • Yep naprostej souhlas oblivion byla pro mě hořká sprcha po morrowindu ale díky modum to je ted jedna z mojich nejoblíbenějších her .
  • Připadá mi že je tam moc elfích odrud... Dunmerové, Bosmerové, Almerové... Mno aspoň když maj ty fousy nevypadaj tak sladce a teple jako elfové v jiných fantasy... Nejlepší jsou bloody elfové ve WoW to jsou fakt modelové... takový šampóni... Chtěl bych vidět co se stane s elfem kterýho pošlou do basy... Vyjde jako elfka :D... Stejně si ale myslim že by je měl někdo vyhladit.. ještě společně s trpaslíkama... :D
  • sa mi zda ze v morrowinde, v daggerfalle a v arene fuzy nemali, ale v poho, hocico tam bethesda da, bude to logicke, vsak :)
  • Já tedy hrál Morrowind.....tak kolem 15-20 hodin? Oblivion - 4 hodiny (stále jsem mu dával šanci)
  • Fousatí elfi :-D .... všichni vypadají stejně, až na ty ještěrky, ty jsou simpatické :-)
  • Hairy_Ass
    Jo, je to trotl, ale co nadělám. *1*
  • A nechapu co si ty beres do huby skyrim, když ješte ani nevyšel, ale troll je proste troll.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit