Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten příběh zase taková blbost není. Je pravda, že kdyby KLDR začala útočit na státy vedle sebe, v tomto případě Jižní Koreu, Japonsko a kdoví co ještě, tak by nejspíš USA zasáhli. Nicméně počítejme s tím že ne. KLDR pak hodí na USA pár EMP bomb, čímž znemožní fungování všeho, co potřebuje el. proud. Proč by tedy potom nemohli uspořádat obrovskou a úspěšnou invazi?
  • Takovou hru můžeš udělat sám, ale pochybuju, že ji vůbec bude někdo hrát. *1* Ono je totiž na světě mnohem více lidí s opačným názorem, než máš ty. Díky bohu.
  • xixixao
    Je celkem jedno, jestli to bude prodchnutý patriotismem, pokud to bude tupá, lineární a nudná střílečka (aneb hratelnost je zdaleka nejdůležitější)...
  • Já osobně doufám, že ta hra bude co nejvíce patriotická a co nejvíce vlastenecká. Čím více taková bude, tím více nas*re anti-ami "inteligenty" a tím více mě potěší. Jen do toho! *4*
  • V tom svém jistě pravdivém a jistě fakty podloženém výčtu o krvežíznivých američanech jsi zapomněl na americké plány na ovládnutí celé galaxie v čele se zlotřilým G. W. Bushem. To je tak důležitá věc a ty jsi ji vynechal, to ti zdejší anti-ami "inteligenti" neodpustí. *3*
  • Nemusejí si vymýšlet takové nereálné příběhy ke hrám. Stačí, když se podívají do vlastních řad. Můžou udělat příběh, který se bude týkat např. Iráku. Hráč se vtělí do povstalce bojujícího proti okupantům a hned bude veselo *1* Věřím, že každý by si rád sestřelil takový Uh-60 nebo nalíčil nálože na M2 *2*
  • Asi tak. Ale to se antiameričanům vysvětluje jen velmi těžko. *1*
  • WiC příběh byl nejen přesvědčivější, ale já bych tomu i věřil. Ale v případě tohodle scénáře mi to ani za mák nedává smysl. Vlastně dává, marketingové oddělení chce zapůsobit na americké "vlastenectví" a vytřískat z těch tlustých dětí poslední dolar, jak tomu je u CoD.
  • No já myslím, že bez hraní USA na policajta bychom tady my dnes vůbec nemuseli být. *3*
  • Tato hra otevrene podporuje terorismus a proto si myslim ze by mela byt zakazana :o)
  • To máš pravdu USA je ten poslední stát který může světu něco diktovat nebo si hrát na policajta.
  • No mám takový pocit že tak jednoduché to nebude,ze záberů je jasně patrné že Severokorejci páchají válečné zločiny,v této fázi se stejnak hra asi v Číně prodávat nebude jelikož špiní jejich kamarádské soudruhy,v případě že by se tam místo komančů ze severu objevili soudruhové z Číny tak by se taky mohlo stát že distributor THQ by v Číně nevydal hru už nikdy.
  • Pokiaľ budú chcieť Američania podať verne správanie okupantov, môžu sa opýtať vlastných
    vojakov, ako to robili, keď znásilňovali iracké dievčata a potom postrieľali ich rodinu, aby ich nemohla udať, alebo ako kšeftovali s dvetisíc rokov starými pamiatkmi z čias Babylonskej
    ríše, keď vykradli múzeum jednej z najstarších civilizácii na svete. O zverstvách na zajatcoch a väznení bez súdu ani nehovorím. Národ, ktorý pôvodných obyvateľov, zeme
    o ktorej tvrdí, že je jeho, napchal do rezervácii a rozdával im deky nakazené kiahňami
    a z tých čo prežili urobil alkoholikov alebo ich otrávil pokazeným jedlom, má so zverstvami
    a genocídou bohaté skúsenosti. Ale tieto skutočnosti sa dnes akosi nechcú vidieť, tak ako
    sa kedysi nechceli vidieť ruské zverstvá na poliakoch. Dnes Amerika rozpráva o morálke
    a slobode a straší svet aj v hrách démonizovaním krajiny, ktorá ju nikdy nemôže napadnúť. Skôr to môže byť naopak.
  • Ani jeden oba státy si mohou podat ruce jejich vlády se nijak moc nelíší.
  • no ono to zatim nevypada ani na to ze by nan as meli zautocit alieni, ani ze zacneme jezdit zatackama rychlosti 120km/h, ani o klonovanych najemnych vrazich jeste na iDnes nepsali .. nechapu tu potrebu lidi resit to jestli je to ve skutecnosti mozne .. je to fiktivni budoucnost .. tak treba cina, japonsko, korea, vietnam a dalsi asijske staty se v ramci sikmooke soudrznosti rozhodly udelat alianci .. losovali a vyslo jim ze se aliance bude jmenovat Korea .. v USA zatim zvolili ve vsech statech do senatu pacifisty a byl protlacen zakon o zakazu ozbrojovani armady .. Nemecko prohralo hokej s USA a rozhodlo se ukecat staty EU k volnemu pruchodu jednotek aliance KOREA a jejich zasobovani, Rusove jsou jasni a dodavaji jim zbrane ... tak background mas vysvetleny .. jeste je nemozne aby Korea zautocila na USA ?
  • Kdyby šlo hrát za obě strany tak by Čína žadny problém neměla.Ale to bych od tvůrců chtěl moc. :)
  • KIMCID
    vůbec nevim proč jsem si při shlédnutí vzpoměl na MoH A.A. Jinak samo paráda...
  • Tak si zajed do USA a do Sev.Kor. a uvidíš : ).Jinak jak jsem psal dole původně se jednalo o Čínu ale autoři nechtěli mít problém a tak raději zvolili Severokorejce
  • Jak vidim ty patrioticke americany, tak sa mi chce hrat za Koreu. Inak mam problem identifikovat kto je dobry a kto je zly v tejto hre :)
  • Ten scénář s KLDR je naprosto šílený a už jen kvůli tomu mě ta hra nezajímá. V příštim díle by mohla zaútočit třeba Kuba... Jo kdyby to byla Čína tak neřeknu ani slovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit