Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono "se" na ně nenadává. Pouze někteří "zajímavě inteligenčně rozvinutí" jedinci na ně nadávají. A to je rozdíl. *3*
  • Nejdřív se nauč spisovně psát a pak označuj nějaký jiný národ za hloupý, "tupče". Kdybych měl všechny Čechy soudit podle tebe, tak by moc dobře nedopadli...
  • A proč se na ty američany nadává?
  • Jako KLDR se chová většina velkých států jen se jejich metody mohou lišit. Z těch blábolů co sem píšeš je jasné že USA je proto tebe to nejlepší a všechno ostatní je špatné zkus se na svět podívat nezaslepeně. A s tím "anti ami" jdi někam takovéhle dělení lidí je trapné.
  • Kdo tu komu leze do zadku? Spíš nejsem moderní a "in", když nenadávám na Američany...
  • Promiň, ale například tvoje věta "v Jalte nás zase obetoval Americký prezident Stalinovi" svědí o tom, že nemáš žádné, nebo jen minimální historické znalosti. Zkus se projednou oprostit od tvého protiamerického vidění světa a zjisti si, jak to vlastně bylo. To samé platí například u přistěhovalců (Evropanů, když už!), kteří vyháněli indiány atd.
    Mimochodem by mě zajímalo, jak tvé humanistické a mírotvůrčí já reagovalo na zbavení světa takového diktátora, jakým byl právě Saddám.
    "Diktaturu hamburgru." *1* *1* Tak to už je moc. *1* Samozřejmě ti nějaký zlý američan drží pistoli u hlavy a nutí tě jíst ty "hnusné" hamburgry, že...
    To s tou morálkou jsi myslel mě? Pokud ano, tak z jakého důvodu si myslíš, že ji nemám? Protože nesouhlasím s tvým černobílým viděním světa? Ale no tak...
  • Moje reč
  • ja rozhodne nejsem ani ami guy, s americany jako takovymi nemam zadny problem mam mezi nimi i nekolik kamaradu, ale pravda je ze politika je svinstvo a meri dvojim metrem a nejedna se jenom o USA ale i o dalsi svetove mocnosti. A proto nesnasim jak nekdo fanaticky obhajuje at uz jednu ci druhou stranu.
  • to lezení do zadku ti jde skvěle.
  • Mě spíše připadá, že méně argumentů mají zfanatizovaní "anti-ami guys", než ti druzí. *3*
  • pro nekoho terorista pro nekoho bojovnik za svobodu *2* zalezina na ktere strane barikady stojis
  • Jak někdo může obdivovat tak tupej národ,kterej má vojenský základny po celim světě a myslí si,že si může dělat co chce.
  • Podle tebe o dnešním světě vypovídá to, že určitý počet lidí se rozhodlo nepřeskočit jednu misi v nějaké počítačové hře? Nu což, je to tvůj názor. Podle mě zase o dnešním světě vypovídá to, že světové mocnosti tolerují a nečinně přehlížejí chování takových států, jako je například KLDR. A pacifisti jim tleskají. To si myslím, že o "dnešním světě" vypovídá daleko více.
  • +1
    tohle bohuzel zfanatizovani pro-ami "inteligenti" nikdy nepochopi :)
  • Předně všichni tady víme prd.Ale když už by KLDR šlo do války tak jen díky hladu.A kam by KLDR šlo?? No k sousedům,kam jinam že??.(kam jinam by šel kdokoliv na jablka když by nám stromek neplodil?)
  • Spletl jsem se, je jich 127 milionu. Samozřejmě tim myslim Japonce. Ale to na věci nic nemění, u nich by si KLDR neškrtla natož s USA. A s tou JK si myslím že je to vysoce nepravděpodobné.
  • Vieš ja by som zase nedokázal vytvoriť hru v ktorej kosíš ľudí na letisku, ako divú zver
    a potom farizejsky tvrdiť, že hráš za teroristu a predsa keď chceš, tak do tých ľudí strieľať nemusíš. O dnešnom svete vypovedá veľa aj to, že možnosť nestrieľať využilo menej ako
    dvadsať percent. No comment.
  • koho je sakra 180 milionů? Já si naopak myslím, že kdyby se USA na Jižní Koreu vyprdla, tak by KLDR šanci měla, jsou sice zaostalejší, ale za to mají obrovskou početní převahu a s podporou Číny by se jejich šance ještě zvedli.
  • Pokiaľ by si môj príspevok čítal dôkladne, tak by si videl , že tam bola zmienka aj o ruských
    zverstvách. Ja nie som anti- ami intelektuál , ja len odmietam, aby mi kázal morálku niekto, kto ju sám nemá. Keby niekto iný napadol suverénny štát na základe falšovaných informácii
    o zbraniach hromadného ničenia a bombardoval suverénnu krajinu, len aby na jej historickom území dovolil pašerákom drog a obchodníkom s ľudskými orgánmi vytvoriť si svoj štát, tak by tam prví posielali lietadlové lode. A len tak mimochodom my sme skutočne
    takmer neboli a potom 40 rokov neboli, pretože nás najprv okašľali naši spojenci Angličania
    a Francúzi a v Jalte nás zase obetoval Americký prezident Stalinovi, pričom veľmi dobre
    vedel, kam bude smerovať krajina, ktorú necháva napospas Rusku. Dnes síce Američania
    skoncovali s Husainom, ale omnoho krutejšie africké režimy nevidia, pretože ich ľudožrútskí
    diktátori za lacný peniaz predali diamantové bane americkým monopolom. Pravda a spravodlivosť je len jedna a ja jednoducho odmietam vymeniť diktatúru boršču za diktatúru
    hamburgru.
  • Proboha, asi proto že KLDR by nikdy nedobila JK natož Japonsko ! Japici by je smetli z povrchu.. Maj armadu sice jen na obranu ale skvěle vybavenou a je jich 180 milionu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit