Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svědčí to něco o tom dotyčném, nikoliv o nedostatku argumentů. Působí to velmi směšně, zvlášť, když mluví o tuposti jiného národa a v příspěvku udělá gramatickou chybu.
  • Osočovat někoho kvůli tomu že mu nejde gramatika svědčí o nedostatku argumentů... a taky jsem na to hákliví protože s tím mám sám problémy... a taky gramatiku nepovažuju za základní kámen inteligence...
  • Tak proč píšeš, že se většina velkých států chová stejně jako KLDR, když to není pravda a ty to víš?
    "Všichni jsou to stejný hovada který chtěji jen moc a peníze myslet si že jeden je lepší než druhý je naivní."
    No vidíš, a s tímto nemám problém souhlasit. Konečně nějaká rozumná věta.
  • Já se tady s takovým trotlem,jako jsi ty,nebudu hádat *3*
  • No hlavně že ty těch argumentů máš plnou kapsu.
  • O týrání a hladu vim nikdy jsem nepsal opak tak si nevymýšlej. Jistě že se ty vlády neliší všem jde jen o to ovládnout jiný stát. KLDR chce Japonsko a JK no a USA chce zase ty muslimský státy ve kterých se zrovna plácá. Všichni jsou to stejný hovada který chtěji jen moc a peníze myslet si že jeden je lepší než druhý je naivní.
  • Od tebe nečekám nic a už vůbec ne to, že si budeš něco pamatovat. Tak naivní zase nejsem.
    Kde jsem napsal to, co píšeš? Dej mi odkaz. Já nic takového přece netvrdím. Jinak je tedy zajímavé, že oproti vědeckým úspěchům Američanů jsou úspěchy Čechů velmi malé (někdo by řekl směšné?), nicméně to nejchytřejším Čechům nebrání v tom nadávat na Američany, jak jsou hloupí...
    Gratuluju, tak ti přece jen paměť slouží. Ve škole to s tebou asi nebude tak špatné jako tady. Nicméně v té předešlé diskusi jsi se choval úplně stejně, argumenty ti chybí tam i tady.
  • Napsal jsi toto: "Jako KLDR se chová většina velkých států jen se jejich metody mohou lišit.". A já jsem samozřejmě reagoval světoznámou skutečností (záměrné týrání vlastních obyvatel), kterou jsi ty asi neznal. Myslel jsem, že člověk takových neobyčejných inteligenčních dovedností, jako jsi ty, si tuto spojitost domyslí, avšak nestalo se tak. Poradím ti - zkus si ještě jednou přečíst svůj příspěvek a pak můj, a možná to pochopíš. Opravdu možná. Zkus u toho taky zapojit mozek, i když je to asi utopie.
    Jinak už jsi se oprostil od toho tvého černobílého vidění světa? Až to uděláš, tak se konečně budeme moci normálně bavit. A fakta si zjisti ty, já tady pořád neopakuju nesmysly o americkém školství nebo věty typu "vlády KLDR a USA se od sebe neliší" apod. To už je na psychiatra.
  • Ježiš ty seš mi ale případ to jako čekáš že si budu pamatovat diskuzi která tu byla kdy? dva měsíce? To jako chceš říct že my tady žádnou dobrou školu s dlouhou historií nemáme? Že naši vědci nikdy nic nevymysleli? Každý má něco a vzhledem k tomu jaký jsme malý stát toho už máme za sebou dost. Na tu diskuzi si matně pamatuju a pokud vim choval jsi se tam stejně blbě.
  • Zkus se držet pravděpodobnějšího scénáře. KLDR nemá ani pořádně na to živit vlastní vojáky, kdyby byla invaze, tak osamocený boj proti lépe živeným a lépe vzybrojeným Jihokorejcům s jejich spojenci, by spíš skončil hromadnou dezercí nebo rychlou porážkou. Samozřejmě je to jen hypotéza, ale stačí si uvědomit, že KLDR sotva měla prostředky na zkonstruování atomové bomby, nbehledě na to, že vydírá USA tím, že drží jako rukojmí své hladovící občany, aby jim Spojené státy posílaly humanitární pomoc. To svědčí o mnohém...
  • To je zajímavé o hladu obyvatel jsem tu vůbec nepsal ale tebe nenapadlo nic jinýho než se toho chytnout. Zkus zapojit mozek a možná tě napadnou i jiné věci. Ty se o černobílém vidění vůbec nezmiňuj do těď jsi nepředvedl nic jiného. Zjisti si fakta všechny pro a proti z historie a dívej se na to z několika stran jinak se nemáme o čem bavit. Nikdy jsem nenapsal že je s nima všechno špatně ale úmyslně si to upravovat a brát si jen to co se mi hodí jako to děláš ty je k ničemu.
  • Tonk: "ja rozhodne nejsem ani ami guy, s americany jako takovymi nemam zadny problem mam mezi nimi i nekolik kamaradu, ale pravda je ze politika je svinstvo a meri dvojim metrem a nejedna se jenom o USA ale i o dalsi svetove mocnosti. A proto nesnasim jak nekdo fanaticky obhajuje at uz jednu ci druhou stranu."

    No vidíš, a pod to bych se podepsal.
  • Gratuluju. Celá věta a bez chyby!
    Btw když dojdou argumenty, tak se uchýlíš k osobnímu osočování? Tvoji kolegové z "anti-ami tábora" by nebyli rádi, jak je zde reprezentuješ *3*
  • Několik lidí tu začalo vypisovat, jak je příběh nereálný, že USA mají xkrát větší armádu atd. atd., to jsou všeobecně známá fakta. Samozřejmě, že příběh je nereálný. Stejně nereálné jsou příběhy Oblivionu, World of Warcraft, Mass Effect a já nevím čeho dalšího. Musíte to brát s nadsázkou, jako scifi, příběh z paralelní reality, chcete-li :) Myslím, že autoři naopak se chopili zajímavého tématu, které sice bylo zpracováno ve více hrách, ale pokud alespoň vím, tak z těch novějších to byly hlavně strategie jako World in Conflict. Tohle přece jen bude akční záležitost a alespoň za sebe můžu říct, že se těším (pokud ta hra nedopadne po technické stránce nějak extrémně špatně), až si vyzkouším boj za amerického vlastence v "druhé válce za nezávislost" :)
  • Vrať se do školy a najdi si v nějakém naučném slovníku slovo "odpověď. Tý školy se neboj, ona ti prospěje. *3*
    A ty jsi nějakou nestrannost projevil? Když jsem ti v jiné diskusi jasně vyargumentoval svůj názor (diskuse o hlouposti Čechů a Američanů, počet Nobelových cen získaných Američany, drtivá většina nejlepších světových škol je v USA atd.), zatímco ty jsi se na žádné argumenty nezmohl. Je to stejné jako tady...
  • Kašli na něj.Je to jenom nějakej malej smrad *2*
  • Určitě. Většina velkých států (samozřejmě jsi nespecifikoval, co je velký), kterých je na světě hodně, má obrovskou armádu vojáků a nechají své obyvatele umírat hlady. To obzvláště platí pro největší ekonomiku světa, Spojené státy, že...
    Zkus se oprostit od tvého černobílého vidění světa a zamyslet se.
    Trapné spíše je to neustálé nadávání na USA bez pádných argumentů, jaké tu předvádíš ty...
  • Stale to mam v merku ale protoze vydani odsunuli tesne pred Crysis 2 tak radeji par dni pockam a dam mu prednost. Homefront necham trochu ulezet, holt prachy si netisknu a novy comp ma letos prioritu.
  • Škoda čekal jsem aspoň nějakou odpověď a ono nic. Víš co je to nestrannost? Zatim jsi jí moc neprojevil. Zkus se na věci dívat i z několika úhlů.
  • Tady ani nejde o počet lidí, jako o počet aktivních vojáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit